علمی و فناوری

بررسی Metro Exodus: پیدا کردن بشریت در پس زمینه هسته ای

در مترو خروج ، شما یاد می گیرید به قدردانی از سکوت. در ابتدا، خستگی مفرط یک جهنم پس از هسته، باعث ناسازگاری می شود. به زودی شما به آن می روید، زیرا سکوت به معنی است – برای یک لحظه کوتاه، حداقل – هیچ چیز در تلاش است تا شما را بکشند. هیچ کس فریاد می زند "او آنجاست!" و هیچ کس در حال تیراندازی در شما نیست. شما توسط ghouls بدون ذهنیتان خسته شده اید. شیاطین بیش از شما دایره ای نیستند، در چهره شما غرق می شوند. شما در حال غرق شدن نیستید یا در آتش سوزی یا خنک شدن در بخارات سمی یا خونریزی در شن.

سکوت به معنای امنیت است. و در Metro Exodus ایمنی یک نعمت نادر است که توسط بوق بوق از آشکارساز حرارتی خود را برداشته است و یک زنگ جدید از وحشت را برداشت.

قطار صلح

در Metro Exodus ، این سال ها 20 سال است که از زمان جنگ هسته ای تخریب مسکو شده است، تعداد کمی از بازماندگان را در زیر زمین عمیق به پناهگاه بتنی سیستم مترو راند. این 20 سال از بین بردن، دیکتاتورهای قلع قلع و قلمرو و منابع خراب شده است. و در 20 سال هیچ شخصی از خارج از شهر وارد نشده است. اینها چندین کسانی هستند که به اندازه کافی به فلورانس برسند، آخرین نمایندگان باقی مانده از نژاد بشر هستند.

همچنین بخوانید:  Motorola One Action بسته بندی رسمی با صفحه نمایش 21: 9 ، دوربین زاویه فوق العاده گسترده ، امتیاز IPX2 و موارد دیگر می شود!
 Metro Exodus IDG / Hayden Dingman

یا حداقل این چیزی است که مردم مسکو فکر می کنند. آرتیوم تا حدی مطمئن نیست بعد از وقایع مترو: آخرین نور ، آرتیوم متقاعد شده است که زندگی خارج از شهر وجود دارد – اگر تنها بتوانید به آن برسید. هر روز او در معرض زمین قرار می گیرد، تابش شتاب زده و حیات وحش خصمانه برای رسیدن به پشت بام های ویران شده در مسکو، جایی که او به ایستادن در رادیو گوش می دهد. هر روز استاتیک

تا یک روز، صدایی وجود دارد.

من نمی توانم خراب کنم که شرایط چه Artyom و باقی مانده های انفجاری سفارش اسپارت را به ترک مسکو منجر شود. کافی است بگوییم، آنها انجام می دهند – و به جای آنها انتخاب شده اند. صرفنظر از آن، در Artyom، همسر حال حاضر آنا، و بقیه برای پیدا کردن یک خانه جدید، سفر با قطار در سراسر مناطق گسترده ای از حومه روسیه

همچنین بخوانید:  TaoTronics TT-BH046 بررسی سر و صدا لغو هدفون: لغو موثر موثر، اما کیفیت صدای ضعیف

و من معنی گسترده . هر دو مترو 2033 و آخرین نور امور خطی، تیراندازان راهرو در دورانی بودند که ما به ندرت آنها را دیدیم. حساس بود پس از همه، اولین بار تقریبا به طور انحصاری در محدوده سیستم متروی عادی قرار داشت.

 Metro Exodus IDG / Hayden Dingman

Exodus در مورد اکتشاف، هم از لحاظ تئاتری و مکانیکی در طول سال جاری، بیشتر وقت خود را در سه محیط عظیم: ولگا، کویر خزر و تاگا صرف خواهید کرد. لحظات خطی بین دنیای باز وجود دارد، عمدتا مربوط به داستان، اما آنها بخش کوچکی از بازی را تشکیل می دهند. اغلب از Exodus به شما یک نقشه، چند نقطه مورد علاقه، یک اسلحه و هیچ چیز دیگری را نمی دهد.

همچنین بخوانید:  اکسپریا 5، جدیدترین پرچم‌دار سونی، معرفی شد

در اینجا یک احساس کاملا دایره ای وجود دارد. پس از همه، مترو توسعه 4A بازی ها شامل بخش کوچکی از توسعه دهندگان است که در S.T.A.L.K.E.R. ، یک تیرانداز برجسته باز جهان در زمانی که بازی های باز جهان هنوز اخبار بود. برای مترو برای رفتن به جهان باز، آن را در نهایت پذیرفته شده است S.T.A.L.K.E.R. جانشین معنوی آن فقط نوعی از قبل شبیه بود.

خروج دوستانه تر از S.T.A.L.K.E.R تا کنون، عادلانه بوده است. اما در مقایسه با تیراندازی ساده Last Light ، این نیز به شکل تازه ای رایگان است. پس از یک بخش پرولوگ کوتاه Exodus شما را در سواحل یخی ولگا سست می کند و واقعا فقط شما نقشه و تفنگ است.

