علمی و فناوری

بررسی های هدفون بی سیم AKG N700NC: در نهایت، هدفون های لغو سر و صدا یک صدای خواننده می تواند عاشق باشد

من مایل به پیدا کردن یک هدست هدفون بی سیم سر و صدای بی سیم بودم که برای شنوندگان موسیقی استفاده می شد و من آنها را در N700NC Wireless جدید AKG پیدا کردم. این هدفون ها مجموعه ای جامد از ویژگی های لغو نویز را ارائه می دهند، اما آنها واقعا در بازتولید موسیقی و درگیر شدن با شنونده درخشش می کنند.

در نگاه اول، AKG N700NC توجه زیادی به خود نمی کند. آنها را به عنوان یک ابرقهرمان در پشت پوشش یک شهروند عادی فکر کنید. این هدست یک طراحی تمیز و کاربردی با طرح رنگی خاکستری و سیاه رنگ دارد، اما من نمیتوانم بگویم که همه چیز چشمگیر است. ظاهر پلاستیکی با نوار قابل تنظیم با فلزی قابل تنظیم است، اما آنها با این حال احساس جامد و خوبی می کنند.

و در حالی که راحت هستند، می توانم از چندین رقبای که می توانم از آن ها جلوتر باشم فکر می کنم بخش با توجه به شکل سر شما ممکن است متوجه شوید که N700NC فشار کمی در بالای سر شما ایجاد می کند – در مواردی که من انجام دادم.

همچنین بخوانید:  داستان برند: فیلیپس، بیش از یک قرن نوآوری و ارزش آفرینی
 akg n700nc earcup detail Theo Nicolakis / IDG

جزئیات نمایش از گوشه های ضخیم گوش N700NC

عمر باتری برجسته

AKG N700NC عمر باتری 20 ساعت را با هر دو بلوتوث و لغو نویز فعال (ANC) روشن می کند. شما 36 ساعت شگفت انگیز با استفاده از آنها را به عنوان هدفون سیمی با ANC دریافت خواهید کرد. N700NC با استفاده از میکرو USB در پایین گوش فنجان راست قرار می گیرد. اگر باتری از دست رفته باشد، N700NC را می توان به عنوان یک هدفون سیمی سیمی مورد استفاده قرار داد.

از AKG N700NC به عنوان پروازی در سراسر آتلانتیک به رم استفاده کردم. با استفاده از هر دو حالت بی سیم و سیمی در طول سفر دور، نیازی به بارگذاری مجدد باتری نداشتم – و ممکن بود طولانی تر بماند.

همچنین بخوانید:  نحوه استفاده از الکسا برای گوش دادن به موسیقی اپل در دستگاه Echo آمازون شما

کنترل بین فنجان گوش تقسیم می شود

N700NC کنترل کننده ها را در پشت هر دو فنجان گوش راست و چپ. فنجان گوش راست دارای دکمه اسلاید قفل است که دسته روشن / خاموش و جفت سازی بلوتوث است. فقط در زیر آن یک دکمه است که ویژگی های محیطی هدفون را تغییر می دهد (بیشتر در مورد آن بعدا). فنجان گوش چپ دارای دو دکمه حجم بالا و پایین حجمی است که در کنار یک بازی متوسط ​​/ مکثی قرار دارد که دستیابی دیجیتال گوشی هوشمند را نیز فعال می کند. اگر هدفون روشن است، دکمه های حجم صدا کار می کنند. پخش / مکث تنها زمانی کار می کند که هدفون از طریق بلوتوث زوج شود.

 نمایه دقیق کنترل های قلب گوش راست Theo Nicolakis / IDG

نمایش دقیق کنترل های قلب گوش راست

بر خلاف من تجربه با N60NC AKG ، که دارای طراحی فوق العاده است، دکمه ای را در N700NC کشف کردم. دکمه ها روی گوش راست راست به اندازه کافی آسان بودند؛ دکمه های کنترل حجم صدا در سمت چپ، با این حال، احساس خیلی نزدیک به یکدیگر. من باید انگشت شستم بالا و پایین را در کنار دکمه قبل از اینکه من احساس اعتماد به نفس به اندازه کافی که من فشار راست درست است.

