علمی و فناوری

بررسی HP Specter x360 13 2019: این لپ تاپ با عمر باتری عمیق باتری می شود

Oh HP Spectre x360 13، شما یک چنین افرادی هستید. در حالیکه دیگران در کلاس شما فقط در سال بعد از سال تلفن می کنند، همیشه سعی می کنید خودتان را بهبود ببخشید.

این سال، شما واقعا بالا رفته اید. علاوه بر بازسازی بزرگ بدن با زاویه های الماس برش مجسمه سازی، شما همچنین از آخرین پرچمدار ویسکی اینتل و پانل 1 وات که فقط در بخش باتری شلیک می کند، بسته می شوید. ما حتی نمی توانیم همه چیزهای دیگر را که پیشگام شما بوده ایم را تقویت کنیم: پشتیبانی از قلم، طراحی تبدیل، دوربین های بیومتریک و انفجار عالی برای جفت کردن.

همچنین بخوانید:  بررسی دقیق تر هدفون Enduro 100: صدای عالی ، باتری فوق العاده و تمام ویژگی های مناسب

بنابراین، در حالی که دیگران با تغییر رنگ رنگ یا تغییر رنگ، Specter x360 13 (مدل 2019) همچنان مدیریت می کند. البته هیچ لپ تاپ بی عیب و نقص نیست، اما این مدل جدید هنوز هم مدیران را بهبود می بخشد از آن واقعا خوب است که آن را جایگزین می کند.

 hp spetter x360 13 2019 4 گوردون مهنون

ظاهر جدید "برش الماس" HP HP Specter x360 13 specs

HP همیشه مجهز به لپ تاپ های فوق العاده ای در لپ تاپ Specter خود می کند و x360 13 هیچ گونه متفاوت ندارد. مدل ما در قیمت 1449 دلار از طریق HP.com با موارد زیر پیکربندی شده است:

  • پردازنده: نسل هشتم اینتل "ویسکی دریاچه" Core i7-8565U
  • RAM: 8GB LPDDR3 RAM
  • SSD: WD 256GB PC SN720 NVMe SSD
  • صفحه نمایش: 13.3 اینچ صفحه نمایش لمسی IPS 1920x1080P پایین 19209107
  • شبکه: WiFi 5 / 802.11ac

از مشخصاتی که در اینجا نشان داده شده است، نمایشگر مورد توجه خاصی است. به عنوان لپ تاپ دوم که ما برای تکنولوژی LPDT "1 وات پنل Intel" شناخته ایم، صفحه نمایش وظیفه عمر باتری را افزایش می دهد. ما تمام داستان را خراب نخواهیم کرد (بخش عمر باتری خود را اگر بخواهید سر را بچرخانید، ببینید)، اما ناامید نشوید.

لپتاپ 12.1 اینچ در حدود 8.6 اینچ عمیق است. ضخامت 0.57 اینچی آن ضخیم است، اما در مقایسه با سایر لپ تاپ های موجود در کلاس آن قابل مقایسه است. برای وزن، مقیاس ما آن را 2 پوند، 14 اونس، که چند اونس سنگین تر از Dell XPS 13 9380 است.

 hp specter x360 13 2019 9 Gordon Mah Ung

استفاده هوشمندانه از گوشه، HP را قادر می سازد تا کابل را از لپ تاپ در هنگام استفاده از زاویه دور کند و با چگونگی انعکاس صفحه نمایش تداخل نداشته باشد. 19659020] HP Specter x360 13 ports

HP Specter x360 13 دارای دو پورت Thunderbolt 3 در سمت راست است، به علاوه یک پورت microSD و پورت هدست آنالوگ. شما احتمالا نمی توانید آن را ببینید، اما یک سوئیچ اسلاید کوچک نیز وجود دارد که به شما اجازه می دهد که وب کم را غیر فعال کنید.

 hp specter x360 13 2019 7 Gordon Mah Ung

سمت راست جدید HP Specter x360 13 دارای دو پورت Thunderbolt 3، یک هدست آنالوگ و اسلات microSD است. شما می توانید ببینید که با وجود اینکه Dell XPS 13 9380 به همان اندازه نازک است، Spectre دارای یک چاپ بزرگتر است.

سمت راست Spectre x360 13 کوچکتر است اما دو چیز بسیار مهم را ارائه می دهد. اولین نوع USB A است. بله، میدان مغناطیسی دوست داشتنی که تا به حال شناخته شده است، در واقع بر روی این لپتاپ نازک قرار گرفته است، و شما را از جهنم دونده محافظت می کند.

