علمی و فناوری

بررسی گوشواره های بی سیم واقعی Monoprice

اگر در دو سال گذشته به طور جدی خرید هدفون یا هدفون نکرده اید ، ممکن است عجله طلای آرام شرکت هایی که برای ارائه گوشهای بلوتوث به طور فزاینده ارزان قیمت هستند را از دست داده باشید. با جستجوی نتایج جستجو در آمازون ، اکنون ده ها گزینه در بازار گوشواره "واقعی بی سیم" وجود دارد و از 20 دلار شروع می شود.

برای افرادی که علاقه دارند برای اولین بار گوشواره های بی سیم واقعی را امتحان کنند ، Monoprice True Wireless گوشواره گوش گزینه خوبی است. من از صدای غنی آنها ، کیفیت ساخت خوب و اتصال مداوم تحت تأثیر قرار گرفتم – و تنها با 50 دلار ، آنها تقریباً با همان قیمت دیگر بلوتوثهای بسیار بدتر بلوتوث که با آنها روبرو شده ام ، قیمت دارند.

[Note: Monoprice has two different models named “True Wireless Earbuds.” This is the less-expensive version, model 30878.]

طراحی

مونوپریس کلمات مانند "براق" و "ارگونومیک" را دوست دارد ، اما من فکر می کنم بهترین راه برای توصیف این گوشواره ها "کوچک" است و فقط در 20mm x 16mm x 15mm ، آنها به طرز قابل توجهی کوچکتر از قیمت مشابه JBuds Air هستند ، و نمای بیرونی سیاه توجه خود را جلب نمی کند. تنها بافت و رنگ از یک دکمه دور گرد با یک حلقه LED در مرکز هر گوش می باشد. من فکر می کنم آنها یک مثال عالی از فناوری هستند که ساخته می شوند و به جای نشان دادن استفاده می شوند. نماد سفید Apple AirPods ممکن است به عنوان یک لوازم جانبی مد دو برابر شود ، اما گوش های مونوپریس نمی شوند.

 Monoprice 30878 زیبایی مورد باز 2 Ian Birnbaum / IDG

گوشواره های Monoprice هستند. کوچک و حداقلی. آنها توجه خود را به خود جلب نمی کنند.

یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد گوش مونوپریس اتصال بلوتوث سنگی آنها است. من از گوشواره های بسیار گران قیمت تری استفاده کرده ام که تلاش کرده اند از جیب پشت من به گوشم جاری شوند ، اما فهمیدم که آنها نمی توانند سیگنالی را از میان صفح to بزرگ تنه انسان در بین آنها دریافت کنند. در طول آزمایشات من ، اتصال بلوتوث Monoprice نه تنها از طریق بدن بزرگ گنگ من ، بلکه در یک دفتر شلوغ یا از طریق طبقه های مختلف خانه من متصل بود. آنها همچنین به سرعت و به راحتی با هر دستگاهی که آنها را امتحان کردم زوج کردند: تلفن ، لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی.

همچنین بخوانید:  اسنپ تریپ مورد حملات DDOS قرار گرفت

جعبه حمل – که دو شکاف شارژ گوشواره مغناطیسی و باتری 500 میلی آمپر ساعتی را ورزش می کند – به همین ترتیب ساده است ، اما حداقل این کار را می کند. واجد شرایط "براق" هستم. شکل گرد و شکاف بالا شفاف را دوست دارم. فهمیدم که این مورد می تواند در جیب شلوار جا بگیرد ، اما شکل آن باعث ایجاد برآمدگی ناراحت کننده می شود. به اندازه کافی کوچک است که تقریباً هیچ کیفی در کیفیت حمل روزانه من به وجود نیاورد ، و این جایی است که بیشتر وقت خود را در طول یک هفته تجربه من گذراند.

 Monoprice 30878 در جیب شلوار Ian Birnbaum / IDG

قضیه کاملاً براق است ، اما اندکی حجیم است که در جیب شلوار شما قرار بگیرد.

