علمی و فناوری

بررسی Philips Hue Play: این کیت روشنایی تعصب همه کاره با رایانه شخصی شما همگام سازی می شود

اگر در خانه خود یک پل Philips Hue دارید ، یا فکر نکنید که یکی را اضافه کنید ، میله های نوری Philips Hue Play می توانند روشنایی تعصب را به سینمای خانگی شما تحویل دهند. آنها حتی به عنوان روشن کننده تعصب پاسخگو برای مانیتور رایانه شخصی شما حتی بهتر هستند ، به ویژه اگر اهل بازی باشید.

میله های نوری Hue Play را می توان با بقیه اکوسیستم روشنایی هوشمند Philips Hue یکپارچه کرد ، البته این مورد سازگار با آمازون الکسا ، گوگل هوم ، و Apple HomeKit است. اما اگر این اولین مؤلفه Hue در خانه شما باشد ، لازم است که 60 $ Philips Hue Bridge را نیز خریداری کنید. سپس می توانید این دستگاه های متنوع را در هر صحنه روشنایی که ایجاد می کنید با استفاده از سایر لامپ های Hue ادغام کنید.

این گفته است ، یک آهنگ Hue Play ، به علاوه هزینه پل مورد نیاز تقریباً دو برابر بیشتر از هزینه های دیگر است. کیت های روشنایی تعصب دیگر که من آزمایش کرده ام (دو بسته بررسی شده در اینجا 130 دلار قیمت دارد و همچنین شامل پل نمی شود). از طرف دیگر ، همگام سازی میله های نور Hue Play با مانیتور رایانه خود ، تجربه بسیار بهتری است.

نصب و راه اندازی

شروع با کیت Philips Hue Play یک فرایند شگفت آور است. هر نوار نوری با یک کابل شش فوت همراه است که به یک آداپتور برق وصل می شود. آداپتور برق می تواند حداکثر سه میل سبک را در خود جای دهد (مواد افزودنی هرکدام 70 دلار قیمت دارند). و تکرار می کند که پل Philips Hue مورد نیاز در این کیت گنجانده نشده است.

اولین قدم این است که تصمیم بگیرید که میله های نور خود را در کجا قرار دهید ، و اینجا جایی است که شما باید خلاق باشید. اگر از تلویزیون Philips Hue Play استفاده می کنید ، می توانید نوارهای نور را به صورت افقی در کنار آنها قرار دهید. قسمت عقب میله های میله ای ، طرف روشن شده را به سمت بالا و با زاویه ای هدف قرار داده است ، و به طور موثری نور را روی دیوار پشت مجموعه خود می چسباند. سطح لاستیکی گوه عقب کمک می کند تا از لغزش نوار نور جلوگیری شود.

گزینه دیگر استفاده از یکی از دو جفت براکت نصب پلاستیک است که می توانید به راحتی با استفاده از پیچ های درج شده به میله های نور وصل کنید. آچار آلن. یک مجموعه از براکت ها به شما امکان می دهد تا میله ها را به صورت عمودی بایستید ، در حالی که براکت ها به عنوان پایه کار می کنند ، در حالی که مجموعه دیگر به شما امکان می دهد تا میله ها را در پشت تلویزیون خود با استفاده از پشتیبان چسب سوار کنید.

همچنین بخوانید:  داستان برند آلفارومئو؛ اصیل‌ترین سازنده خودروهای اسپرت ایتالیا
 براکت رنگی Ben Patterson / IDG

براکت های نصب شده آسان ، امکان قرار دادن میله های نور Hue Play را به صورت افقی یا عمودی فراهم می کند ، یا می توانید آنها را به پشت مانیتور تلویزیون یا رایانه خود بچسبانید.

با استفاده از میله های سبک با تلویزیون شما تنها امکان پذیر نیست. همچنین می توانید آنها را در پشت مانیتور رایانه خود قرار دهید (من برای این منظور از براکت های نصب عمودی استفاده کردم) ، یا به طرز هنری آنها را در نزدیکی هر دیوار یا سطحی که نیاز به تغییر رنگ روشن داشته باشد ، مرتب کرده ام.

پس از تنظیم چراغ های رنگ خود و آنها را وصل کنید ، باید آنها را به Hue Bridge خود وصل کنید و سپس برنامه Hue را در دستگاه iOS یا Android خود آتش بزنید. برنامه از شما خواسته می شود که چراغ های جدید خود را کشف کنید ، و سپس مراحل ایجاد "اتاق" را برای قرار دادن چراغ های خود قدم بردارید.