همچنین بخوانید:  جانوران در حال انقراض و منقرض‌شده؛ آیا انقراض گونه‌ها بشر را تهدید می‌کند؟

کدک های پیشرفته بلوتوث MIA

به طور شگفت انگیز، AKG N700NC از هیچ کدک پیشرفته بی سیم پشتیبانی نمی کند ، aptX، aptX HD، یا LDAC – تنها SBC پشتیبانی می شود. با این وجود این هدست دارای پاسخ دقیق تریبرو در حالت های سیمی و بی سیم بود. شما می توانید شگفت زده که چگونه برخی از هدفون می تواند در حالت های مختلف صدا! من حالت سیمی N700NC را ترجیح دادم، که من احساس جزئیات بیشتر، پیکربندی و کنترل موسیقی را حتی با آنکه درگیر ANC بودم را ترجیح دادم.

 مشاهده دقیق کنترلهای حجمی در گوش چپ گوش. Theo Nicolakis / IDG [19659006] مشخصات دقیق کنترل حجم صدا در گوش چپ گوش

اتصالات چندگانه بلوتوث که اجازه می دهد این هدفون ها برای اتصال به بیش از یک تلفن در یک بار نیز پشتیبانی نمی شوند، در صورتی که این ویژگی مهم برای شما است. [19659002] یک برنامه همراه برای دستگاه هوشمند شما به شما امکان می دهد تا بهروزرسانیهای سیستم عامل را فشار دهید، منحنیهای منحصربفرد EQ را اعمال کنید، عمر باتری را بررسی کنید، و تنظیم خودکار خاموش کردن هدفون را تنظیم کنید. شاید مهمتر از همه، تعیین می کند که آیا حالت AKG در محیط اطراف یا TalkThru در هنگام فشار دادن دکمه گوش راست راست درگیر است یا خیر.

 برنامه تلفن همراه AKG به شما امکان می دهد برخی از ویژگی های کلیدی گوشی را کنترل کنید. Theo Nicolakis / IDG [19659006] AKG نرم افزار موبایل اجازه می دهد تا برخی از ویژگی های کلیدی هدفون را کنترل کنید.

لوازم جانبی و قابل حمل

AKG N700NC به زیبایی جعبه با جعبه سخت سخت با کیفیت بالا و دو آداپتور خطوط هوایی جعبه. داخلی مورد به شکل هدفون شکل گرفته است. با وجود اینکه فنجان گوش N700NC چرخش می یابد و هدفون هم برابر است، ریزش آن کمی بزرگ است.

 AKG N700NC (سمت چپ) به صورت جعلی خود فرو می رود، اما رد کمی بزرگتر از B دارد Theo Nicolakis / IDG

AKG N700NC (سمت چپ) به صورت جعلی خود فرو می رود، اما نسبت به Bose QC35 (سمت راست) نسبت به Bose QC35 کم می شود.

مورد N700NC فضای فضایی کمی بیشتر از Bose QuietComfort 35 (QC35) یا سونی WH-1000XM3 . اگر کوله پشتی بزرگی دارید، به خوبی خواهید بود. برخی از مصرف کنندگان ممکن است بسته بندی هدفون sans مورد عملی تر باشد – من می دانم که من انجام شده است.

عملکرد و ویژگی های لغو فعال سر و صدا

اگر شما به دنبال این هدفون هستید، قطعا علاقه مند به توانایی های لغو سر و صدا خود هستند. بیایید نگاهی عمیق تر ببینیم و درک کنیم که چگونه لغو لغو کار می کند.

با گذشت زمان، آلودگی صوتی بیش از حد می تواند منجر به آسیب دائمی شنوایی شود. گوش دادن به موسیقی در محیط های پر سر و صدا می تواند آسیب شنوایی را تشدید می کند، زیرا شما احساس نیاز به پخش بلندتری را از نویز محیط اطراف خود دارید. گوش دادن به یک گوشی هوشمند، رایانه لوحی یا پخش قابل حمل با بیش از 100dB (همان بلندی صدا به عنوان یک اتومبیل برفی) می تواند باعث کم شنوایی دائمی در حدود 15 دقیقه شود.

