علمی و فناوری

بررسی اپل 2019 سال: یک سال بزرگ برای خدمات

در سال 2018 ، به نظر می رسید که اپل در درجه اول به نارضایتی های طولانی طرفداران خود می پردازد. محصولات بلند مدت نادیده گرفته شد و بالاخره به روز شد ، بلندگو هوشمند (مشکوک به دلیل عدم وجود آن در سبد اپل) بود و iOS 12 تأکید زیادی روی عملکرد و قابلیت اطمینان کرد.

امسال اپل را در یک جهت جدید انتظار می رود اما هنوز هم هیجان انگیز قرار داد. . به روزرسانی های محصول مورد استقبال قرار گرفت اما تعجب آور نبود ، و این شرکت وارد یک دسته بندی محصولات جدید نشد. در عوض ، فشار بزرگ شرکت در ارائه خدمات سال مشخص شده است.

در اینجا تعداد بازدیدها ، خطاها و نسخه های اصلی اپل در سال 2019 ذکر شده است.

سیستم عامل snags

در حالی که چیزهای زیادی در مورد iOS 13 و iPadOS 13 ، سخت است که آنها را انقلابی بدانیم. ویژگی هایی مانند Dark Mode ، صدای Siri بهتر ، یک صفحه کلید swiping و یک رابط کارپلی جدید کمتر در مورد نوآوری هستند و بیشتر در مورد پرداختن به دستگیرهایی که سالهاست مشتریان داشته اند نیستند.

همچنین بخوانید:  نگاهی به طراحی هیوندای سوناتا 2020

همین مورد برای سیستم عامل های کوچکتر این شرکت نیز مانند tvOS است. . سرانجام می توانید وارد حساب های کاربری مختلف شوید … چرا این ویژگی جدید هیجان انگیز در سال 2019 است؟

به همین ترتیب ، macOS Catalina پر از ویژگی های جزئی و برنامه های دوباره طراحی شده است که احساس می کند باید داشته باشند. همه آنجا بودیم از بین رفتن iTunes به موسیقی ، پادکست ها و تلویزیون مدتها پیش می آمد.

علیرغم "آنها باید این سنین پیش انجام می دادند" ماهیت سیستم های عامل اپل در سال جاری ، راه اندازی بسیار ناچیز بود. انتشار iOS 13 و iPadOS 13 (اکنون به نسخه های جداگانه اما مرتبط با آن شکسته شده است) مبهم بود و به دنبال آن ، لیست غیر منتظره ای طولانی از نقاط انتشار برای رفع اشکالات و ویژگی های مختلفی به ما ارائه داد. تاریخ انتشار را تنظیم کنید.

 paroject catalyst mac اپل

پروژه کاتالیست باید باعث افزایش برنامه های عالی مک شود ، اما توسعه دهندگان از این امر ناامید شده اند.

یکی از برجسته های نسخه سیستم عامل های اپل 2019 اپل باید باشد. Catalyst بوده است ، فناوری ای که به توسعه دهندگان امکان می دهد برنامه های Mac را با استفاده از همان چارچوب UIKit مورد استفاده برای ساخت برنامه های iOS بسازند. برنامه iPad خود را در یک روز منتقل کنید!

همچنین بخوانید:  AMD Radeon Sharpening تصویر را به برخی کارتهای گرافیکی Radeon RX 400- و 500 سری اضافه می کند

اما نسخه Catalyst کثیف بوده است. توسعه دهندگان از دشواری ساخت برنامه های Catalyst به شکلی که انتظار می رود برنامه های مک و عدم توانایی شارژ کاربران یک بار هم برای iPad و هم برای نسخه Mac این برنامه شکایت داشته باشند ، شکایت دارند. مستندات و کد نمونه در بهترین حالت نازک است.

آنچه در هزاران برنامه جدید فوق العاده باورنکردنی مک از جامعه توسعه دهنده عظیم IOS امکان ایجاد چیزی برای ما فراهم کرده است ، تأثیر بسیار کمی داشته است. احساس می کند که از در خارج شده است ، اما احتمالاً در طی چند سال آینده پیشرفت زیادی خواهد کرد.

به روزرسانی های iPad Lackluster

در حالی که iPadOS 13 به سمت ساخت iPad در ابزاری بهره وری که قرار است تبدیل شود ، می رود. نسخه های سخت افزاری iPad در سال 2019 نسبتاً مورد توجیه قرار گرفته است.

