علمی و فناوری

برخی از دستگاه های OnePlus 7 Pro تحت تاثیر مسائل لمسی روح قرار دارند

برای اولین بار در تاریخ خود، OnePlus یک پرچمدار واقعی سطح بالا با صفحه نمایش بالا: OnePlus 7 Pro را راه اندازی کرد. این دستگاه از نظر DisplayMate برای دقت رنگ شگفت انگیز و همچنین نرخ ارتقا 90 هرتز آن قدردانی کرده است، اما واقعیت این است که با یکی از شگفت انگیزترین نمایشگرها، به این معنا نیست که نمیتوان آن را تحت تاثیر قرار داد. با توجه به آخرین گزارش برخی از کاربران در انجمن های OnePlus، نمایش پرچمدار جدید با مشکلات لمسی روح است.

در صورتی که هرگز از این مسئله خبر نداشتید، لمس شبح زمانی است که نمایش گوشی هوشمند، شیپور خاموشی را شناسایی می کند واقعا اتفاق نمی افتد همانطور که از نام آن میبینیم، این مانند شباهت لمس صفحه نمایش شما است: شما پاسخ تلفن را به ضربه بزنید، اما هیچکس واقعا صفحه نمایش را لمس نکرده است. همچنین یک ویدیو وجود دارد که وجود آن را در OnePlus 7 Pro ثابت می کند. با توجه به کاربران آسیب دیده، اغلب هنگام استفاده از صفحه کلید و درون برنامه ها اتفاق می افتد، در حالی که شیرهای بی نظیر در قسمت بالای صفحه نمایش نشان داده می شوند.

همچنین بخوانید:  ارزش بیت کوین با سقوط ۱۷ درصدی به ۶ هزار دلار رسید

بعضی از کاربران همچنین گزارش دادند که برای جلوگیری از موقت، آنها مجبور شدند روی صفحه نمایش را با کلید روشن شدن برق روشن کرده و دوباره آن را روشن کنند. مسائل مربوط به لمس شبح اتفاق می افتد به صورت تصادفی، بنابراین آسان نیست به دقت اشاره کردن و اثبات مسئله. اگر شما یک واحد از OnePlus 7 Pro دارید، می توانید با استفاده از برنامه شناخته شده CPU-Z اگر بخواهید تحت تأثیر Unit خود قرار بگیرد، می توانید آن را به صورت رایگان از Play Store دانلود کنید. فقط برنامه را نصب کنید، آن را باز کنید و یک دقیقه منتظر بمانید، سپس می توانید به ما اطلاع دهید که آیا OnePlus 7 Pro شما توسط این گزینه باقی می ماند یا خیر.

همچنین بخوانید:  نرم افزار کاربردی alopeyk v2.4.1

UP NEXT: OPPO Reno 10x Zoom Edition vs. Huawei P30 Pro: کدام یک بهتر است

((19459016) از طریق )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image