ویژگی دیگر که کاملا احمقانه است، انتقال قدرت است دکمه را به گوشه قطع کنید. دست خود را بالا ببرید اگر لپ تاپ خود را برداشتید و به طور تصادفی دکمه ی قدرت کنار آن را فشار داده، آن را به حالت خواب یا بدتر از آن فشار دهید. ما همچنین می بینیم که دکمه های قدرت در کنار هم باعث می شوند تا وقتی که به آن نیاز دارید، دکمه ی کیبورد را پیدا کنید. محل گوشه رفع هر دو از این مسائل است.

 hp specter x360 13 2019 5 گوردون مهنون

"خیلی نازک" برای USB نوع A؟ HP می گوید این فقط یک دسته از مالارای است

جای تعجب نیست که Spectre x360 13 از یک شارژر استاندارد USB-C Power Delivery استفاده می کند، اما طراحی شارژر نشان می دهد که HP گوش کرده است. آجر اصلی USB-C که اخیرا به عنوان دو سال پیش استفاده شده بود، به معنای واقعی کلمه یک آجر کوچک بود که همانند چیزی که شما با یک محفظه هارد دیسک 11 دلار می دیدید، خسته کننده بود. این شرکت با نسل جدید به شکل مدرن تر تبدیل شده است. با Spectre x360 13 بررسی شده در اینجا، ما شاهد یک تکامل دیگر، با طرف منحنی است، بنابراین شما می توانید کابل 65 وات پارچه بافته شده در اطراف بدن برای ذخیره سازی قرار داده است. (HP با استفاده از همان طراحی شارژر AC در نازک، نور و چرم پیچیده Spectre Folio .)

 HP Spectre x360 13 2019 6 Gordon Mah Ung

HP باید یک فریاد می زنم برای رفتن از PSU های آجر آجری به این طراحی سبک تر، منحنی با پارچه بافت.

صفحه کلید، تراشه و امکانات

اندازه صفحه کلید و لای پد عمدتا از دو طرح قبلی تغییر یافته نیست. سفر کلیدی فراوان است و مقاومت کلی خوب است، شاید کمی سخت تر از مدل قبلی باشد. دکمه های صفحه اصلی، پایان و صفحه بالا و پایین در سمت راست نیز وجود دارد. ما متوجه می شویم برخی از افراد از این کلید ها قدردانی می کنند، اما ما همیشه انگشت های چربی خود را به طور تصادفی به آنها ضربه زدیم.

پد لمسی توسط Synaptics ساخته شده است (که ما ترجیح می دهیم)، اما نسبت ابعاد گسترده آن بحث برانگیز است؛ زیرا شما می توانید آن را به صورت تصادفی فعال کنید. همچنین موضوع به برخی چگونگی محور آن است. هیچ استاندارد واقعی برای چگونگی مرکز پد لمسی وجود ندارد، اما Specter x360 13 آن را درست در کلید U قرار می دهد. لپ تاپ های دیگر از دل، ایسر و اپل تمایل دارند کمی به سمت چپ حرکت کنند و در کلید Y قرار گیرند. نسبت ابعاد عرض و پد لمسی سمت راست بدین معناست که مقدار خوبی از کف دستتان روی لپ تاپ است. ما متوجه شدیم که رها کردن نخل به خوبی کار می کند، اما ما از تجربه می دانیم که برای همه کار نخواهد کرد.

دو ویژگی دیگر که باید فریاد بزنیم این است که آیا دوربین بیومتریک IR و خواننده اثر انگشت است. ما حفاری می کنیم که HP HP را از طرف لپ تاپ به عرشه صفحه کلید منتقل کرد. این فقط حس تون را بیشتر می کند و یافتن آن آسان تر است. ما همچنین دوست داریم که HP همچنان از پشتیبانی ویندوز Hello با استفاده از یک دوربین IR استفاده کند که برخی از سازندگان رایانه به طور عجیب غرق می شوند.

 hp specter x360 13 2019 2 Gordon Mah Ung

پد لمسی گسترده بر روی کلید U HP Spectre x360 13 Performance

هیچکدام از این موارد بدون عملکرد کارایی دارند. این محصول در حدود نیم اینچ تا یک اینچ به سمت راست جک های دیگر لپ تاپ ها ساخته شده است. اولین تست ما Cinebench R15 تست پردازنده Maxon است. تست عملکرد چند هسته ای را در هنگام ارائه یک مدل سه بعدی اندازه گیری می کند. ما در واقع Spectre x360 13 را با استفاده از تنظیمات پیش فرض لپ تاپ و مشخصات "عملکرد" ​​جدید مورد آزمایش قرار دادیم. HP برای کمک به لپ تاپ برای عملکرد بالاتر (از این رو نام) استفاده می کند.