هدفون های لغو سر و صدا از میکروفن های کوچک بر روی گوش فنجان استفاده می کنند تا محیط را تشخیص دهند سر و صدا در محیط شما هدفون سپس امواج صوتی معکوس معکوس را ایجاد می کنند که صداهای ناخواسته را لغو می کنند، همه آنها بدون ماسک مطلوب فرکانس های موسیقی مورد نظر شما هستند. نتیجه نهایی؟ شما می توانید منابع سرگرمی را با حجم معقول تر بازی کنید و برخی از خطرات آسیب شنوایی دائمی را کاهش دهید.

عملکرد NDOS N700NC AKG سر و صدا بسیار خوب است. با این حال، هنوز هم می توانم WH-X1000M2 سونی را ثبت کنم؛ جانشین آنها WH-X1000M3؛ و Bose's Quiet Comfort 35 (QC35) به عنوان بهترین هدفون لغو سر و صدا من بررسی کرده ام.

 هدفون بی سیم N700NC برابر مسطح Theo Nicolakis / IDG

هدفون بی سیم N700NC برابر مسطح

من N700NC AKG را در مقابل QC35 Bose در تعدادی از محیط ها گنجانده ام: یک پرواز در سراسر آتلانتیک، در قطارها، خیابان های شلوغ و خیابان های شهر و امکانات ورزشی. در هر محیط، Bose QC35 من را در یک مخروط واقعی از سکوت قرار داد، در حالی که AKG اجازه می دهد تا صداهای خاصی از بین برود. تجربه بین این دو برای اطمینان متفاوت بود.

به عنوان مثال، در دهلیز تنیس و والیبال، که سر و صدای HVAC، صحبت های با صدای بلند و اتاق اکو بر محیط زیست غلبه داشت، AKG کار خوبی را انجام داد و از بین بردن رگ شدن سیستم HVAC. اما این فقط صدای نرمی دارد. اگر من متمرکز شدم، هنوز می توانم جزئیات مکالمات مردم را شرح دهم. QC35 کار بسیار خوبی کرد تا مکالمه های محیطی را خنثی کند.

همین مسئله در مورد پرواز من بود، جایی که می توانستم از طریق AKG بیشتر از بوز چیزی را که دوست داشتم بشنوم. در بعضی موارد، من احساس کردم که منحنی ANC AKG به طور هدفمند طراحی شده تا تاثیر کمتری روی طیف صوتی داشته باشد.

در حقیقت، عملکرد AKG را در برخی موقعیت ها به عنوان یک شمشیر دو طرفه سودمند دانستم، و نه خیلی در دیگران. وقتی اعلام شد، می توانستم تا زمانی که می توانستم Ambient Aware را روشن کنم، آنها را شنیدم. در بعضی موارد، روش ANC AKG را عملیتر کردم.

من نیز متوجه شدم که Bose QC35 بر گوشهایم فشار بیشتری نسبت به AKG اعمال کرد. اگر شما به اثر "زیر آب" حساس هستید، هدفون های لغو لغو صدا گاهی اوقات شما را مجذوب می کنند، AKG یک انتخاب بهتر است. تفاوت بین AKG و Bose مانند تفاوت بین گوش دادن به دستانتان و گوش دادن به بالشها بود.

گوش دادن به جهان اطراف شما

من همچنین حالتهای محیط اطراف و TalkThru AKG را آزمایش کردم. Ambient Aware اجازه می دهد تا جهان را در اطراف خود بشنوید بدون اینکه هدفون شما را خاموش کنید. این ویژگی به معنای واقعی کلمه بازتولید صداهای خارج از جهان از طریق بلندگوهای هدفون است. این مناسب برای اطلاعیه ها و نگه داشتن خود در محیط های امن است که در آن شما نیاز به مشتاق در آنچه که در اطراف شما اتفاق می افتد. من واقعا این واقعیت را دوست داشتم که فعال کردن Ambient Aware موسیقی را به یک قطعه کاهش داد، اما آن را حفظ کرد و آن را بازی کرد بنابراین من هنوز هم می تواند از آهنگ های من لذت ببرید.