هر وقت یکی یا هر دو گوش را از پرونده بیرون می کشیدم ، آنها ناخوشایند دوباره به دستگاه زوج آخر وصل می شدند. من این ویژگی را دوست داشتم و فهمیدم که به سرعت آن را به صورت واضح در نظر گرفته ام: من آنها را در خیابان می پوشم ، وقتی به یک مغازه می رفتم ، آنها را به حالت فشرده می کردم ، و وقتی به بیرون می رفتم ، آنها را دوباره به گوشم می چسباندم. آنها یکپارچه در یک یا دو ثانیه دوباره به هم وصل می شوند ، و من در راه خواهم بود.

از آنجا که می توان گوش های گوش را به طور جداگانه یا جداگانه مورد استفاده قرار داد ، آنها هر روز با به روزرسانی های مختلف وضعیتی به هم می آیند ، گاهی اوقات یکدیگر را با هم هم می سازند: برق: روشن است. متصل. دستگاه دوم: متصل است. کانال سمت چپ کانال راست. این واقعاً چیز بدی نیست ، اما می تواند کمی پریشان باشد. من شخصاً آن را مانند جذابیت در یک کابین خلبان علمی تخیلی ، جذاب و جذاب دیدم. راکتور: آنلاین. تمام سیستم ها: اسمی.

عمر باتری و تناسب

من کمی نگران این بودم که گوش های مونوپریس چگونه قرار گیرند. گذشته از ساقه نوک جوانه گوش ، کل جوانه ها یک بیضی شکل جعبه ای است. خوشحال شدم که متوجه شدم که این خانه بیضی شکل کاملاً در "کاسه" گوش من قرار دارد و مرا از تعجب چگونگی ایمن بودن آنها شگفت زده کرد. آنها در حالی که من ظرف ها را درست می کردم و سگ ها را قدم می زدند کاملاً محکم بودند و حتی وقتی که آنها را در یک پیست دو مایلی که در جنگل اجرا می شد ، جوانه زدم.

همچنین بخوانید:  باج‌افزار؛ تهدید امنیتی که روزبه‌روز پیشرفته‌تر می‌شود
 Monoprice 30878 close-up Case Case Ian Birnbaum / IDG

علیرغم کوچک بودن آنها ، یا شاید به دلیل آن ، گوش های مونوپریس کاملاً سالم و ایمن جا می گیرند.

من فقط وقتی با هر نوع حرکت خم به جلو که آنها را از راحتی خود ربوده بود ، با آنها مشکل داشتم. نیمکت کاوموس. من می توانستم آنها را به تردمیل تردمیل جهان برسانم ، اما احتمالاً آنها بعد از چند دقیقه شستشوی وان از بین می روند. مطمئناً داشتن این نوع تناسب زیاد تا حد زیادی به گوش شما بستگی دارد. گوشواره های Monoprice دارای گزینه های نوک کوچک ، متوسط ​​و بزرگ هستند. به طور متوسط ​​برای من بهترین کار کرد.

به طور کلی ، بزرگترین معامله ای که باید از هدفون های بلوتوث بی سیم معمولی و گوشواره های بی سیم واقعی آگاه باشید ، کاهش طول عمر باتری است. مشخصات مونوپریس نشان می دهد که هر گوش گوش با یک باتری 50 میلی آمپر ساعتی در مادربرد قرار دارد و مدت زمان بازی بین دو تا چهار ساعت است. من به طور معمول تمام روز با هدفون روی میز کارم می نشینم و فهمیدم که گوشهای مونوپریس به طور معمول چهار ساعت یا فقط کمی بیشتر طول می کشند. کافی نیست که یک روز کاری را برای من بدست آورم ، اما مطمئناً کافی است که مرا از صبح بدست آورم. پرونده شارژ حدود 90 دقیقه طول کشید تا گوشهای خالی از حالت خالی به حالت کامل خارج شود. این زمان طولانی نیست ، اما این یک خستگی سریع نیست.