 Metro Exodus IDG / Hayden Dingman [19659007] هر بخش از Exodus در اطراف یک بحران جدید متمرکز می شود. به عنوان مثال، Volga، قطار Artyom را که توسط راهزنان محلی درگیر شده است، میبیند و سپس مجبور است با مردم محلی تقاضا کند تا سعی کند تا از رودخانه عبور کند. واقعا تنها سه یا چهار "ماموریت" از یادداشت وجود دارد.

و در عین حال من هفت یا هشت ساعت (یا شاید بیشتر) در آن نقشه را صرف کردم، به شدت در حال خراب کردن ساختمان های فرو ریختن برای قطره لوازم (برای ساخت مهمات، کیت بهداشت، چاقو، و غیره) و ارتقاء دنده. در آن زمان ولگا را ترک کردم، من موفق به حفاظت از عینک دید در شب، فیلترهای ماسک طولانی مدت، باتری بهتر برای چراغ قوه و قابلیت اتصال به اسلحه شدم. اکثر این اختیاری بود شما چندین ارتقاء را در طی دوره داستان دریافت خواهید کرد – به سختی می توان از آن دسته از عینک های دید در شب استفاده کرد. اما اکثریت آن ها در حوضچه های تصادفی یا ویرانه های غول پیکر قرار می گیرند.

در ابتدا احساس غرور می کنم، اعتراف می کنم. ما قبل از آزادی Exodus دو سال پیش و یکی دیگر از فقط چند هفته پیش دو بار نسخه آزمایشی را اجرا کردیم و در هر دو طرف،

 Metro Exodus IDG / Hayden Dingman

اما شما به زودی متوجه خواهید شد که یک منطق برای جهان وجود دارد . مطمئنا، ولگا با تمام انواع خانه های فرو می ریزد و اتومبیل های قطار را سقوط می کند و وسوسه انگیز است که به هر کدام از آنها بچرخد. هر چند مشخصه های مشخصی وجود دارد، و بازی (در یکی از چندین انتخاب طراحی دوستانه) شما را قادر می سازد تا آنها را با استفاده از دوربین های عکاسی Artyom به اشتراک بگذارید. کوچکترین این مکان ها ممکن است یک اردوگاه مجزا با برخی از لوازم و چند دشمن برای روشن شدن است.

بزرگترین Metro سطح خود را در هر صورت، با ظهور مجرمان با داستان کوتاه برای گفتن صریح و یا، اغلب، به وسیله محیط بیان می شود. در اینجا، یک کلیسا سقوط که پر از کولیست هایی است که بعد از آخرالزمان ممنوع الخروج شدند. در آنجا، بقایای غرق شده قطار قطار با یک حرم به یک نهنگ جهنم-خدا. پس از آن، یک قدم زدن به شما می گوید که آن را در گذشته از کابوس های عنکبوتی و عقرب که در زیر خانه اش زندگی می کنند، به سر می برند، سرنوشت هایی که او دنبالش نمی تواند مدیریت کند.

هنوز هم مترو قوی است کت و شلوار، فضای آن همه. این همان چیزی است که مترو را بر بالای بسیاری از دیگر تیراندازان باز می کند، این واقعیت است که جهان آن را واقع گرایانه و مهم می داند. و از محدوده مسکو آزاد شده است، در آزمایشی Exodus آزمایش می شود، یا اینکه آن را یک زنگ زده از یک کشتی پرتاب شده در محوطه زندان، یا غارهایی که در خانه های موقت قرار دارند، یا غواصی از نفت که به طور دوره ای روشن است آتش، یا یک خط ریلی تهدید به فرو ریختن در دریاچه زیر، و یا یک انجیر فروپاشی با بقایای گرد و خاکی هلیکوپتر در داخل.

 Metro Exodus IDG / Hayden Dingman

نه آن Exodus بدون مسائل است. این فوق العاده زیبا و متنوع است، این آخرالزمان پس از آن و ارزش بررسی است. همانند بسیاری از بازی های باز در جهان، Exodus زمان زیادی بین بازیگرانی که هر گوشه و جاده را در معرض آن قرار می دهند، در مقایسه با کسانی است که می خواهند از طریق داستان شعله ور شوند. اگر شما دقیق مانند من بودید و اگر شما استفاده از چاقوهای پرتاب را برای حفظ مهمات در اختیار دارید، شما با تعداد زیادی از مواد خلاقیت روبرو خواهید شد، و خطرناکتر از مترو است. چرا نگران وقتی که همیشه می توانید مهمات بیشتر، کیت های بهداشتی بیشتر و فیلتر های ماسک بیشتر؟ بحران مدیریت منابع، یک علامت تجاری از مترو از زمانی که اصلی و اصلی آن سیستم گلوله و همچنین سیستم معاملاتی شما است، عمدتا در اینجا وجود ندارد.

