علمی و فناوری

بررسی Logitech Harmony Express Universal کنترل از راه دور: عملی، اما کامل نیست

بخش Harmony Logitech کنترلهای کنترل از راه دور را بهتر از هر کسی می کند. آخرین مدل آن، $ 250 Harmony Express، شاید کارآمدتر از آن باشد، حتی اگر قدرتمندترین آن شرکت نباشد.

هماهنگی اکسپرس تمام زنگ ها و سوت های هماهنگی شرکت را در اختیار ندارد نخبگان ($ 350 MSRP)، که Logitech به فروش ادامه خواهد داد. اکسپرس دارای صفحه نمایش حساس به لمس نیست، آن را به عنوان بسیاری از دکمه های قابل برنامه ریزی ندارد و می تواند ماکرو های پیچیده ای که شامل هر دو سرگرمی خانگی و دستگاه های خانه هوشمند اجرا کند. اما سادگی ظاهری خود را برای کمبود اسب بخار اشتباه نگیرید. اکسپرس می تواند بسیاری از آنچه که Elite می تواند برای پول بسیار کمتر انجام دهد، و از آنجا که آن را الکسا آمازون در کشتی – می تواند برخی از چیزهایی که نخبگان نمی توانند انجام دهد.

نابغه روش هماهنگ همیشه کتابخانه گسترده خود را کد های کنترل از راه دور که در ابر ذخیره می شوند. شما برنامه تلفن همراه Harmony Express را برای Android و iOS در مورد تجهیزاتی که میخواهید کنترل کنید بفرستید و کدها را از راه دور دانلود کنید. این فرایند حتی با اکسپرس ساده تر است، زیرا می تواند بسیاری از آنچه را که در مرکز تفریحی شما قرار دارد را به طور جداگانه تشخیص دهد.

 دستگاه نقشه کشی هماهنگ مایکل براون / IDG

شما اجزای سیستم سرگرمی خود را به HDMI ورودی هایی که به آنها متصل شده است.

این گوشی هوشمند Q7F QLED سامسونگ من، جعبه تنظیم تلویزیون DirecTV من و کنسول بازی ویدیویی Xbox One من است که همه آنها به شبکه خانگی من متصل هستند. اما این کامل نبود. من مجبور شدم این برنامه را مطلع کنم که من همچنین یک پخش کننده Blu-ray 4K کلاسیک Cambridge Audio داشتم، هرچند که دارای یک آدرس آی پی است.

همچنین بخوانید:  قابلیت بزرگنمایی ویدیو در برنامه‌ی Google Photos

یک اتاق، یک سیستم سرگرمی

Harmony Express برای کنترل یک سیستم سرگرمی مجزا که در اطراف تلویزیون شما متمرکز است، در یک اتاق قرار گرفته است. از راه دور می دانیم آنچه که ورودی تلویزیون شما دارد – چهار پورت HDMI در مورد من – و آنها را در برنامه نشان می دهد. بقیه تجهیزات در مرکز تفریحی شما زیر آن بنادر ظاهر می شوند و شما به سادگی آیکون های خود را به پورت های HDMI مرتبط بکشید.

عنصر سخت افزاری هارمونی اکسپرس شامل سه جزء است: کنترل از راه دور، بلستر مادون قرمز بزرگ که شما در جلوی مرکز تفریحی شما و یک مینی بلستر IR که شما را قادر به کنترل اجزای صوتی و تصویری که ممکن است درون کابینت پنهان شده باشد، نشستن. دوربینی 5.25 اینچ با فاصله 1.75 اینچ فقط سه ردیف از سه دکمه را در زیر یک پد هدفی محاصره کرده است. عملکرد دکمه های نه دکمه می تواند بسته به نوع دستگاه که کنترل از راه دور آن را کنترل می کند، تغییر کند، اما اکثر آنها به صورت جهانی می باشند: عقب، سریع به جلو، پخش / مکث، افزایش حجم، کاهش صدا و خاموش کردن.

پد هدایت به شما امکان می دهد که منوهای صفحه را به سمت راست حرکت دهید (بالا، پایین چپ و راست) و با فشار دادن دکمه مرکز، عملکرد برجسته را انتخاب می کند. با فشار دادن و نگه داشتن دکمه مرکز، از سوی دیگر، الکسا را ​​فراخوانی می کند، بنابراین میتوانید از دستورات صوتی برای استفاده از تمام دستگاههای مورد نیاز برای تماشای تلویزیون استفاده کنید، یک برنامه تلویزیون هوشمند (یا بر روی تلویزیون یا یک جعبه جریان)، برای کنترل هر چیز دیگری که الکسا انجام داده است. شما نیازی به گفتن «الکسا» ندارید، فقط کافی است که دکمه مرکز را برای یک یا دو ثانیه کافی نگه دارید. صدای الکسا با استفاده از یک بلندگو کوچک که از راه دور ساخته شده است پاسخ می دهد.

