علمی و فناوری

بازسازی طولانی مدت Super Miner Graphics Pack Minecraft از بین رفته است

بروزرسانی طولانی مدت تأخیر مایکروسافت برای کشیدن نگاه نمادین Minecraft به عصر مدرن ، همه با هم جمع شده است.

روز دوشنبه ، Minecraft توسعه دهنده مژانگ اعلام کرد که Super Graphics Pack Super Duper در E3 2017 "بیش از حد از نظر فنی خواستار اجرای برنامه ریزی شده بود." Super Duper Graphics Pack قرار بود "razzmatazz بیش از حد بصری" را به کراس پلت فرم معرفی کند. نسخه بازی ، شامل پشتیبانی از وضوح 4K ، تصاویر HDR ، سایه های پویا ، روشنایی جهت ، برجسته سازی لبه ، اثرات بهبود یافته در آب و موارد دیگر.

همچنین بخوانید:  هواوی در پنج سال آتی دومیلیارد دلار در زمینه امنیت سایبری هزینه می‌کند

قرار بود همزمان با Minecraft در مایکروسافت راه اندازی شود. کنسول قدرتمند Xbox One X اما به عقب رانده شد. اکنون مرده است. (در واقع بسیار مرده است که مژانگ تریلر تبلیغاتی YouTube را که در اعلامیه Super Duper Graphics Pack نشان داد ، خاموش کرد.)

"ما از نحوه عملکرد این دستگاه در دستگاهها خوشحال نیستیم." اعلام می گوید "به همین دلیل ، ما در حال توقف توسعه روی بسته هستیم و به دنبال راه های دیگری هستیم تا بتوانید Minecraft را با ظاهری جدید تجربه کنید." بلوک ها کمی درخشان تر به نظر می رسند. البته گیمرهای PC با O.G. جاوا نسخه Minecraft و گرسنگی برای آب نبات چشم لازم نیست منتظر بمانید تا مژانگ به لطف قدرت مودها ، نحوه عملکرد بهینه در تلفن ها و کنسول ها با CPU های باستانی را بفهمد. اگر می خواهید یک عکس را تعدیل کنید ، لیست PCGamesN از تعمیرات اساسی تجسمی را مشاهده کنید ، در حالی که PC Gamer یک جمع آوری قاتل از Minecraft mods اگر بخواهید واقعاً وحشی شوید ، فراتر از ترسیمی های گرافیکی قرار می گیرند.

همچنین بخوانید:  نگاهی کوتاه به اسکوتر برقی Onewheel+XR

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image