همچنین بخوانید:  شیشه‌ی UTG در گلکسی Z Flip سامسونگ زیر پوشش محافظ پلاستیکی قرار دارد

در اوایل سال ، ما [جدید iPad Air و iPad mini را دریافت کردیم ، که هر دوی اینها دارای برآمدگی های خوب بودند اما کمی به نتیجه رسیدند. تغییر خط iPad. مشابه با [جدید 10.2 اینچی iPad که در پایان ماه سپتامبر راه اندازی شد.

 قهرمان ipad air 2019 Dan Masaoka / IDG

خط iPad بزرگتر از همیشه است ، اما این سالها

اپل از سال گذشته iPad Pro را به روز نکرد و هنوز هم این دوگانگی عجیب را در iPad ها حفظ کرده است: دو مداد مجزا و ناسازگار اپل. برخی با کانکتور رعد و برق و دکمه های خانه ، برخی دیگر با USB-C و Face ID. اپل به جای اینکه هیچ اقدامی برای وحدت و ساده سازی صفحات iPad انجام دهد ، مدل های بیشتری از همیشه دارد ، که اکثر آنها اساساً مشابه نسخه هایی هستند که چهار یا پنج سال پیش منتشر شده اند.

AirPods Pro تأثیر می گذارد

AirPods اپل یک سر و صدایی بود. موفقیت ، و امسال آنها حتی بهتر شدند. AirPods نسل دوم که جایگزین اولین فرمول موفقیت آمیز شد کمی ، افزودن پشتیبانی رایگان سیری و یک مورد شارژ بی سیم اختیاری.

 airpods pro hero (19659025] Jason Cross / IDG [19659011] AirPods Pro فرمول موفقیت آمیز AirPods را به سطح بعدی منتقل می کند. مطمئناً این ضربه بزرگی خواهد بود. </p>
</figcaption></figure>
<p> اما این <a href= AirPods Pro است که بعداً در سال منتشر شد ، که واقعاً گوش های اپل را به سطح بعدی می برد. آنها با 249 دلار گران تر هستند ، اما بنابراین ارزش آن را دارند. کوچکتر و راحت تر ، آنها نکاتی از سیلیکون برای ایجاد یک مهر و موم در گوش شما دارند که به بهتر شدن صدای آنها کمک می کند. لغو فعال نوکیا یک تغییر دهنده بازی است که واقعاً تجربه گوش دادن را تقویت می کند.

اگر AirPods دارید ، لزوماً نیازی به به روزرسانی ندارید. اما AirPods Pro آنقدر لذت بخش است که علی رغم قیمت بالاتر ، تقریبا هیچ دلیلی وجود ندارد که کسی دیگر بخواهد AirPod های معمولی بخرد.

یک ساعت مچی اپل به سختی

اپل امسال Watch Apple جدیدی را منتشر کرد ، مانند هر سال. از اصل. پس از یک بروزرسانی چشمگیر در سال گذشته با سری 4 ، این سالها اپل واچ سری 5 شاید کوچکترین آپدیت برای کامپیوتر مچ دست اپل باشد.

ساعت جدید اپل دارای حافظه بیشتری است و همیشه فعال است. صفحه نمایش (که به طور جدی باعث کاهش عمر باتری می شود) ، اما در غیر این صورت تفاوت معنی داری با مدل سال گذشته ندارد. بسیار مشابه است که اپل فروش سری 4 را متوقف کرد نه اینکه فقط قیمت آن را کاهش دهد.

 نمایش ساعت 5 اپل Christopher Hebert / IDG

ساعت جدید اپل تفاوت چندانی با مدل سال گذشته ندارد. [19659035] تغییرات کسب و کار

در حالی که ما در اینجا بیشتر به محصولات و خدمات متمرکز می شویم ، تغییراتی در مشاغل اپل ایجاد شده است که می تواند تأثیرات خود را در محصولات و خدمات این شرکت طی چند سال آینده نشان دهد.

عزیمت مرخصی های اجرایی به ندرت خبر بزرگی است. امسال ، آنجلا آهرندتس ، مدیر ارشد خرده فروشی اپل ، شرکت را ترک کرد. Deirdre O’Brien جای او را گرفت. باب ایگر ، مدیرعامل دیزنی ، هیئت مدیره اپل را ترک کرد و با اشاره به اختلافات بین اپل تی وی + و سرویس جدید جریان + دیزنی کمپانی خود وی ، گفت:

اما بزرگترین تغییر برای تیم اجرایی اپل در سال ها ، عزیمت 2019 جونی آیو بود. Ive از سال 1992 با اپل بوده و مسئولیت طراحی بسیاری از محصولات نمادین اپل را بر عهده داشته است: iMac اصلی ، iPod ، iPhone و iPad و Apple Watch. منتقدین می گویند وسواس وی در مورد زیبایی شناسی بعضی اوقات در راه قابلیت استفاده و سودمندی قرار گرفته است ، اما نمی توان در مورد تأثیر بزرگی که جونی آیو بر طراحی محصولات فناوری نه تنها از اپل بلکه در سراسر صنعت داشته است ، شکی وجود ندارد.

 jony ive اپل

عزیمت جونی آیو از اپل مهمترین تکان دهنده اجرایی است از زمانی که تیم کوک سلطنت را به عنوان مدیرعامل انتخاب کرد.

