علمی و فناوری

بررسی امنیت Windows: گزینه های بهتری وجود دارد ، اما نه برای "قیمت"

سال ها ، نگرش نسبت به امنیت داخلی ویندوز 10 این بود که ایده خوبی است ، اما شما واقعاً نباید به آن اعتماد کنید. این تغییر در سال 2019 به نظر می رسید ، زیرا خانه های اصلی تست ویندوز امنیت برتر را به خود اختصاص داده اند.

آیا می تواند صحیح باشد؟ آیا واقعاً می توانید اشتراک آنتی ویروس سالانه 100 دلار خود را گول بزنید و به جای آن به راه حل بومی مایکروسافت تکیه کنید؟ نظر ما اینجاست.

ویندوز امنیت یک ابزار بسیار اساسی است. به نوعی ، لازم نیست که خیالی باشد ، زیرا این بخشی از خود ویندوز است. اگر به موارد اضافی مانند پشتیبان گیری یا تمیز کردن هارد دیسک نیاز دارید ، می توانید در بخش های دیگر سیستم عامل این موضوع را پیدا کنید.

توجه: این بررسی بخشی از بهترین نسخه آنتی ویروس ما گردهمایی است. برای جزئیات بیشتر در مورد محصولات رقیب و نحوه آزمایش آنها به آنجا بروید.

 windowsdefenderdashboard "width =" 1200 "height =" 698 "data-imageid =" 100819060 "data-licence =" IDG "data-original =" https: / /images.idgesg.net/images/article/2019/11/windowsdefenderdashboard-100819060-large.jpg "class =" تنبل "loading =" تنبل "/> </a> <small class= IDG

داشبورد امنیت ویندوز.

Windows Security از طریق منوی Start یا نماد موجود در سینی سیستم قابل دسترسی است و دارای هفت بخش است: ویروس و محافظت از تهدید ، حفاظت از حساب ، فایروال و حفاظت از شبکه ، برنامه و کنترل مرورگر ، امنیت دستگاه ، عملکرد دستگاه و سلامت ، و گزینه های خانوادگی .

پنج بخش اول. هنگامی که همه چیز خوب باشد یا نمادی از زنگ هشدار زرد رنگ باشد ، یک علامت سبز رنگ نشان می دهد. متأسفانه ، این هشدارها همیشه صادقانه نیستند. [ Account بخش حفاظت هنگام استفاده از یک حساب محلی و نه یک حساب Microsoft به شما هشدار می دهد. این بدان معناست که همیشه در سینی سیستم یک علامت زرد رنگ روی نماد Windows Security قرار دهید ، مگر اینکه آن هشدار خاص را که تعداد معدودی از افراد انجام می دهند را رد کنید. جای تاسف دارد ، زیرا هشدارهای حیاتی تر نمی توانند نادیده گرفته شوند زیرا وضعیت هشدار زرد فقط در پس زمینه مخلوط می شود.

همچنین بخوانید:  مرسدس بنز و بی ام در تولید پلتفرم مشترک همکاری می‌کنند
 virusandthreatprotectionsettings "width =" 1200 "height =" 934 "data-imageid =" 100819061 "data-licence =" IDG " data-original = "https://images.idgesg.net/images/article/2019/11/virusandthreatprotectionsettings-100819061-large.jpg" class = "تنبل" loading = "تنبل" /> </a> <small class= IDG

بخش اسکن ویروس ویندوز امنیت

ویروس و محافظت از تهدید جایی است که مایکروسافت واقعاً ریزه کاری های آنتی ویروس خود را پر کرده است ، و برنامه AV آن هنوز هم به عنوان Windows Defender شناخته می شود و در نسخه های قبلی ، امنیت داخلی برای ویندوز فقط کار خود را در پس زمینه انجام داده است نسخه فعلی به شما امکان می دهد چهار نوع مختلف اسکن را اجرا کنید ، که همه آنتی ویروس بسیار استاندارد است.