پس از کمی آزمایش برای اطمینان از اینکه هر چراغ در سمت صحیح در ارتباط است با یکدیگر ، شما آماده هستید که با استفاده از رنگ شروع به بازی با "صحنه ها" (از پیش تعیین شده های رنگی و روشنایی) یا "روال" (تنظیمات روشنایی بر اساس زمان روز ، ورودها و عزیمت ها ، زمانها و سایر رویدادها) کنید. برنامه اگر لامپ های هوشمند Philips Hue در خانه خود دارید ، می توانید میله های سبک Hue Play را به صحنه ها یا روالهای موجود اضافه کنید.

تنظیم صحنه

در حالی که میله های سبک Philips Hue بازی به وضوح کاربردهای مختلفی دارند ، اکنون بیایید به نحوه عملکرد آنها به عنوان روشنایی تعصب برای تلویزیون توجه کنیم. برای این تنظیم خاص ، من میله های نوری را به صورت افقی در پشت مجموعه خود تنظیم کردم ، که موفق شدم نور نسبتاً زیادی از نور را بر روی دیوار پرتاب کنید.

یکی از گزینه ها این است که با یک تنظیم اولیه ، استاتیک روشنایی تعصب ، بدون هیچ همگام سازی فانتزی پیش بروید. رنگها ابتدا تنظیمات موضوع "Energize" Hue را قرض کردم ، یک رنگ از پیش تعیین شده از رنگ و وضوح روشنایی که به طور منطقی نزدیک به دمای رنگ 6500K است که توسط کارشناسان فیلم برای روشنایی تعصب تلویزیون پیشنهاد شده است. (هر چیزی خیلی گرمتر یا خنک تر از 6500K ، که استانداردی است که در صنعت فیلمبرداری برای استفاده از رنگ "سفید" به نظر می رسد ، می تواند رنگها را روی صفحه نمایش شما تحریف کند.) بعد ، کشویی روشنایی را در برنامه تغییر دادم. راه را به پایین ، و سپس آن را به پشتوانه به اندازه کافی برای تقویت کنتراست ظاهری بر روی صفحه نمایش بدون "خرد کردن" سطح سیاه و سفید است.

همچنین بخوانید:  عکس‌های برگزیده فضا از ستاره‌های باینری تا مول‌های مریخ
 hue play bias tv 1 Ben Patterson / IDG

پس از کمی سرخ شدن ، من "صحنه" ای را برای میله های نوری Philips Hue Play ایجاد کرد که به خوبی به عنوان یک نور استاتیک تلویزیون تعبیه شده است.

من به صحنه جدید من "TV Bias" تغییر نام دادم و با زدن یک کلید مجازی در برنامه Hue ، آن را تغییر نام دادم و آن را روشن و خاموش کردم. اگر یک ریموت جهانی Harmony با یک مرکز هارمونی داشتم (از راه دور قدیمی تر Harmony One IR دارم) ، می توانستم چراغ Hue Play را در یکی از فعالیتهای "Harmony" خود قرار دهم. این کار برای روشن کردن میله های روشنایی هر زمان مناسب باشد. به عنوان مثال ، روی "تماشای اپل تی وی TV" روی ریموت ضربه بزنید.

من همچنین مانیتورهای 27 اینچی 4K رایانه شخصی نوارهای Hue Play را امتحان کردم و حتی آنها را بیشتر دوست داشتم. برای استفاده با رایانه شخصی خود ، من از براکت های بکار رفته برای روشنایی عمودی چراغ ها استفاده کردم که باعث می شود ردپایی بسیار کوچکتر در ناحیه گرفتگی پشت صفحه نمایش من باشد. صحنه روشنایی تعصب که من برای تلویزیونم ایجاد کردم با رایانه شخصی خود کاملاً کار کردم ، اما از همگام سازی چراغ ها با تصاویر موجود در مانیتور من نیز لذت بردم که در یک لحظه جزئیات بیشتری را برای آنها شرح خواهم داد.

عملکرد

گفته شد و تمام شد ، با استفاده از میله های سبک Philips Hue Play برای نورپردازی استاتیک تلویزیون تعصب به نظر من خیلی خوب بود. این چراغ ها صدای نازک و خنثی را بر روی دیوار انداختند که باعث می شد من را از چشمانم در صفحه محافظت نکند ، در عین حال سطح سیاه را نیز به تلویزیون 10 ساله من سونی برویا تلویزیون تقویت کند. بعد از تماشای چند دقیقه ، تمایل داشتم که چراغ ها را در آنجا فراموش کنم ، با این حال خودم را هنگام خاموش کردن از دست می دهم – همیشه نشانه خوبی بود.