فراتر از تغییرات اجرایی ، اپل سرانجام جنگ سالانه خود را با کوالکام حل کرد. . این شرکت ها توافق کردند که تمام دادخواهی ها را علیه یکدیگر متوقف کنند و اپل موافقت خود را برای توافقنامه صدور پروانه صدور مجوز محصول و فناوری انجام داد. این یک برد بزرگ برای Qualcomm است ، بلکه برای مشتریانی که می خواهند بهترین مودم های تلفن های خود را داشته باشند ، در حالی که اپل در ساخت خود کار می کند.

برای این منظور ، اپل تجارت مودم تلفن همراه محصور اینتل را برای یک میلیارد دلار خریداری کرد. این قیمت حدود 2200 کارمند ، دارایی معنوی ، تجهیزات و حق ثبت اختراع را به آنها داد. انتظار می رود سالها اپل برای ارائه یک مودم درجه یک 5G به طول انجامد ، اما اکنون نمی توان شک داشت که این شرکت سرمایه گذاری زیادی را برای انجام این کار انجام داده است.

آیفون بهتر و ارزان تر می شود؟

هر ساله ، یک آیفون جدید. و هر سال ، آن سریعتر است ، و دوربین بهتری نیز دارد. انتظار می رود این امر بسیار زیاد باشد ، بنابراین نباید تعجب کنیم که آیفون 11 و آیفون 11 پرو علاوه بر داشتن یک اسم بهتر ، در این جبهه ها نیز عرضه می شوند.

اما دیدن اپل نسبت به این اعتماد کمی داشت. فشار آن به سمت همه چیز نازک تر است ، و به جای آن که آیفون 11 را کمی بیشتر ضخیم تر کند برای افزایش ظرفیت باتری.

همچنین باعث ماندگاری بیشتر تلفن ها شد ، چیزی که کاربران همیشه فریاد می زنند.

 آیفون 11 قیمت اپل

آیفون های جدید به روش های قابل پیش بینی بهتر هستند ، اما تأکید بر عمر باتری و کاهش قیمت برای آیفون 11 شگفت آور بود.

نتیجه آیفونی است که سریع (duh) و یک دوربین جدی خوب (duh) با عمر باتری حماسی (ها؟) است و … * یادداشت ها را چک می کند * … ارزان تر است ؟ نسخه های "Pro" رده بالا هنوز مانند iPhone XS سال گذشته 999 دلار و 1.099 دلار هزینه دارند ، اما آیفون 11 که این مدل جایگزین آیفون XR بسیار محبوب بود ، 50 دلار کمتر از آن تلفن قیمت داشت.

اپل شروع به کار می کند این پیام را دریافت می کنید که بیش از حد بسیاری از محصولات آن هزینه زیادی دارند؟ خوب … شاید نه. خدمات آن بسیار مناسب است ، اما بعد از آن Mac Pro جدید با 6000 دلار ذوب شروع می شود و از آنجا به آنجا می رود. از آنجا به آنجا می رود.

Mac بازگشت (نوعی)

آیا من جدید گفتم مک پرو؟ بله ، پس از سالها شکایت در مورد ماهیت محدود کننده مکینتاش "سطل آشغال" قدیمی ، Mac Pro Pro جدید قابل ارتقا و سرویس دهی بالاخره در پایان سال منتشر شد. هزینه زیادی نیز دارد ، هرچند می توانید یک پیکربندی پایه را با قیمت 5999 دلار خریداری کنید ، اما این با یک فضای ذخیره خنده دار ، یک کارت گرافیک بدون استفاده و یک پردازنده 8 هسته ای اینتل همراه است.

بله ، واقعاً سریع است و بله ، این برای متخصصانی که پول شرکت را خرج می کنند ساخته شده است. هنوز ناامید کننده است که تنها رومیزی قابل ارتقا و قابل استفاده ، در دسترس اکثر علاقه مندان نیست.