برای جستجوی رایج ترین مکان های ویروس و بدافزار احتمالاً مخفی می شود. یک بخش اسکن کامل دیگر وجود دارد که همه پرونده ها را بررسی می کند برنامه های روی دیسک سخت شما. همچنین می توانید برای بررسی پرونده ها یا پوشه های خاص ، اسکن سفارشی را انتخاب کنید. سرانجام ، اسکن آفلاین Windows Defender وجود دارد که رایانه شما را خاموش می کند و دستگاه شما را از بدافزارهای مخرب مخصوصاً غیرقانونی کشف می کند که اسکن های دیگر بعید است.

همچنین بخوانید:  تهیه نقشه دیجیتال برای مسیریابی اتوبوس‌هایی که در مسیر ثابت تردد نمی‌کنند

برای هر کسی که از آنتی ویروس های شخص ثالث استفاده می کند ، امنیت Windows جدید تقریباً ارائه می دهد. همه شما نیاز دارید Windows Security همچنین این مزیت را دارد که شما را با اعلان ها برای ارتقاء یک محصول پرداخت شده هر روز چندان آزار نمی دهد.

 windowsdefenderscanoptions "width =" 1200 "height =" 813 "data-imageid =" 100819062 "data-licence =" IDG "data-original =" https://images.idgesg.net/images/article/2019/11/windowsdefenderscanoptions-100819062-large.jpg "class =" تنبل "loading =" تنبل "/> </a> <small class= IDG [19659009] گزینه های اسکن Windows Defender.

عملکرد بیشتری در داخل محافظت از ویروس و تهدید وجود دارد. در قسمت تنظیمات مربوط به آن بخش ، چند لغزنده روشن / خاموش برای گزینه هایی مانند محافظت در زمان واقعی وجود دارد. ، محافظت از ابر ، ارسال نمونه اتوماتیک ، و محافظت از ضرب و شتم. همه این گزینه ها به طور پیش فرض روشن هستند و همه آنها توضیحاتی در مورد آنچه انجام می دهند اگر به فکر خاموش کردن هر یک از آنها هستید ، توضیح داده اند.

علاوه بر این ، گزینه ای برای دسترسی به پوشه کنترل شده وجود دارد تا برنامه های مخرب را از حساسیت دور نگه دارد پوشه های الکترونیکی اگر Windows Security یک برنامه را به عنوان غیر دوستانه شناسایی کند ، می توانید آن را لیست کنید. در این بخش همچنین می توانید OneDrive را برای بازیابی داده های ransomware تنظیم کنید.

بازگشت به تنظیمات برای Virus & protection protection، می توانید پوشه های خاصی را تنظیم کنید تا آنها اسکن نشوند. تنظیمات اعلان خود را تنظیم کنید.

مجدداً ، این مقدار زیادی از محافظت از آنتی ویروس های اساسی بسته شده در این مجموعه است که به طور پیش فرض در رایانه های شخصی جدید ویندوز 10 فعال است.

چیزهای جالب زیادی در محافظت در حساب موجود نیست. بخش. اگر از یک حساب کاربری Microsoft استفاده می کنید ، اینجاست که می توانید تنظیمات همگام سازی خود را مدیریت کنید ، برای ورود به سیستم Windows Hello را فعال کنید ، و ویژگی Dynamic Lock را که یک دستگاه بلوتوث را جفت می کند ، مدیریت کنید تا در هنگام شما دورتر می شوید.

 firewallnetworkprotectionwsecurance "width =" 1200 "height =" 804 "data-imageid =" 100819063 "data-licence =" IDG "data-original =" https://images.idgesg.net/images/ Article / 2019/11 / firewallnetworkprotectionwsecurance-100819063-large.jpg "class =" lazy "loading =" تنبل "/> </a> <small class= IDG

بخش فایروال در Windows Security.

Firewall بخش به شما امکان می دهد دیوار آتش داخلی را مدیریت کنید و در صورت لزوم از طریق فایروال به برنامه ها اجازه دهید. سپس [ کنترل برنامه و مرورگر جایی است که شما Windows SmartScreen را برای برنامه ها و بارگیری فایل ها مدیریت می کنید ، در Microsoft Edge مرور می کنید و فروشگاه مایکروسافت.

این بخش حاکی از یک نزولی امنیت Windows است: این واقعاً به اندازه o انجام نمی دهد سوئیت های شخص ثالث می توانند برای مرورگرهای شخص ثالث انجام دهند. اگر به مرورگرهای اصلی چسبیده اید ، آنها از داخلی محافظت می کنند ، همچنین می توانید مسدود کننده های شخص ثالث مانند uBlock Origin را اضافه کنید تا یک تکه خوب از نفوذ بدافزارهای مبتنی بر تبلیغ را حفظ نکنید. با این حال ، این حرکت همه چیز را به دست نمی آورد ، به خصوص اگر در گوشه های وب با اعتبار کمتری بازدید می کنید. به عنوان مثال ، نورتون بیشتر از مسدود کردن فعالیت های مخرب نسبت به مرورگرها فعال است. این گفته است ، بدون در نظر گرفتن مرورگر شما ، Windows Security نباید در مسدود کردن بارگیری پرونده های مخرب احتمالاً مشکلی داشته باشد.

در حال حرکت ، امنیت دستگاه بخشی است که کار خود را در پس زمینه انجام می دهد و هر آنچه را که در اینجا می بینید است. بیشتر اطلاعاتی عملکرد و سلامتی دستگاه ، با این وجود ، نگاهی سریع به وضعیت سخت افزار فعلی ، از جمله باتری ، ظرفیت ذخیره سازی ، نرم افزار و سرویس Windows Time ارائه می دهد. در اینجا همچنین می توانید "شروع تازه" را برای نصب مجدد ویندوز انجام دهید.

سرانجام ، منطقه گزینه های خانواده به شما امکان می دهد فعالیت های فرزندتان را مدیریت کنید. مایکروسافت در صورت نصب Microsoft Launcher ، به شما امکان می دهد دستگاه های ویندوز 10 ، کنسول های Xbox One و همچنین دستگاه های Android را مدیریت کنید. این مجموعه گزینه های بسیار خوبی است و با بسیاری از خدمات دیگر مطابقت دارد. می توانید محدوده زمانی صفحه را تنظیم کرده و زمان را برای برنامه ها و بازی های خاص محدود کنید. گزینه ای برای اجرای محدودیت های خرید در فروشگاه مایکروسافت نیز وجود دارد.

به طور کلی ، Windows Security مجموعه خوبی از گزینه ها برای امنیت دارد ، از اسکن های ضد ویروس و باج افزارها گرفته تا کنترل والدین.

عملکرد

 wsecurancemaliciousfile "width =" 300 "height =" 281 "data-imageid =" 100819064 "data-licence =" IDG "data-original =" https://images.idgesg.net/images/article/2019/11/wsecurancemaliciousfile- 100819064-medium.jpg "class =" lazy "loading =" lazy "/> </a> <small class= IDG

هشدار پرونده مخرب از Windows Security در ویندوز 10.

قضاوت درباره عملکرد امنیتی ویندوز کمی سخت است زیرا این ابزار است. درست در ویندوز ساخته شده است. با این وجود ، شما می توانید بسیاری از کارکردها را خاموش کنید تا احساس تأثیر آن بر رایانه های شخصی را بدست آورید.

در حال اجرا تست PCMark 10 Extended Creative ، فاصله ای بین پنج امنیت بین ویندوز و امنیت در حالت فعال و خفته وجود دارد. حالت ها.

تست انتقال فایل های بزرگ داستان دیگری بود ، با PC تست با فعال کردن Windows Security با سرعت کمی آهسته 23 ثانیه. مجدداً ، ممکن است رایانه های شخصی با رده پایین پایین نباشد اما هنگام انتقال فایل های بزرگ تفاوت وجود دارد. تست های دیگر عملکرد شامل تست بایگانی و غیرشخصی است ، با اختلاف حدود 20 ثانیه. نکته آخر این است که اکثر رایانه های شخصی در صورت وجود ویندوز امنیت از تأثیر عملکرد رنج نمی برند.

در مورد خانه های آزمایش ، AV-Test به Windows Defender (قسمت AV ویندوز امنیت) با استفاده از 368 نمونه و 13،000 نمونه به ترتیب 36 درصد و برای تست های بدافزار 0 روزه و 100 درصد نمره خود را به دست آورد. دوره آزمایش ژوئیه و آگوست 2019 را پوشش می داد.

AV-Comparatives همچنین به Windows Defender امتیاز بالایی داد. Windows Defender در آزمایش محافظت در دنیای واقعی برای ماه های ژوئیه و آگوست ، با استفاده از 352 نمونه ، 100 درصد تهدیدات را مسدود کرد. این خارق العاده است ، اما Windows Defender بالاترین میزان مثبت کاذب را نیز در 39 داشت.

آزمایش محافظت از بدافزار AV-Comparatives از سپتامبر 2019 یک کیف مخلوط بود. در آن تست بیش از 10،000 نمونه ، Windows Defender 29.7 درصد میزان تشخیص آفلاین داشت که بسیار وحشتناک و رتبه دوم پایین است. نرخ تشخیص آنلاین با 76.3 درصد کمترین مطلق بود ، در حالی که بیشتر سوئیت های امنیتی در حدود 97 تا 99 درصد است. نرخ محافظت آنلاین ، با این حال ، بسیار بالا با 99.96 درصد بود. 13 آلارم کاذب وجود داشت که نتیجه ای میان رده است.

سرانجام ، ما به SE Labs نگاه کردیم ، که به Windows Defender امتیاز AAA داد. SE Labs مایکروسافت را در ردیف دوم محصولات AAA به همراه ESET و McAfee قرار داده است ، همه اینها یک تهدید عمومی را از دست داده اند ، اما همه موارد دیگر از جمله حملات هدفمند را متوقف کرده اند.

از این نتایج می توان جمع آوری کرد که Windows Security کاملاً وابسته به ابر است. اگر کامپیوتر شما زمان خوبی را که از اینترنت جدا شده است ، تشخیص بدافزار را داشته باشد و احتمالاً به این کار مشکلی ندارد. همچنین این بدان معناست که علی رغم بالاترین رتبه بندی Windows Defender ، گزینه های بسیار بهتری برای محافظت وجود دارد.

نتیجه گیری

Windows Security تمام عناصر مورد نیاز شما را در یک مجموعه امنیتی جامد ، از جمله اسکن های آنتی ویروس ، محافظت از باج افزار و کنترل والدین دارد. این وسایل اضافی را که در سایر مجموعه ها مشاهده خواهید کرد ، ندارد ، اما برخی از این موارد ، مانند پشتیبان گیری خودکار ، در قسمت های دیگر ویندوز ساخته شده اند.

اگر همه چیز در مورد ویژگی های اضافه شده است مجموعه امنیتی سطح بالا و سپس Windows Security گزینه رضایت بخش نخواهد بود. فضای ذخیره سازی ابری را برای اسناد حساس ، پاک کردن پرونده های ایمن ، مدیر گذرواژه یا اشتراک VPN رمزگذاری نشده است. اعطا می شود ، بسیاری از این ویژگی ها احتمالاً مایکروسافت را در آب گرم با مقامات ضد اعتماد فرو می برد. به همین دلیل ما انتظار نداریم مایکروسافت خیلی فراتر از معادل آنتی ویروس های شخص ثالث رایگان باشد ، چیزی که اکنون می بینیم.

ویندوز امنیت محافظت خوبی را ارائه می دهد ، اما اگر به مقایسه تست نگاه کنید. سوئیت های دیگر ، گزینه های بهتری وجود دارد. با این وجود ، ویندوز امنیت راه طولانی را طی کرده است و باید به پیشرفت قابلیت های اولیه حفاظت و ردیابی خود ادامه دهد.

توجه: هنگامی که پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کوچکی کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image