علمی و فناوری

بررسی رئیس رمز عبور: مدیریت رمزهای عبور خود با مجوز

درست به نام آن ، رمز عبور رئیس اعتبار نامه های ورود شما را با مجوز مدیریت می کند. این برنامه ، که یک تجربه یکپارچه در سراسر ویندوز ، Mac OS ، iOS و Android را فراهم می کند ، به شما امکان می دهد تمام رمزهای عبور خود را مرتب کنید ، آنها را قوی و ایمن نگه دارید ، و آنها را به صورت ایمن به اشتراک بگذارید.

توجه: این بررسی بخشی است از گردآوری [ بهترین مدیران رمز عبور ما. برای جزئیات بیشتر در مورد محصولات رقیب و نحوه آزمایش آنها ، به آنجا بروید.

پس از نصب رئیس رمز عبور ، شما را از طریق یک فرایند کامل در شبانه روزی سوق می دهد. از شما خواسته شده است که با استفاده از حروف بزرگ ، کوچک و اعداد و حروف کوچک ، اعداد و کاراکترهای ویژه ، حداقل یک رمز عبور اصلی ایجاد کنید. نام و آدرس خود را برای اهداف پر کردن فرم وارد کنید. و پسوند مرورگر را بارگیری و نصب کنید. برنامه همچنین توضیحات و نکاتی در مورد ویژگی های مختلف آن ارائه می دهد.

مشابه LastPass و Keeper ، رابط رمز عبور رئیس شامل یک راه آهن ناوبری به سمت چپ یک صفحه نمایش بزرگتر. انتخاب کلمه عبور از راه آهن ، اعتبارنامه های مختلف ورود به سایت شما را به صورت کاشی ارائه می دهد ، اگرچه می توانید آنها را به یک لیست لیست تغییر دهید. کیف پول دیجیتال کارت اعتباری و سایر اطلاعات حساب مالی شما را در اختیار دارد. اطلاعات شخصی هر هویتی را که ایجاد می کنید ، از جمله نام ، آدرس و ایمیلی که هنگام تنظیم برنامه وارد کرده اید ، ذخیره می کند. یادداشت های ایمن هر اطلاعاتی را که به نظر شما به اندازه کافی مهم برای نگه داشتن در رمز عبور رئیس ، مانند بیمه نامه یا اطلاعات برنامه سفر است ، ذخیره می کند. هویت به شما امکان می دهد تا اطلاعات شخصی و اطلاعات پرداخت را برای پر کردن سریع فرم پیوند دهید. مرکز اشتراک به شما امکان می دهد رمزهای عبور را با افرادی که به آنها اعتماد دارید به اشتراک بگذارید ، و اورژانس شما را قادر می سازد در صورت اضطراری ، دسترسی خانواده و دوستان خود را به رمزهای خود تنظیم کنید.

همچنین بخوانید:  قطعی اینترنت در سیستان و بلوچستان به 17 روز رسید |
 رئیس رمز عبور 2fa authenticator 1 رمز عبور رئیس

رئیس رمز عبور تأیید هویت دو عاملی را برای همه رمزهای عبور شما پشتیبانی می کند.

وقتی وارد یک سایت جدید می شوید ، رمز عبور رئیس از شما می پرسد که آیا می خواهید نام کاربری و رمز عبور را ذخیره کنید ، که می تواند در یک یا چند پوشه لانه دار شوید. همچنین می توانید با کلیک بر روی علامت به علاوه و دنبال کردن پیام ها ، اعتبار مربوط به هر سایتی را مستقیماً در برنامه یا پسوند مرورگر وارد کنید. وارد کردن اعتبار از دیگر مدیران رمز عبور چندان ساده نیست. رئیس رمز عبور از واردات مستقیم پشتیبانی نمی کند ، بنابراین شما به هر روشی که صادر می کنید مدیر رمز عبور صادرات شما از کاربردها است ، که بعضی از آنها بسیار سخت است.

همچنین بخوانید:  انفجار یک دستگاه پورشه تایکان در آمریکا

وقتی به یک سایت باز می گردید ، رمز عبور رئیس وارد اعتبارنامه شما می شود. بسته به نوع اولویتی که تنظیم می کنید ، آنها را تکمیل کنید یا آنها را دنبال کنید ،

تولیدکننده رمز عبور برنامه از حداکثر رمزهای 40 کاراکتر پشتیبانی می کند ، با پیش فرض 20 کاراکتر. رمز عبور رئیس همچنین از تأیید هویت دو عاملی از طریق اکثر برنامه های مبتنی بر زمان ، یک بار رمز (TOTP) ، از جمله Google Authenticator ، Duo Mobile و Authy پشتیبانی می کند.

مانند LastPass و Keeper ، رمز عبور رئیس مانیتور شده و قدرت قدرت شما را ارزیابی می کند. کلمات عبور داشبورد امنیتی ، قابل دسترسی از راه آهن ناوبری ، نمره کلی امنیتی شما و همچنین تفکیک گذرواژهای به خطر افتاده ، کپی ، ضعیف و قدیمی را نشان می دهد ، بنابراین می توانید قدم هایی را برای بروزرسانی آنها بردارید. می توانید یک اسکن وب تاریک را انجام دهید تا ببینید رمزهای عبور یا اطلاعات شخصی شما به سرقت رفته است ، اگرچه برنامه فقط داده ها را از طریق Are I Been Pwned اجرا می کند ، که می توانید مستقیماً به آنها دسترسی پیدا کنید. هرگونه گذرواژه به خطر بیافتد باید به صورت دستی تغییر کند ؛ هیچ گزینه به روزرسانی خودکار وجود ندارد.

همچنین بخوانید:  فروش حلقه زنگ Doorbell 2 در فروش و دریافت رایگان نقطه اکو
 خط فرمان امنیتی رمز عبور Michael Ansaldo / IDG

داشبورد امنیت هر آنچه را برای قوی نگه داشتن رمزهای عبور خود لازم دارید فراهم می کند.

Premium Edition of رئیس رئیس هزینه 30 دلار در سال برای یک کاربر واحد نسخه رایگان از ویژگی های کاهش یافته شامل دسترسی 30 روزه به ویژگی های Premium Edition است ، هرچند که یک مکان منطقی برای شروع بیشتر کاربران است. یک نسخه خانوادگی با پنج مجوز برای 48 دلار در سال در دسترس است.

خط پایین

رمز عبور رئیس یک مدیر رمز عبور چشمگیر و دارای ویژگی های امنیتی عالی است. عدم وجود رابط وب و تغییر رمز عبور خودکار ، برخی از راحتی هایی را که ما برای مدیران رمز عبور ارائه می دهیم از دست می دهیم ، اما مبادله ای که برای تأمین اطلاعات خود می کنید مطمئناً ارزش آن را دارد. اگر نمی توانید بدون آن ویژگی ها کار خود را انجام دهید ، گزینه برتر ما را بررسی کنید ، LastPass ، که شامل هردو است.

توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. . برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image