اپل همچنین برای اولین بار در سال ها مانیتور جدیدی را راه اندازی کرد تا در کنار این رایانه رومیزی با قیمتی بسیار گران قیمت قرار بگیرد. Pro Display XDR مانیتور 32 اینچی 6K با طیف گسترده ای رنگ ، نسبت کنتراست عالی است و می تواند تا 1600 نیت از روشنایی آن را طی کند. این خارق العاده است ، و 5000 دلار (اگر شما می خواهید یک مات به پایان برسد) $ 6،000 است و حتی با یک موضع نمی آید. این یک هزار دلار دیگر است.

 نمایشگر mac pro Roman Loyola / IDG

سرانجام ، یک دسکتاپ جدید قابل گسترش و سرویس پذیر Mac! حیف است که حتی از بیشتر علاقه مندان نیز گران باشد.

Mac Pro تنها راهی نیست که مک امسال به آن بازگشت. بسیاری از لپ تاپ های مک دارای تجدید محصول جزئی بودند و مک بوک 12 اینچی متوقف شد اما بزرگترین MacBook Pro بیشتر شد. تعویض مدل 15 اینچی نسخه جدید 16 اینچی با صفحه نمایش کمی بزرگتر و حاشیه های کوچکتر است. مهمتر از همه ، اپل کیبوردی را که در چند سال گذشته به همه جا می داد جایگزین کرد. مکانیسم پروانه رفته است و کلیدهای سوئیچ قیچی برگشته اند. آنها ساکت تر هستند ، احساس بهتری دارند و احتمالاً قابل اطمینان تر هستند. اپل حتی یک کلید Esc فیزیکی را در کنار لمس نوار قرار داده است!

Mac هنوز برای تعمیرات اساسی به تأخیر انداخته است. زبان طراحی جدید ، پردازنده های جدید (شاید AMD ، شاید پردازنده های مبتنی بر ARM خود اپل) ، Face ID ، کار کنند. حداقل با Mac Pro و MacBook Pro 16 اینچی جدید ، اپل نشان می دهد که به بازار مک توجه دارد. اکنون فقط باید آن را به تجهیزات دنده بالایی بکشیم.

چهار سرویس جدید جدید اپل

اپل مدت هاست به ما هشدار داده است که قصد دارد به مراتب بیشتر به سمت سرویس های تجاری حرکت کند و با چهار وعده در این وعده خوب عمل کرد. عمده فروش های جدید امسال آنها در ماه مارس با رویدادی منتشر شد که در طول سال منتشر شد.

اپل نیوز + اولین دروازه بود و به راحتی ناامید کننده ترین گروه است. اپل سال گذشته سرویس اشتراک مجله دیجیتال Texture را به دست آورد و امسال آنرا تعطیل کرد تا تمام محتوای مجله خود (به همراه برخی روزنامه های برجسته) را وارد برنامه News کند. به نظر می رسد هیچ کس از پیشنهاد 9/99 دلار در هر ماه خوشحال نیست. نه خوانندگان و نه ناشران.

 apple apple Apple

آیا اپل باید کارت اعتباری بسازد؟ قطعا نه. اما حداقل کارت اعتباری بد نیست.

خدمات بعدی که عرضه می شود کمی بهتر شده است. اپل کارت به معنای واقعی کلمه فقط یک کارت اعتباری MasterCard است که توسط گلدمن ساکس پشتیبانی می شود ، که مخصوص کاربران Apple Pay ساخته شده است. اپل برنامه ها ، پرداخت ها ، آنالیز صورتحساب و موارد بیشتری را در برنامه Wallet ایجاد کرد. رابط نرم و صاف است و بینش خوبی در مورد عادات خرج کردن شما دارد.

علاوه بر این ، یک کارت تیتانیوم سفید فانتزی دریافت می کنید که شماره ، امضا یا شماره CCV روی آن وجود ندارد. با استفاده از کارت های اعتباری ، این درست است – وقتی از کارت فیزیکی استفاده می کنید ، 1 درصد پول دریافت می کنید ، هنگامی که از Apple Pay استفاده می کنید 2 درصد و هنگام خرید هر چیزی از اپل (از جمله فروشگاه App و iTunes) 3 درصد یا سایر موارد را انتخاب می کنید. خرده فروشان نکته مهم ، هیچ گونه هزینه ای نیست.

هنوز چند چین و چروک وجود دارد که از آن استفاده کنید. برای مبتدیان ، شما نمی توانید داده های Apple Card خود را در برنامه های مالی محبوب مانند Mint وارد کنید. اما اگر از Apple Pay زیادی استفاده می کنید ، و اگر می توانید کل مانده خود را هر ماه پرداخت کنید ، کارت بد نیست.

