علمی و فناوری

بررسی امنیتی امنیتی شدید ZoneAlarm: محافظت مناسب در صورت نیاز به تعمیرات اساسی

هر چه چیز تغییر کند ، بیشتر به همان اندازه باقی می مانند ، گفته ها ادامه می یابد. این نمی تواند صادقانه تر برای نامزد بررسی ما امروز باشد ، Check Point's ZoneAlarm Extreme Security. ما این نرم افزار را تقریبا شش سال پیش بررسی کردیم ، و در آن زمان رابط ویندوز تغییر نکرده است.

مطمئناً ، برخی از ویژگی ها ناپدید شده اند و برخی دیگر جای خود را گرفته اند ، اما در کل همان برنامه با همان رابط مورخ با این حال تغییر کرده است سخنگوی Check Point به ما گفت که این شرکت در حال برنامه ریزی اساسی برای بازنگری تجربه کاربری و کاربر برای سال 2020 است.

توجه: این بررسی بخشی از بهترین آنتی ویروس های ما است . برای جزئیات بیشتر در مورد محصولات رقیب و نحوه آزمایش آنها ، به آنجا بروید.

وقتی ZoneAlarm Extreme Security اولین چیزی را که متوجه می شوید اینست که کمی فازی به نظر می رسد. به نظر می رسد Check Point برنامه خود را برای نمایشگرهای با وضوح بالا به روز نکرده است. ما ZoneAlarm Extreme Security را روی یک لپ تاپ با صفحه نمایش 1080p تست کردیم و دریافتیم که موارد منو و کاشی ها به وضوح فاقد وضوح هستند.

 zonealarmdashboard "width =" 300 "height =" 195 "data-imageid =" 100825624 "data -license = "IDG" data-original = "https://images.idgesg.net/images/article/2019/12/zonealarmdashboard-100825624-medium.jpg" class = "تنبل" loading = "تنبل" /> [19659008] IDG </small><figcaption>
<p> داشبورد اصلی برای ZoneAlarm Extreme Security. </p>
</figcaption></figure>
<p> داشبورد اصلی برای امنیت اکسترنال دارای سه کاشی است: <em> آنتی ویروس و فایروال </em> ، <em> وب و حفظ حریم خصوصی </em> ، و [19459007تحرکوداده</em> همچنین چهار مورد از منو در گوشه بالا سمت چپ وجود دارد: <em> اسکن </em> ، <em> به روز رسانی </em> ، <em> ابزار </em> ، و <em> راهنما </em>. </p>
<p> روی یکی از کاشی ها کلیک کنید ، و در یک رابط ثانویه با سه زبانه قرار می گیرید که اسامی مشابه کاشی های صفحه قبلی دارند – ساخت اولین صفحه نمایش فوق العاده. </p>
<p> این صفحه نمایش ثانویه جایی است که شما تمام آنتی ویروس های خود را کنترل می کنید. می توانید اسکن دستی را شروع کرده یا ویژگی هایی مانند تهدید شبیه سازی و کنترل برنامه را روشن یا خاموش کنید. حالت اول یک ویژگی مبتنی بر ابر است که به شما کمک می کند تا از حملات صفر روز جلوگیری کنید ، در حالی که Application Control مانع از اجرای برنامه های غیر قابل اعتماد می شود. در تست های ما ، کنترل برنامه کمی بیش از حد تهاجمی بود و به PCMark 10 اجازه نمی داد تست Extended خود را اجرا کند. این یک درد بود اما با تعیین سطح اطمینان بالاتر برای همه اجزای FutureMark به راحتی حل شد. </p>
<p> به راحتی حل شد ، یعنی برای هر کسی که راه خود را در اطراف رایانه های شخصی ویندوز می داند. کاربران عادی که به یک راه حل تنظیم و فراموش کرده اند نیاز دارند اگر برنامه ای را نصب کنند که در لیست سفید Check Point نیست. مشکل دارند. </p>
<p> فایروال دو طرفه امکان تنظیم قانون ، مجوز ها را برای آن فراهم می کند. پروتکل های VPN ، قفل کردن پرونده هاست و غیره. این بخش برای اکثر کاربران بهتر است. </p>
<aside class=
 zonealarmmobilityanddata "width =" 300 "height =" 195 "data-imageid =" 100825626 "data-image =" IDG "data-original =" https: // images. idgesg.net/images/article/2019/12/zonealarmmobilityanddata-100825626-medium.jpg "class =" تنبل "loading =" تنبل "/> </a> <small class= IDG

