علمی و فناوری

بررسی لامپ هوشمند A19 در حال تغییر رنگ Bulbrite Solana: یک جنرال عادلانه است که برای Wi-Fi ساخته شده است

خط Solana Bulbrite ورود جدیدی به اکوسیستم لامپ هوشمند است ، مجموعه ای از لامپ هایی که از Wi-Fi برای اتصال مستقیم به شبکه شما استفاده می کنند ، هیچ توپی لازم نیست. در بالای خط این لامپ را مشاهده خواهید کرد ، به عنوان ساده لامپ Bulbrite Solana Color Changing.

این بررسی بخشی از پوشش TechHive از بهترین لامپ های هوشمند ، است که در آن هستید بررسی محصولات رقیب را پیدا خواهید کرد ، به علاوه راهنمای خریدار ویژگیهایی را که باید هنگام خرید در نظر بگیرید. از نزدیک نگاه کنید و متوجه خواهید شد که لامپ کمی بزرگتر از حد معمول است ، اما فقط با چند میلی متر در هر جهت. گفته می شود ، این افزایش سایز در اکثر تاسیسات به مشکل نخورده است.

 solana bulbrite 1 Christopher Null / IDG

Bulbrite Solana کمی ، اما به طور قابل ملاحظه ای ، بزرگتر از اکثر لامپهای هوشمند موجود در بازار است.

با توجه به مشخصات ، Solana مطابق انتظارات است و حداکثر 800 لومن را در یک ترسیم 8 واتی قرار می دهد – معادل رشته ای 60 واتی. در حالت سفید ، دمای رنگ پشتیبانی از 2200K به 6500K ، یک محدوده جامد می رسد. در حالت رنگ ، کیفیت به همان اندازه چشمگیر به نظر می رسد.

تنظیمات شامل بارگیری برنامه Bulbrite به تلفن شما و پیچ کردن لامپ در یک سوکت به منظور جفت شدن آن به شبکه و حساب Bulbrite شما است. توجه داشته باشید که لامپ در طول این فرآیند به طور مداوم چشمک می زند ، که می تواند کمی ناراحت کننده باشد. این روند در غیر این صورت بدون درد است و من هیچ مشکلی واقعی برای اختصاص لامپ به گروه و ایجاد صحنه ها ندارم.

 bulbrite solana 3 Christopher Null / IDG

سیستم برنامه ریزی Bulbrite نیاز به کار دارد تا برای زمان نخست آماده باشد.

برنامه Bulbrite احساس جوانی می کند ، اما انجام چندین شیپور خاموشی و نوار چسباندن طول می کشد تا کارهای ساده ای انجام دهد. همچنین کمی نامفهوم و متناقض است. برای مثال می توانید هنگام تنظیم لامپ در پرواز ، چرخ چرخ یا دمای سفید را بکشید ، اما اگر صحنه را پیکربندی می کنید ، کشیدن به خوبی کار نمی کند.

و در حالی که سیستم برنامه ریزی به اندازه کافی آسان است که بتواند کار کند. ، همیشه کار نمی کرد همانطور که انتظار داشتم. به عنوان مثال هنگام استفاده از سیستم "دور از خانه" ، چراغ من در ساعت مشخص روشن می شود اما در پایان برنامه خاموش نمی شود.

Bulbrite از الکسا و دستیار Google پشتیبانی می کند ، اما هیچ پشتیبانی ای برای سایر اکوسیستم های خانه هوشمند ، از جمله HomeKit و IFTTT. به طور مشابه ، هیچ ویژگی مانیتورینگ انرژی یا چیز دیگری در روش اضافی وجود ندارد ، اگرچه چنین ویژگی هایی در یک لامپ 18 دلاری رایج نیست. این قیمت گذاری ، Solana را کمی بالاتر از ارزانترین (و اغلب لامپ های لامپ) رنگی موجود در بازار قرار می دهد ، که به نظر می رسد درست است. همچنین توجه داشته باشید که خط Bulbrite Solana شامل طیف گسترده ای از لامپ ها در سایر سبک ها و فاکتورهای فرم از جمله یک لامپ سفید قابل تنظیم (14 دلار) ، یک لامپ قوطی قابل تنظیم سفید (18 دلار) و مجموعه ای از لامپ های سفید قابل تنظیم با شیشه ای روشن و در معرض رشته ها (هر کدام 20 دلار) ، همه آنها با برنامه Bulbrite کار می کنند.

در تجزیه و تحلیل نهایی ، Bulbrite Solana در وسط بسته در این بازار به طور فزاینده شلوغ می شود. این چیزی را ارائه نمی دهد که واقعاً بتواند خود را از این زمینه متمایز کند و به همین دلیل قیمت آن نیز مناسب است. اگر آن را به فروش برسانید ، اگر حداقل انتظارات را داشته باشید (و مشکلات زمان بندی آن معامله گر نیست.) شایسته است نگاهی بیندازید.

توجه: هنگامی که بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است درآمد کسب کنیم. کمیسیون کوچک برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

همچنین بخوانید:  الی گشت؛ روزمرگی رنگی در مارماریس از نگاه گردشگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image