خبر خوب این است که عملکرد پیش فرض لپ تاپ با توجه به اندازه آن و طراحی قابل تبدیل ما متوجه شده ایم که لپ تاپ های قابل تبدیل، سبک تر از طرح های مشابه سنتی هستند. بسیاری از آن از این واقعیت می آید که شما در واقع می توانید آن را به بدن خود را به عنوان یک قرص نگه دارید، به طوری که تولید کنندگان کمتر مایل به بدن بیش از حد گرم است.

اخبار بد؟ عملکرد در حالت "عملکرد" ​​در Cinebench R15 در واقع بدتر است. در واقع، Spectre x360 13 به اندازه کافی از مدل موی کوچک است که جدیدتر و کمی سریع تر از ویسکی دریاچه CPU در واقع بیشتر شبیه تبدیل نسل قبلی Kaby Lake R-based است. Huh؟

 hp specter x360 13 2019 cinebench r15 nt IDG

ما معتقدیم تنظیم بیشتر در اینجا باید انجام شود. تنظیم عملکرد "عملکرد" ​​برای عملکرد لپ تاپ در واقع در Cinebench R15 کاهش می یابد.

از آنجا که یک تست 3D که از تمام هسته های موجود استفاده می کند برای کار اکثر مردم واقعی نیست، ما همچنین Cinebench را با استفاده از یک هسته CPU ساده برای شبیه سازی بسیار سبک تر بارهای کاری اکثر برنامه های کاربردی، حتی جدید، معمولا فقط از یک هسته استفاده می کنند، بنابراین ممکن است برای اکثر مردم ارزش بیشتری داشته باشد.

خبر خوب این است که دریاچه ی ویسکی Core i7 در Spectre x360 13 آن را در بالای صفحه قرار می دهد. پشته تبدیل اما دوباره، هنگامی که لپ تاپ به حالت "عملکرد" ​​تنظیم می شود، می بینیم که این لپتاپ به حالت "عملکرد" ​​تنظیم شده است.

 hp specter x360 13 2019 cinebench r15 1t IDG

همان کاهش اندک عملکرد با استفاده از یک موضوع نیز در Cinebench R15، زمانی که 2018 Spectre x360 13 به "عملکرد" ​​تنظیم شده است.

اگر شما آماده حذف Spectre x360 13 از لیست خرید خود به خاطر آن نتایج هستید، نمودار بعدی باید احساس شما را بهتر کند. ما همچنین آزمون معمولی PCMark 8's Work 2.0 را اجرا می کنیم که عملکرد در برنامه های کاربردی اصلی را شبیه سازی می کند. به طور غیر منتظره، شاهد Spectre x360 x13 به طور ناگهانی به مکان اول حرکت کردیم و حالت عملکرد آن یک ضربه کوچک عملکردی تولید می کند. که دل XPS 13 9380، که از همان CPU استفاده می کند و همه چیز را خراب کرده است؟ این یک بسته متوسط ​​است.

معیارهای وجود دارد و کاربرد واقعی زندگی وجود دارد، جایی که مسافت پیموده شده شما می تواند متفاوت باشد. به نظر می رسد که این نشان می دهد که تغییرات به این دلیل است که HP چگونه لپ تاپ را برای "عملکرد" ​​لمس می کند.

 hp specter x360 13 2019 pcmark 8 کار معمولی IDG

برو شکل: PCMark 8 کار آزمایش بسیار کمی تست عملکرد از "عملکرد حالت"

تست آخرین CPU ما با استفاده از encoder Freebrake handbrake برای تبدیل یک فایل 30GB با استفاده از پیش نمایش Android Tablet. رمزگذار CPU سنگین است، و هسته های بیشتر، عملکرد بالاتر است. همچنین طول می کشد برای تکمیل، به طوری که آن را تمایل به نشان دادن هر لپ تاپ است که می تواند عمل گرما و دریچه گاز را در نتیجه.

ما دوباره Spectre x360 13 در حالت عملکرد و حالت پیش فرض تست شده است. نتایج در واقع بسیار خوب است، با حالت عملکرد نشان می دهد یک رویکرد مناسب و معقول است که واقعا فقط یک مو در پشت نتایج برای دو لپ تاپ ram ها با همان CPU.