بخش تحرک و داده های ZoneAlarm.

سپس در بخش Mobility & Data یک ماژول ضد ransomware ، و همچنین حفاظت از هویت وجود دارد. دوم این که برای اطلاعات شما مانند آدرس ایمیل ، رمزهای عبور و غیره ، یک بانک اطلاعاتی شخص ثالث از موارد نقض اخیر را بررسی می کند.

همچنین یک مانیتور در زمان واقعی وجود دارد که اطلاعات حساس را در تلاش برای ترک رایانه شخصی شما اسکن می کند .برای کارکردن این مانیتور ، باید اطلاعات خود را به طاق ها شامل پین ها ، آدرس ها ، کارت های بانکی ، گواهینامه رانندگی ، رمزهای عبور ، مادر اضافه کنید. نام خدمتکار ، شماره گذرنامه ، تلفن ، شماره تأمین اجتماعی و غیره. همچنین می توانید طاق را رمزگذاری کنید.

در تنظیمات ، می توانید یک حالت بازی را فعال کنید ، برنامه ای را برای اسکن ها و به روزرسانی ها تنظیم کنید و گزارش های مربوط به برنامه را مشاهده کنید.

Extreme Security تعدادی از ویژگی های کلیدی را که انتظار دارید در یک مجموعه امنیتی لوکس وجود داشته باشد ، دارد اما شکاف های قابل توجهی وجود دارد. به عنوان مثال ، دیگر کنترل والدین وجود ندارد. همچنین مواردی که معمولاً مانند مدیر رمز عبور ، یک VPN رایگان یا فضای ذخیره سازی ابری پیدا می کنید ، وجود ندارد.

این مجموعه همچنین فاقد ابزار تنظیم رایانه شخصی است ، اگرچه ما به سختی می توانیم آن را چک کنیم. ما مرتباً توجه می کنیم که چگونه این ابزارها فایده ای ندارند زیرا به راحتی می توانند به صورت رایگان از اشخاص ثالث به دست بیایند ، یا از قبل در ویندوز 10 ساخته شده اند.

علاوه بر برنامه دسکتاپ ، برنامه هایی برای Android و iOS نیز وجود دارد. . حداقل در Android ، عجیب و غریب ، یک VPN خودکار برای محافظت از مرور شما هنگام Wi-Fi باز وجود دارد.

عملکرد

 zonealarm2 "width =" 300 "height =" 196 "data-imageid =" 100825625 "data -license = "IDG" data-original = "https://images.idgesg.net/images/article/2019/12/zonealarm2-100825625-medium.jpg" class = "تنبل" بارگیری = "تنبل" /> [19659008] IDG </small><figcaption>
<p> ZoneAlarm Extreme Security's <em> آنتی ویروس و فایروال </em> کنترل. </p>
</figcaption></figure>
<p> <a href= AV-Test ZoneAlarm Pro's امتیاز صددرصدی را در ماه سپتامبر و اکتبر در صفر و اکتبر آزمایشهای موجود در دنیای واقعی و نرم افزارهای مخرب و نرم افزارهای مخرب و نرم افزارهای مخرب آن ، اولین آزمایش از 335 نمونه و دومی نزدیک به 26،000 استفاده کرد.