و همچنین پر از جینک است. یکی از اشکالاتی که به شدت جنجال برانگیز بود، دو ساعت پیشرفت در اوایل دوران را از دست داد، و من را نجات داد و من را مجبور کرد تا بازی را دوباره شروع کند. از زمان نوشتن، 4A نمیتوانست به من بگوید که مسئله چیست یا اینکه آیا برای انتشار آن ثابت شده است. این باعث می شود.

تعداد زیادی اشکالات دیگر وجود دارد. بعد از اینکه من اردوگاه خود را آگاه کردم، مردم را دیدم که در وسط هوا شناور بودند. اصحاب خود را به طور مداوم به من وارد می کنند و سپس من را از پوشش یا پایین راهرو هل می دهند. من از طریق یک درب و به یک حوض سیاه سیاه کشیده شدم، بعد از آن با اسکریپت نجات یافتم که کاراکتر من را به اتاق باز کرد تا آیتم را از یک دست کشیدۀ شخصیت بپذیرد، سپاسگزارم. من از شخصیت های خودم شروع نمی کنم، با مدل هایی که بسیار قدیمی تر و کمتر جلا داده شده از محیط، یا مکث های ثابت بین هر خط از گفت و گو و یا فواصل انیمیشن ثابت نزدیک است.

 Metro Exodus IDG / Hayden Dingman

ببینید اگر شما می توانید مرد شناور را ببینید.

رفتار دشمن نیز می تواند وحشی باشد. اغلب غیرممکن است بگویم که آیا هشدار دادن به یک دشمن کل پایگاه را هشدار می دهد یا نه، و بازنشانی یک سناریو می تواند نتیجه های مختلفی را به طور کامل منجر شود. همچنین، سخت است که Demons (پرواز خفاش های جهش یافته) را به طور جدی زمانی که AI خود را با ducking همراه یا در زیر به معنای واقعی کلمه هر چیزی را متوقف کند. خیلی تهدید نیست.

اما هیچ کدام از این ها نباید به عنوان طرفداران قدیمی مترو جای تعجب باشد. 2033 و آخرین نور بازیهایی بود که من دوست داشتم با وجود ژانک، و خروج متفاوت نیست. مطمئنا، این حشره دار است، اما هیچ چیز دیگری مانند Metro وجود ندارد.

مردم همیشه برای Half-Life 3 یا جانشین معنوی واقع گرایی مضحک Far Cry 2 . برای پول من، مترو نزدیک ترین ما در گذشته اخیر به یکی از این فرضیه ها و به ویژه Exodus آمده است. تعهدش به زمین بازی کردن در جهانش، برای فشردن همه چیز از طریق چشم Artyom، بی رحم است. در جریان های گسترده، Exodus همان داستان "پیدا کردن یک خانه جدید" است که ما بارها و بارها دیده ایم، به ویژه در تنظیمات پس از آخرالزمان. اما با تفسیر دقیق در مورد سیستم های اجتماعی و سیاسی، در مورد فساد اداری، در مورد نحوه استفاده از دین و دیگر آموزه ها برای کنترل یک جمعیت آسیب پذیر، و مهمتر از همه – بر این نکته که چگونه این ایده ها مربوط به جامعه است که قبل آخرالزمان

 Metro Exodus IDG / Hayden Dingman

جنگ اتمی Metro بیش از یک راه مناسب است. این هسته به تمام جهان بینی، یک موضوع مستقیم از طریق 2033 به آخرین نور به خروج . در همه جا آرتیوم می یابد او همان جرم های کوچک را که بیش از آن چیزی که به نظر می رسد و نیز رفتارهای خود را بیان می کند، پیدا می کند و اثبات می کند که حتا اگر اکثر جمعیت بشری هنگام مرگ ناپدید شدند، غریزه های بنیاد بشر زنده و سالم هستند. [19659002] بله، نه؟ اما هنوز Artyom هنوز به روزهای قدیم می رود و رادیو را روشن می کند.

خط پایین

من آن را قبلا گفتم: بر روی جراحی اما جالب اما جالب توجه هر زمان واحد و مترو مدت زیادی است که این باور را برای من به تصویر کشیده است. مطمئنا، Metro Exodus در اطراف لبه های خشن است، هیچ بحثی وجود ندارد. من متاسف شدم که مجبورم که دو ساعت اول پخش کنم، و راه های بی شماری که فکر می کنم Exodus بهبود می یابم – حداقل از آن تحویل گفتگو است. این یک سری از سری های B است که به نوعی به کار رفته است و بیشتر در اجرای شخصیت ها نشان داده می شود.

و با این حال وقتی هیجان انگیز می شود، هنگامی که از طریق برس در شب، گشت و گذار، سپس از طریق ورق زنگ زنی ورق آجری فرو می ریزد تا یک محدوده جدید یا چند شمع تهاجمی، فقط شما، یک نقشه، یک اسلحه و یک دعا را بجوید.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر PCWorld محتوای صفحه فیس بوک یا خوراک Twitter ما را ببینید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image