علمی و فناوری

بازی جایگزین Tencent's PUBG برای قله صلح در ماه مه 70 میلیون دلار است

PUBG یکی از داغترین بازی ها در بازار جهانی است. اما عنوان چند هفته پیش در چین توسط سازنده اش بسته شد Tencent . در عوض، یک جایگزین PUBG توسط شرکت Play For Peace منتشر شد. به نظر می رسد همانطور که عنوان PUBG خود را به عنوان عنوان داغ عنوان عنوان عنوان گزارش کرد که 70 میلیون دلار درآمد در ماه مه.

 بازی برای صلح

Tencent مجبور به حذف بازی از چین در ماه گذشته پس از دیگر نمیتواند از بازی درآمد کسب کند. دولت چین، در کمی تنظیم محتوای بازی، این شرکت را از کسب پول از PUBG ممنوع کرد. این Tencent اجباری برای بستن عنوان و انتشار بازی جدیدی به نام Game For Peace را صادر کرد. عنوان جدید، که بسیار وطن پرست است، تصویب شده از دولت است. این به بازی کمک کرد که در حدود 72 میلیون دلار درآمد داشته باشد. از انتشار آن. بنابراین، جای تعجب نیست که درآمد کل این عنوان برای ماه مه بیش از 70 میلیون دلار باشد.

همچنین بخوانید:  سامسونگ تولید انبوه را برای تراشه های 6nm و 7m EUV آغاز کرده است

در حقیقت، اگر شما در PUBG که هنوز در دسترس خارج از چین همراه با این بازی جدید برای صلح است، Tencent گفته می شود به گزارش سنسورهای Tower، Sensor Tower گزارش می دهد که در ماه می، از سیستم عامل iOS و فروشگاه برنامه های اندرویدی تنها 146 میلیون دلار درآمد داشته است. این هزینه ها در بارگیری از فروشگاه های شخص ثالث را در نظر نمی گیرد. یکی دیگر از عنوان Tencent، افتخار پادشاهان، موفق شد در ماه مه به درآمد 125 میلیون دلار درآمد داشته باشد.

اکثر بازیکنان بازی برای صلح در چین، بازیکنان قدیمی PUBG خواهند بود. این بازی همانند PUGB است و حتی کاربران را قادر می سازد اطلاعات قدیمی خود را به عنوان جدید مهاجرت کنند.

همچنین بخوانید:  اپل احتمالا در تأمین یکی از قطعات مهم آیفون با چالش روبه‌رو می‌شود

UP NEXT: Huawei P30 دارای یک گزینه جدید RAM 12 گیگابایت است

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image