SE Labs بالاترین امتیاز خود را به ZoneAlarm داد ، AAA ، در خانه آزمایش. گزارش دسامبر 2019 ، اما توضیح نداد که این مجموعه هیچ چیزی را از دست داده است؟ در گزارش ماه ژوئیه و سپتامبر SE Labs ، ZoneAlarm نیز دارای رتبه AAA بود ، اما یکی از این موارد را از دست داد تهدید عمومی با متوقف کردن همه موارد دیگر ، از جمله حملات هدفمند.

برای تست عملکرد داخلی ما ، ZoneAlarm نسبتاً خوب عمل کرد. عملکرد تست PC در آزمون PC Mark 10 Extended 74 امتیاز کسب کرد. در آزمایش انتقال پرونده ، واقعاً کمی سریعتر ، تقریباً دو دقیقه با اجرای ZoneAlarm انجام شد. این تنها دو آزمایش بودند که اختلاف قابل توجهی وجود داشت.

با حساب کردن ما ، با نصب ZoneAlarm ، ممکن است برنامه هایی با برنامه های غنی از رسانه دیده شود ، اما در کل نباید بیش از حد به راه خود ادامه دهد. 19659024] قیمت گذاری

 zonealarmwebandprivacy "width =" 300 "height =" 195 "data-imageid =" 100825623 "data-licens =" ​​IDG "data-original =" https://images.idgesg.net/images/article /2019/12/zonealarmwebandprivacy-100825623-medium.jpg "class =" lazy "loading =" lazy "/> </a> <small class= IDG

ZoneAlarm's Web and Privacy گزینه.

ZoneAlarm Extreme قیمت تبلیغاتی 45 دلار برای یک سال ، 5 دستگاه را در بر می گیرد. قیمت معمولی 90 دلار مشخص شده است. اگر می خواهید 10 دستگاه را بپوشانید برای سال اول 80 دلار و بعد از آن برای هر سال 180 دلار هزینه خواهد شد.

قیمت بسیار مناسبی برای اولین دوره اشتراک است ، اما بعد از آن خیلی زیاد است ، بر اساس نمایش های MSPP CheckPoint در وب سایت خود. به عنوان مثال ، برای 10 دستگاه با قیمت غیر تبلیغی سالانه 120 دلار در سال است.

نتیجه گیری

شکی نیست که ZoneAlarm Extreme Security محافظت خوبی را ارائه می دهد ، اما وقتی شما به دنبال یک محصول پولی هستید ، اینگونه نیست. تنها توجه برنامه دسک تاپ این است که من از آن متنفرم که وحشتناک است ، متنفرم. خیلی قدیمی است و به نظر نمی رسد که در صفحه نمایش با وضوح بالا ظاهر شود. امسال قرار است در یک مقطع تغییر کند و ما دوست داریم ZoneAlarm جدید را وقتی از بین برد ، امتحان کنیم.

Extreme Security همچنین دارای یک مرور امن امن است که فقط برای Chrome است. هیچ گونه ملاحظاتی برای Firefox یا Edge وجود ندارد ، که خیلی شدید نیست. بله ، تعداد افزودنیهای مرور امن در آنجا وجود دارد ، اما وقتی سعی می کنید بسته کاملی را بفروشید ، باید کامل باشد. Chrome بسیاری از کاربران را تحت پوشش خود قرار می دهد ، اما این چیزی نیست که همه از آن استفاده می کنند.

قیمت گذاری همچنین نگرانی دارد زیرا بعد از پایان سال اول ، این رقابت چندان مناسب نیست.

به طور خلاصه ، ZoneAlarm Extreme Security از نظر محافظت خوب است ، اما از نظر ارزش کلی آن با سوئیت های رقیب همخوانی ندارد. این می تواند در ماه های آینده پس از انتشار مجموعه به روز شده تغییر کند ، اما فعلاً ما از آن هیجان زده نمی شویم.

Source link

همچنین بخوانید:  مشخصات واقعی Realme 3 Pro منتشر شد: Snapdragon 710 SoC، VOOC 3.0 خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image