 نوار بافت قابل تنظیم فلزی کلیک کنید Theo Nicolakis / IDG

TalkThru (با نام مستعار Smart Ambient) تهاجمی تر است – در حالی که بر فرکانس های خاصی تأکید می کند، خارج نیز تقویت می شود. من پیشنهاد می کنم با استفاده از TalkThru در محیط های کم نویز و فقط برای دوره کوتاه پیشنهاد می کنم. TalkThru فرکانس های بالا را افزایش می دهد و به سرعت خسته کننده می شود. در محیط های سر و صدای زیاد مانند پرواز من TalkThru تقریبا غیر قابل تحمل بود.

گوش دادن

من از Fiio X7 Mark II و آیفون XS برای آزمایش های گوش دادن خود استفاده کردم، نمونه ای از مخلوطی از رزولوشن بالا و فایل های از دست رفته. من از Tidal برای تمام جریانها استفاده کردم.

شروع به کار با هالی کول "من می توانم بطور واضح در حال حاضر"، مشخص شد که AKG N700NC برجسته برجسته به ارائه موسیقی پایین ارائه شده است. من خطوط باس این آهنگ را برای شمارش در بلندگوهای بلندگو و هدفون استفاده کردم. پاسخ باس N700NC بسیار خوب بود و تنها با جزئیات باس نبود که بهترین هدست ها و بلندگوها بتوانند حل شوند. [1965،9002] آوازها درخشیدند. آواز Brianna Conroy در Druzy "چگونه شما احساس" و "Synesthesia" گرم و صاف بود. ( افشای کامل: Druzy برادرزاده من Luc Alexiades ' گروه است.)

آتش زدن تصور اژدها Origins دینامیک N700NC و توانایی موسیقی را تثبیت کرد. فیو و AKG یک دو پانچ این آلبوم را بر روی آهنگ هایی مانند "طبیعی" و "Bad Liar" به ارمغان آورد.

 زیرین سرپوش می گوید که می توان به میراث این شرکت احترام گذاشت. Theo Nicolakis / IDG [19659006] زیرین سرپوشیده میراث متعلق به میراث شرکت است.

با این هدفون هیچ چیز تخت و یا غیرقابل نفوذ وجود ندارد. این که آیا آن را "لحظات عالی" جسی Ware بود، از عزت ؛ "" کاوش دانش ؛ "یا جنبۀ چهارم، molto deliberato ، سمفونی شماره آرون کوپالند AKG من را بدون توجه به ژانر و یا هنرمند قلاب شده است.

AKG ها کامل نیست، البته. برای گوش دادن بیش از حد به موسیقی بیشتر، شفافیت، جزئیات و کنترل موسیقی بیشتر شد. به نظر می رسد که AKG همه چیز را درست در مورد درست داشته باشد، اما فاقد اصالت و شفافیت است تا موسیقی را به سطح بعدی منتقل کند.

Conclusion

در جهان لغو نویز، پیدا کردن یک جفت هدفون است که می تواند خدمت کند به عنوان بهترین مرجع برای هر دو موسیقی و سر و صدا لغو. شما به ظاهر باید یک یا یکی دیگر را انتخاب کنید. با این وجود، این نوت بوک ها برای کسانی که در مورد اولویت های صوتی مورد استفاده قرار می گیرند و برای دومین بار لغو سر و صدا، به بهترین وجه استفاده می کنند، بهترین انتخاب برای این هدفون است.

اگر لغو سر و صدا در بالای صفحه از لیست ویژگی های مورد نیاز شما باشد، من توصیه می کنم WH-X1000M3 سونی اول، QC35 دوم بوز و AKG N700NC نزدیک سوم.

برای نظر دادن در مورد این مقاله و محتوای دیگر TechHive، از صفحه Facebook یا خوراک Twitter ما دیدن کنید.Source link by [author_name]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *