علمی و فناوری

بررسی کتاب عکس PrestoPhoto: مقرون به صرفه اما به طور جدی ناقص است

PrestoPhoto فقط یک سرویس کتاب عکس نیست این نیز یک بازار آنلاین برای فروش آثار خود است – هرچند هیچ تعهدی برای قرار دادن کار شما برای فروش وجود ندارد. این یک ایده عالی است، اما متاسفانه PrestoPhoto فقط ارائه نمی کند. ویرایشگر کتاب آهسته، به لحاظ تاریخی و فاقد ویژگی های اساسی است و کتاب نهایی آن تولید می کند با کیفیت رقبا مطابقت ندارد، با وجود تولید نسبی تصویر نسبتا مناسب (اگر کمی تاریک است).

در سمت مثبت، PrestoPhoto دارای طیف وسیعی از انواع عکس و اندازه عکس در میان خدمات PCWorld بررسی شده است. شش سبک مختلف وجود دارد، از "چشم انداز" به "پرتره بلند" و 24 اندازه متفاوت برای انتخاب از وجود دارد. کاغذ در هر دو لعاب، مات، ابریشم یا مخملی قرار می گیرد، و این کتاب می تواند به صورت سخت و پیچیده باشد. این صفحات همچنین می توانند برای هزینه های اضافی مسدود شوند.

قیمت ها با قیمت پایین 8.99 دلار شروع می شوند و به 48.99 دلار می رسند، بسته به اندازه و گزینه هایی که انتخاب می کنید. ما همه آنها را فهرست نمی کنیم، اما شما می توانید لیست قیمت کامل را در اینجا ببینید . برای این بررسی، ما یک کتاب عکس چشم انداز 13×10 اینچ با کاغذ شفاف با لمینیت مات ایجاد کردیم. موضوع ما: یک سالنامه برای PCWorld " نمایش کامل Nerd ". ما برای حذف لوگو PrestoPhoto اضافی پرداخت کردیم و 54.14 دلار بدون حمل و نقل ارائه دادیم.

همچنین بخوانید:  پیشنهاد تاتا موتورز به جیلی و بی ام و برای شراکت در جگوار لندرور

یادداشت سردبیر: این بازبینی بخشی از بهترین دوران عکس ما است. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات رقابت شده و نحوه آزمایش آنها بروید.

ایجاد کتاب

ویرایشگر PrestoPhoto ناخوشایند، آهسته و به طور کلی خفیف است. بعد از آپلود تصاویر ما، بیش از یک دقیقه برای ریز عکسها ظاهر شد، یعنی زمانی که ریز عکسها به نظر می رسید. ما اغلب مجبور بودیم صفحه را برای دریافت ریز عکسها به نمایش بگذاریم.

در مقایسه با سایر سرویسهایی که ما بررسی کردیم، PrestoPhoto قالبهای کمتر ارائه می دهد – ناامیدی بزرگ. حتی بدتر از آن، استفاده از قالب ها خسته کننده بود زیرا شما باید آنها را به صورت جداگانه بر روی هر صفحه کتاب بکشید و رها کنید. نه تنها این دردناکی آهسته بود، بلکه اغلب صفحات با قالب به روز نمی شد، نیازمند بازخوانی مرورگر بود تا همه چیز را دوباره کار کند.

همچنین بخوانید:  نوكيا 8.1 نسبت به Meizu 16 نسبت به Huawei Nova 3: مقايسه مشخصات

باز کردن صفحات و حرکت دادن بین آنها نیز به طور ناگهانی آهسته بود. تمام تجربه احساس می کند کار بر روی اتصال به شماره گیری

 ویرایشگر prestophoto دیتر هولگر / IDG

ویرایشگر وب روزنامه PrestoPhoto نیاز به یک ارتقا است.