همچنین بخوانید:  توهم چهره غریبه؛ ‌وقتی چهره‌ای عادی در نگاهمان هیولا می‌شود
 سخنران هارمونیک مایکل براون / IDG

کنترل از راه دور هارمونی اکسپرس دارای یک بلندگو کوچک در پشت است، به طوری که الکسا می تواند دستورات صوتی خود را تأیید کند.

سهولت استفاده جاذبه اصلی

در تنظیم من، نگه داشتن دکمه پایین و گفتن "روشن کردن تلویزیون" همه چیزهایی بود که لازم بود برای روشن کردن تلویزیون و جعبه تنظیم بالا و فعال کردن صفحه نمایش به جعبه تنظیم بالا. برای تغییر کانال، من فقط دکمه را نگه داشتم و گفتم: "به کانال 200 بروید" یا هر کانال دیگری که می خواستم تماشا کنم (این سیستم همچنین اسامی کانال ها مانند NBC یا HBO را شناسایی می کند). اگر می خواستم یک برنامه تلویزیونی را ثبت کنم، می توانم بگویم «برو به DVR» یک لیست از ضبط ها را بیاورم. پس از آن من D-pad را برای حرکت به بالا و پایین لیست استفاده کردم تا زمانی که متوجه شدم چیزی که من می خواستم تماشا کنم و دکمه OK را برای پخش آن فشار دادم.

 هماهنگی دکمه اکسپرس مایکل براون / IDG

Harmony Express Remote دارای تمام دکمه های پایه ای است که می خواهید آن را پیدا کنید.

با استفاده از برنامه Harmony Express احساس بسیار شبیه استفاده از راه دور محلی DirecTV را به یک نقطه می دهد. اگر می خواستم یک ضبط با استفاده از راه دور DirecTV را حذف کنم، فقط می توانم دکمه قرمز را فشار داده و آن را از بین ببرم. حذف هر قسمت از یک سری می تواند به آسانی انجام شود. حذف برنامه های DVR با اکسپرس شامل مراحل بیشتر است، اگر چه Logitech می گوید که کار خود را برای استفاده از دستورات صوتی برای انجام اقدامات که هیچ دکمه فیزیکی در راه دور وجود ندارد، آسان تر می کند.

همچنین بخوانید:  اسکرین‌شات One UI با تصاویر رندر گلکسی اس 10 مطابقت دارد

Netflix، Hulu، یا Amazon Prime، و غیره با یک فرمان صوتی، هرچند اصطلاح کمی متفاوت است. به جای فشار دادن دکمه و گفتن «روشن …» می گویم «به برنامه Netflix بروید» یا «به برنامه Hulu بروید». در چند روزی که به Harmony Express دسترسی داشتم، تلاش کردم که به یاد داشته باشم که برای گفتن "روشن کردن" و زمانی که می گویند "برو". تصور می کنم که من با تجربه با تجربه عادت خواهم کرد.

عشق به معنای آن است که هرگز نخواهد گفت "الکسا"

هنگامی که شما Harmony Express پیکربندی شده اید به مرکز تفریحی شما نیز می توانید تمام دنده های خود را با هر عضو خانواده اکو کنترل کنید. اما شما می توانید بسیاری از شرایط دیگر که در آن کنترل از راه دور سریع تر و یا دقیق تر از پریدن سفارشات در تلویزیون شما روبرو می شوند. و تنها چیزهایی که نمی توانید از طریق Alexa از طریق Harmony Express بپرسید، پخش موسیقی و برقراری تماس تلفنی با استفاده از بلندگو از راه دور است.

 هماهنگی اکسپرس بلستر اکسپرس مایکل براون / IDG

شما می توانید پلاگین به عنوان بلادرز IR گسترش به هارمونی اکسپرس اولیه IR بلستر.

هارمونی اکسپرس توازن خوبی بین قدرت و پیچیدگی است. تنظیم بسیار آسان است و بیشترین توانایی الکسا را ​​برای کنترل سخت افزار با استفاده از دستورات صوتی می گیرد. خود را از راه دور با دکمه ها و آیکون های ناپدید کننده غرق نخواهید کرد، اما سادگی آن محدود کردن آنچه شما می توانید با آن انجام دهید. اگر می خواهید از یک راه دور استفاده کنید که به شما اجازه می دهد که با هم یک ماکروی پیچیده ای بسازید که می تواند از طریق خانه های هوشمند شما آب بندی شود، چراغ های کم نور، بسته شدن سایه ها و رها کردن صفحه نمایش پروژکتور ویدئو از سقف با لمس یک دکمه، قدرتمند هماهنگی نخبگان. اگر نیازهای شما ساده تر از آن باشد و شما فقط می خواهید از تمام سطوح اضافی که روی میز قهوه تان قرار دارند خلاص شوید، هارمونی اکسپرس ارزشش را دارد.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای TechHive، به ما مراجعه کنید Facebook یا ما توییتر feed.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image