Sound

میکروفون پردازنده تنها چیزی که ناامید کننده از عملکرد صدای گوش گوش های Monoprice است ، نیست. میکروفون ، که در گوشواره سمت چپ تعبیه شده است ، کاربردی است اما عالی نیست. حتی بدون کمک تحریفات شبکه سلولی ، صدای من به صدای کم و دور گوش می داد ، و گاه به گاه استاتیک می آمد. اگر شخصی در حین تمیز کردن منزل مشغول تماس تلفنی بود ، می توانستم به راحتی جواب بدهم و مکالمه کوتاه داشته باشم. اگر من نشسته بودم برای تماس تلفنی با کنفرانس نیم ساعته ، اگرچه ، احتمالاً هدست متفاوتی را انتخاب می کردم.

همچنین بخوانید:  مک‌ دونالد با خرید ۳۰۰ میلیون دلاری به صنعت کلان‌ داده حمله می‌کند

اگرچه خروجی صدا به طور تعجب آور برای گوشواره در این محدوده قیمت خوب است. گوشواره های Monoprice حجم زیادی از طیف صدا را به نمایش می گذارند ، و حتی یک آزمایش تهاجمی باس شاکر هیچ قسمت متزلزل را نشان نداد – نشانه ای از کیفیت ساخت بهتر از آنچه انتظار داشتم.

من بازی کردم. ] توسط هیو لوری و از طنین کاملاً چشمگیر پیانو در اوج ، میانه و کمترینها لذت برد. تنها نقطه خشن پشتی درام بود: در پایین سطح طبل باس کمی باریک به نظر می رسید ، و در انتهای بلند ، سمبل ها به نظر می رسید که کمی خیلی ریز هستند.

وقتی هدفون جدید می گیرم ، همیشه باید بررسی کنم روی پسرم ، فردی مرکوری ، بنابراین من "من را متوقف نکنید" توسط ملکه بازی کردم و یک دوز کامل از نت های بلند نفس گیر عطارد را دریافت کردم. چشمگیر ترین بخش این آهنگ این بود که چگونه گوش های گوش Monoprice بعد از تکنوازی گیتار ، هرج و مرج این آهنگ را بازتولید کردند. شما آواز می خوانید ، فریادهای تصادفی ، گیتار هنوز خاموش است ، زنگ ها و صدای جیر جیر و یک مزه دار وجود دارد – همه این موارد خوب و واضح است.

سرانجام ، من می خواهم از پایین بودن این گوشواره ها تأکید کنم. بیشتر ، بنابراین من سعی کردم " آهنگ کار" از هوزیر. این آهنگ مملو از Reverb لرزنده به باس است و گوشهای Monoprice با بازتولید خیلی خوب من را شوکه کردند. به نظر می رسد این گوشواره ها با مشت های کوتاه درام های باس مبارزه می کنند اما دارای نت های طولانی تر هستند – حتی نت های بسیار کم.

خط پایین

گزینه های بی سیم واقعی ارزان تر در آنجا وجود دارد ، اما هیچ کدام از آنها را پیدا نکردم. کیفیت صدا از گوشهای Monoprice. همچنین گوشواره های گران قیمت بیشتری برای کسانی وجود دارد که می خواهند برای عملکرد صوتی واقعاً عالی و عمر باتری طولانی تر پول بیشتری خرج کنند. برای اکثر افرادی که به دنبال امتحان کردن راهی بی سیم برای گوش دادن به موسیقی در هنگام رفت و آمد هستند ، فکر می کنم گوشواره های Monoprice کیفیت صدای عالی و اتصال پایدار را با قیمت ورودی ارائه می دهند.

توجه: هنگام خرید چیزی بعد از با کلیک روی پیوندها در مقالات ما ، ممکن است یک کمیسیون کوچک درآمد کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image