اگر بازی را بر روی آیفون یا آی پد خود انجام می دهید ، Apple Arcade احتمالاً بهترین کاری است که اپل در مدت زمان طولانی انجام داده است. این برنامه به همراه iOS 13 و macOS Catalina شروع به کار کرد ، و برای شما و حداکثر پنج نفر دیگر در حساب شما به اشتراک گذاری خانواده ، 4.99 دلار در ماه هزینه دارد. این قیمت بسیار مناسب به شما امکان می دهد بیش از 100 بازی را بارگیری و بازی کنید. همه آنها عناوین جدیدی هستند و تبلیغات و خریدهای درون برنامه ای ندارند. فقط یک قیمت اشتراک و همه چیز را می گیرید. بسیاری از بازی ها در مک و اپل تلویزیون نیز موجود هستند.

عناوین موجود در Apple Arcade به طور شگفت آور خوب هستند. این بهترین تلاشها از طرف توسعه دهندگان برتر است و بازی های مختلفی را از بچه های کرایه گرفته تا معما های خم کننده ذهن و بازی های اکشن اجرا کنید. هیچکدام از بازیهای موجود در Apple Arcade در هیچ سرویس اشتراک دیگری یا در هر سیستم عامل تلفن همراه دیگر ظاهر نمی شوند ، و همه آنها اصل هستند. این محدودیت ها دارای برخی مزایا هستند ، اما ما نمی توانیم کمک کنیم اما فکر می کنیم آنها از بعضی جهات نیز سرویس را خنثی می کنند. امیدوارم اپل آن را در سال 2020 کمی باز کند.

آخرین سرویس اصلی که امسال راه اندازی کرد ، همان خدماتی است که ما در مورد اولی می دانستیم – Apple TV + . با تشکر از مطبوعات هالیوود ، ما از جاه طلبی های بزرگ اپل برای راه اندازی سرویس پخش تلویزیون از سال گذشته مطلع هستیم ، مدتها قبل از آنکه این شرکت دسته ای از افراد مشهور را روی صحنه برد تا آن را اعلام کند. مانند اپل آرکید ، هزینه اشتراک گذاری بسیار مناسب 4.99 دلار در ماه در هر ماه است. و نکته دیگر اینکه ، اگر یک دستگاه اپل اخیر خریداری کرده اید که قادر به استفاده از برنامه تلویزیون است ، یک سال آزمایشی رایگان یک ساله بسیار سخاوتمندانه دریافت می کنید.

صفحات نمایش و فیلم های اپل اپل بسیار باریک است. اما کیفیت نوار بالایی را تعیین می کند. اپل مجوز محتوای تلویزیون یا فیلم های موجود را صادر نمی کند ، بلکه خرید و تولید نسخه های اصلی را که فقط فقط در خدمات اپل در دسترس خواهد بود ، ندارد. به منظور افزایش بازدید ، اپل با پشتیبانی از برنامه های تلویزیونی مانند سامسونگ ، ال جی ، ویزیو ، سونی و سخت افزارهای جریان مانند Roku و Fire TV برای پشتیبانی از برنامه تلویزیون همکاری کرده است.

به دنبال آینده تا سال 2020

برای یک شرکت به عنوان مخفی به عنوان اپل ، دشوار است که دقیقاً بدانید چه انتظاری در سال 2020 دارید. مطمئناً می توان تصور کرد که برخی از نسخه های iPad و Mac ، یک اپل واچ جدید ، آیفون های جدید در سپتامبر و تعداد زیادی اپل جدید وجود خواهد داشت. برنامه های تلویزیونی + برای تماشای و بازی های بازی Arcade برای پخش.

شاید شایعات به ظاهر بی پایان یک آیفون SE جدید SE سرانجام تحقق یابد. شاید این سالی باشد که اپل Mac را با یک لپ تاپ که از پردازنده های مخصوص خودش استفاده می کند به جای Intel ، در یک جهت جدید قرار می دهد. چه کسی می تواند بگوید چه سرویس های جدید دیگری ممکن است اپل روی آن کار کند؟

سوال اساسی اپل در سال 2020 ، همانطور که سالهاست ، این است که کدام محصولات ارتقاء سبک "spec bump" را دریافت می کنند و با طراحی های جدید مجدداً طراحی می شوند. و ویژگی های اصلی جدید؟ چه زمانی این شرکت اولین دستگاه تعیین کننده طبقه اصلی یعنی iPhone بعدی ، iPad یا Apple Watch بعدی خواهد بود؟ به نظر می رسد این یک هدست واقعیت افزوده است ، اما آیا در سال 2020 آماده خواهد شد؟

توجه: وقتی چیزی را پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما خریداری می کنید ، ممکن است یک کمیسیون کوچک درآمد کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image