یکی دیگر از ناکامی های PrestoPhoto است که شما می تواند عناصر را از صفحه به صفحه کپی نکنید. از این جهت، غیر ممکن است یک جعبه متن و سبک فونت خود را روی یک صفحه جدید کپی کنید و در نتیجه شما باید سبک های هر جعبه متن را به صورت جداگانه تنظیم کنید. همچنین ویرایشگر خطوط همگرایی را از دست می دهد، که در هنگام قرار دادن متن مفید است.

اما حتی بدتر می شود: به غیر از ابزار برش ساده، گزینه های ویرایش تصویر وجود ندارد. اکثر خدمات دیگر به شما اجازه می دهد یک تصویر را انتخاب کنید و اثرات را اضافه کنید یا تنظیمات دیگری را انجام دهید، اما PrestoPhoto هیچ کدام از این را ندارد.

به طور خلاصه، ویرایشگر PrestoPhoto فقط به شما اجازه می دهد عکس ها را به قالب های از پیش تنظیم شده در یک آهسته، بدتر شدن خزیدن

همچنین بخوانید:  اختراعات شرکت اپل فناوری AR است که می تواند به طور بالقوه کمک به سوار برنامه های سلام
 قالبهای پیش فتو دیتر هولگر / IDG

قالب های خسته کننده شما در اینجا

چاپ نهایی چاپ شده

شش گزینه مختلف تحویل در ایالات متحده و چهار گزینه بین المللی. اگر مبلغ 30 دلار یا بیشتر صرف کنید، واجد شرایط برای حمل و نقل "SuperSaver" هستید که شامل تحویل 4 تا 7 روز کاری روزانه می شود. ( تمام گزینه های تحویل PrestoPhoto را در اینجا مشاهده کنید. )

کتاب خود را در یک جعبه مقوایی معمولی قرار داد و در سلفون پیچیده شد. این به خوبی محافظت شده بود، اما غیر قابل علاج بود.

 صفحه prestophoto آدام پاتریک موری / IDG

کیفیت چاپ PrestoPhoto درست بود، اما کتاب ساخته شده بود poorly.

PrestoPhoto's پوشش مات به راحتی پراکنده و خرد شده بود. این بیشتر در پشت جلد ظاهر شد، جایی که لکه ها و لکه ها به شدت سرخ رنگ قرمز علامت تجاری علامت تجاری PCWorld شدید بود.

بازتولید عکس به PreestoPhoto کمک کرد تا خود را از دست بدهد. کیفیت Picaboo برش بود، هرچند به اندازه AdoramaPix، Mixbook و Shutterfly کاملا روشن و واضح نبود. اما حداقل ما هیچ تغییر رنگ عجیب و غریب را نمی بینیم. ما همچنین خوشحالیم که PrestoPhoto می تواند بدون گسترش قطعنامه دو صفحه گسترش دهد. با این حال، عکس ها تنها به اندازه کافی برای ساختن کتاب به نظر نمی رسید.

 صفحه پیش نمایش نزدیک آدم پاتریک موری / IDG

همانطور که می بینید، ما گزینه گزینه flat-flat را انتخاب نکردیم [19659020] خط پایین

بهترین کیفیت PrestoPhoto ممکن است مقرون به صرفه بودن آن باشد زیرا قیمت ها 5 تا 10 دلار کمتر از اندازه های مشابه شما می توانید از Shutterfly ، Mixbook و AdoramaPix اما حتی قیمت های پایین تر PrestoPhoto برای خستگی های بیشتر مشکل ساز نیست.

سخت است بدانید که در مورد PrestoPhoto بدتر است: برنامه ایجاد عکس یا کتاب خود. PrestoPhoto ممکن است مقرون به صرفه باشد، اما صرفا صرفه جویی در هزینه چند دلار نیست.

یادداشت سردبیر: از آنجا که خدمات آنلاین اغلب تکراری هستند، به دست آوردن ویژگی های جدید و بهبود عملکرد در طول زمان، تغییر به منظور دقیق منعکس کننده وضعیت فعلی خدمات. هر تغییری در متن یا حکم بازبینی نهایی ما در بالای این مقاله ذکر شده است.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه فیس بوک یا ما توییتر خوراک.Source link by [author_name]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image