وقتی تماشای تلویزیون را تمام کردم ، از صحنه های دیگر رنگ استفاده کردم. درخشش گرم "غروب آفتاب ساوانا" به سایه های خنک "شفق قطبی قطب شمال" – برای افزودن یک درخشش جذاب روی دیوار پشت مجموعه من ، تغییر خوبی از سایه تاریک بازیگر صفحه 46 اینچی من. مانند سایر چراغ های Hue ، شما می توانید نوارهای سبک Hue Play را تنظیم کنید تا بر اساس برنامه یا خانه یا دور از خانه تنظیم و خاموش شوند. شما همچنین می توانید آنها را با دستورات صوتی از طریق آمازون الکسا ، دستیار Google یا سیری اپل کنترل کنید.

همچنین بخوانید:  PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor v11.4.0
 hue play bias tv off Ben Patterson / IDG

میله های سبک بازی Philips Hue می توانند رنگ و لعابی جذاب از خود به نمایش بگذارند.

Philips Hue میله های سبک بازی نوع هستند که قادر به همگام سازی با رنگ های روی صفحه تلویزیون شما هستند ، اما باید برخی از حلقه ها را پرش کنید. آن کار ابتدا باید برنامه Hue Sync را در رایانه لپ تاپ یا رایانه رومیزی خود بارگیری کنید (نسخه های Windows 10 و MacOS در دسترس هستند). سپس لازم است هر آنچه را که در رایانه مشاهده می کنید روی تلویزیون خود آینه کنید. به طور خلاصه این یک تنظیمات دست و پا گیر است و من متوجه شدم که تاخیر اندک اما پریشان کننده وجود دارد ، زیرا میله های سبک Hue Play تلاش کردند تا با رنگ های روی صفحه همگام شوند. تنظیم در برنامه دسکتاپ Hue Sync کمک می کند تا حدودی تاخیر کاهش یابد ، اما من هرگز تجربه را گرم نکردم.

با استفاده از میله های سبک Hue Play مستقیماً با مانیتور رایانه شخصی من نتیجه بسیار بهتری گرفتم و این امر نیاز به نگرانی را از بین می برد. در مورد آینه کاری صفحه نمایش کامپیوتر شما. شما فقط روی دکمه "Start Light Sync" سبز کلیک کرده و چراغ ها شروع به همگام سازی با رنگ های مانیتور خود می کنند. من وقتی در حال مرور و کار با برنامه های Office هستم ، این اثر را بسیار آرام بخش می دانم ، و تماشای Netflix در صفحه کامپیوتر من خیلی راحت تر از آینه کردن آن در تلویزیون من بود ، اگرچه هنوز این نکته را منحرف می کردم که منحرف شود.

 hue play pc sync 2 Ben Patterson / IDG

Hue Play می تواند با کمک برنامه Hue Sync برای Windows 10 و macOS با رنگ های موجود در مانیتور رایانه شخصی شما همگام شود.

از طرف دیگر ، بازی های رایانه ای را با میله های سبک Hue Play یک کلاه همه جانبه است. با ضربات کنترلر ، بلندگوهای رایانه شخصی من ، و صدای Hue Play با هر فلاش پوزه ، ضربه مهمی از انفجار Dregs on Destiny 2 Shore Tangled Shore دریافت کردم. و در حالی که چراغ های Hue Play احتمالاً کمی عقب می افتادند ، همانطور که در طول فیلم های من Netflix انجام دادند ، من خیلی مشغول بیرون کشیدن Dregs با عکس های سر بودم تا متوجه شوم.

دوست دارید یک نمایش سبک بخرید تا با آهنگ های خود همراه شوید؟ چراغ Hue Play با موسیقی شما همگام می شود ، مشروط بر اینکه آهنگ ها ، ایستگاه ها یا لیست های پخش خود را بر روی رایانه شخصی خود پخش کنید.

نتیجه گیری

کیت بازی Philips Hue باعث می شود یک راه پر ارزش ، اگر گران باشد. روشنایی تعصب را به مانیتور تلویزیون یا رایانه شخصی خود اضافه کنید. تنظیم و آماده سازی آسان برای ادغام با سایر چراغ های هوشمند Philips Hue ، نورپردازی جذاب تعصب Hue Play می تواند ضمن تسکین فشار چشم ، به بهبود تصویر تلویزیون شما کمک کند ، یا می توانید از آن با صفحه نمایش رایانه خود برای جلوه های نورپردازی همزمان استفاده کنید. برای کارکردن چراغ ها به یک Hue Bridge احتیاج دارید ، در حالی که توانایی Hue Play برای همگام سازی با تلویزیون در اتاق نشیمن شما با اعتماد به نفس خود در آینه کاری کردن تصویر روی رایانه شما سرگرم است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image