علمی و فناوری

بازار تلفن های هوشمند چین 369 میلیون محموله را در سال 2019 ثبت کرده است (7٪ کاهش در سال)

داده های موجود نشان می دهد که بازار گوشی های هوشمند چین در سال 2019 با کاهش 369 میلیون دستگاه در اوج کاهش قیمت را تجربه کرده است. گفته می شود که این رقم در مقایسه با رقم سال 2018 ، 7٪ نسبت به سال را نشان می دهد. پیش بینی هایی وجود دارد که این رقم در سال جاری حتی به 330 میلیون واحد کاهش یابد.

علی رغم کاهش پیش بینی شده در محموله های تلفنی در سال جاری ، چین Unicom نسبت به عملکرد خود برای این سال خوش بین است. در رویدادی که دیروز در چین برگزار شد ، غول مخابراتی اظهار داشت که انتظار دارد فروش کانال آن به 110 میلیون دستگاه دو برابر شود و یک چهارم تلفنی را که امسال در چین ارسال می شود تشکیل می دهد.

همچنین بخوانید:  بهترین هدست های بازی 2019: بررسی و خرید مشاوره

China Unicom به طور مساوی در این رویداد اعلام کرد که ارتقاء قابلیت های فروش مستقل را به عنوان یکی از اقدامات تقویت زنجیره صنعتی انجام می دهد. این نشان داد که از 330 میلیون محموله تلفنی پیش بینی شده در سال جاری ، 100-180 میلیون دستگاه مدل های 5G هستند. از طرفی ، چین Unicom قصد دارد بین 33-60 میلیون واحد تلفن همراه 5G بفروشد.

گفته می شود China Unicom که به نظر می رسد چهارمین ارائه دهنده خدمات موبایل در جهان توسط پایگاه مشترکین است ، با 32 شرکت کرده است. شرکای زمینه های تراشه ها ، پایانه های ماژول ، محتوای برنامه ها و کانال های زنجیره ای برای ایجاد آزمایشگاه مشترک مشترک نوآوری ترمینال 5G و همچنین مرکز تحقیق و توسعه مشترک نوآوری 5G ترمینال و یک مرکز نوآوری تعاونی 5G برنامه کاربردی ترمینال 5G در چین. پیش بینی می شود که بیشتر تلفنهای 5G دنیا که در سال 2020 فروخته می شود در سال 2020 در چین ارسال شود.

همچنین بخوانید:  بدن می تواند نارسایی حاد عضو را ترمیم کند

منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image