اگر شما علاقه مند به جایی که آن را در عملکرد CPU در مقایسه با مدل های قدیمی تر نشان می دهد، شما می توانید در "Kaby Lake" Spectre x360 13 بر پایه 7th gen، و همچنین "Lake Kaby" مبتنی بر 8th gen R "Spectre x360 13 در نمودار ما.

شما عملکرد مناسب و معقول را از Whiskey Lake Core i7 در جدیدترین Spectre x360 13 دریافت خواهید کرد، مهم نیست، اما احتمالا ارزش آن را از مدل نسل قبلی نگذاشته اید. با این حال، اگر شما کابلی دریاچه Spectre x360 13 را با پردازشگر دو هسته ای 7th Gen نسل هشتم خود دارید، و شما در مورد عملکرد کدگذاری یا چند رشته ای اهمیت می دهید، این مدل 2019 یک ارتقا بسیار بزرگ است.

 hp speter x360 13 2019 encoded handbrake IDG

Spectre x360 به خوبی در آزمون رمزنگاری سخت پردازنده ما طولانی است.

HP Specter x360 13 عملکرد باتری

ما می دانیم افرادی که می خواهند عملکرد CPU خود را در دسته های لپ تاپ فوق العاده ای خود داشته باشند. با این حال، در حقیقت، زمانی که همه چیز شما را انجام می دهد، دفتر و مرورگر کروم را 95 درصد از زمان اجرا می کنید، این یک معامله بزرگ نیست.

همه در مورد عمر باتری مراقبت می کنند. برای آزمایش ما یک ویدیو 4K کوتاه با لپ تاپ به حالت هواپیما و مجموعه ای از earphones ها در محل ایجاد می کنیم. روشنایی صفحه نمایش برای تمام آزمون های ما به 250 تا 260 نیت نسبتا روشن تنظیم شده است. این در مورد چیزی است که شما ممکن است آن را در هنگام کار در یک محیط دفتر تنظیم کنید.

همانطور که می بینید نتایج شگفت انگیز است. در حقیقت، Spectre x360 13 را نامگذاری نکنید، آن را Spectacular x360 13 نامید. لپ تاپ با 16 ساعت عمر باتری برای پخش ویدئو، آن را به نمایش گذاشت. برای مقایسه، Specter x360 13 پیش از این 12 ساعت زمان اجرا را به طور قابل توجهی تجربه کرده است. HP ادعا می کند تا 22 ساعت زمان اجرای ویدئو، اما این در تنظیمات روشنایی کم است.

 HP Spectre x360 13 2019 4K پخش ویدئو IDG

عمر باتری در HP Specter x360 13 2019 چیزی کمتر از فانتزی در 16 ساعت. ما دوباره می گوییم: 16 ساعت زمان اجرا!

از آنجا که باتری ظرفیت مشابه با آخرین مدل و CPU عمدتا بدون تغییر است، بسیاری از اعتبار ممکن است به تکنولوژی نمایش کم 1 وات اینتل برسد. [19659073] نتیجه گیری

در نهایت، در مورد HP Spectre x360 13 که در حال افزایش است، سخت نیست. این اساسا همه چیزهایی است که ما در خصوص Spectre x360 13 قبلی با قیمت شگفت انگیزی معقول داشتیم.

آیا میخواهید از #donglelife اجتناب کنید؟ این نوع یواسبی دارد. میخواهید گرافیک خارجی؟ این Thunderbolt 3. هر دو دوربین IR و بیومتریک ویندوز پشتیبانی سلام؟ آره. علاوه بر عمر باتری دیوانه، عمر باتری و عمدتا عملکرد بهتر (به وضوح هنوز هم تنظیم می شود انجام می شود)، و شما می توانید یکی دیگر از برنده آسان در آنچه انتخاب شده است برای انتخاب بهترین لپ تاپ تبدیل شده است در اطراف.

این حتی اشاره به ارزش . Dell XPS 13 9380 به طور مشابه پیکربندی شده است که حدود 1400 دلار هزینه خواهد داشت. در زمین اپل، یک مک بوک ایر با همان مقدار RAM و ذخیره سازی همان هزینه ای را که در مقایسه با پردازنده ی Core i5 بسیار پایین تر از قدرت دو هسته ای، قدرت کمتری دارد، هزینه خواهد کرد. و نه دل و نه اپل لبه یا قلم را در آن قیمت نگه می دارند.

بنابراین بله، شما بیش از حد قهرمان هستید، شما یک A.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، ما فیس بوک یا ما توییتر خوراک.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image