علمی و فناوری

بازی های رایانه ای با بهترین گرافیک ها

به دو دلیل وجود دارد نامشخص 2 (40 دلار در فروتن ) می تواند این لیست را ایجاد کند. یکی کاملاً ناسازگار است: ممکن است کاملاً به معنای واقعی کلمه کامپیوتر شما را مجازات کند. در انتشار ، Dishonored 2 به دلیل بهینه سازی ضعیف ، با ضربه ای که بازی از همه نوع لکنت و اشکالات رنج می برد ، زدم. این مسائل بیشتر تصحیح می شوند ، اگرچه هنوز ادعاهای پراکنده ای را در مورد Steam از عملکرد ضعیف مشاهده می کنید try و اگر سعی کنید آن را با حداکثر سرعت اجرا کنید ، بازی می تواند واقعاً خرس باشد.

همچنین بخوانید:  فناوری ضدسرقت سنتری مود تسلا، کارایی خود را ثابت کرد

پورت اولیه رایانه شخصی را خالی کنید. و Dishonored 2 اثری کاملاً چشمگیر است . مأموریت های آن سعی در ایجاد هرگونه بازی ، قبلاً مانند عمارت ساعت سازی ، خانه ای نکرده اند که در هنگام عبور از آن ، خود مجدداً مرتب می شوند ، دیوارهای کامل به زمین می روند و معابر جدیدی که در حال کشیدن اهرم هستند. نوشتن بهتر از نسخه اول ناخوشایند نیست (و در بعضی موارد این هم بدتر است) ، اما طراحی سطح حداقل باعث می شود که Deus Ex: Mankind تقسیم شده با مقایسه باستان به نظر برسد.

Arkane همچنین طعمه (40 دلار در Humble را در سال 2017 منتشر کرد. شایان ذکر است زیرا این بندر (به طور متوسط) کاملاً بهتر از Dishonored 2 و به همان اندازه خیره کننده به نظر می رسد. اگر ترجیح می دهید System Shock 2 تا Thief ، فضاهای فضایی به "whalepunk" شبه ویکتوریا ، سپس حتماً Prey (40 دلار در فروتن ). این خارق العاده است – احتمالاً یکی از بازی های برتر سال 2017.

همچنین بخوانید:  نرم افزار پیش بینی وضعیت آب و هوای کشور در هفته آینده YoWindow Weather v2.11.12

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image