علمی و فناوری

بررسی روشنایی تعصب رنگی Luminoodle: طیف خوبی از رنگهای روشنایی تعصب برای تلویزیون شما ، اما حالت سفید "واقعی" وجود ندارد

اگر به دنبال یک نوار نورپردازی تعصب با قیمت متوسط ​​، دارای قیمت متوسط ​​و پشت پرده برای تلویزیون خود هستید ، Luminoodle Colour Bias Lighting یک انتخاب مناسب را ایجاد می کند. Luminoodle با داشتن طیفی از 15 رنگ ، سه حالت محو و یک RF از راه دور ، نصب آن بسیار آسان است و به تقویت کنتراست ظاهری روی صفحه تلویزیون شما کمک می کند. با این حال ، مانند سایر نوارهای رنگی رنگی که سعی کرده ایم ، فاقد حالت سفید واقعی "واقعی" (یعنی 6500K) است که به جلوگیری از تحریف رنگ در تصویر کمک می کند ، در حالی که چند مرحله روشنایی دیگر می توانید دقت بیشتری را انجام دهید.

نصب و راه اندازی

مانند بسیاری از نوارهای روشنایی تعصب ، Luminoodle وارد یک حلقه پلاستیکی می شود. فقط نوار را ببندید ، از پشتی محافظ جدا کنید و سپس نوار را روی قسمت پشت تلویزیون بچسبانید ، ابتدا اطمینان حاصل کنید که قسمت پشتی ست شما تمیز و عاری از گرد و غبار است. شما می توانید طول اضافی را با یک جفت قیچی بکشید ، تا زمانی که مراقب باشید یکی از مناطق امن را که یک خط سیاه نازک دارد مشخص کنید.

همچنین بخوانید:  Xiaomi Mi 9 vs Honor Magic 2 3D vs Nokia 9 PureView: مقایسه مشخصات
 نوار روشنایی تعصب رنگی درخشان Ben Patterson / IDG

نوار نورپردازی Luminoodle Color Bias Lighting دارای پشتیبان چسب ، کنترل خط و قدرت در خط و یک اتصال یکپارچه USB Type-A برای برق است.

دقیقاً جایی که شما می خواهید نوار Luminoodle را بچسبانید ، موضوع طعم و مزه است. اگر می خواهید یک نور پررنگ و پررنگ از نور تعصب داشته باشید ، می توانید از سرب Luminoodle پیروی کرده و نوار را تا دور پشت مجموعه خود بچسبانید ، و یک نوار چند اینچ یا بین این نوار و لبه بیرونی تلویزیون خود بگذارید. از آنجا که من نمی خواهم نور تعصب من بر تصویری که تلویزیون را تحت الشعاع قرار می دهد و مناطق سیاه صفحه را "خرد" نمی کند ، تصمیم گرفتم یک نوار افقی در حدود یک سوم راه از پایین به بالا.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image