علمی و فناوری

این 17 فیلم به صورت آنلاین در دسترس خواهند بود تا به شما در کاهش اضطراب کرونوی شما کمک کند

دوستداران فیلم به دلیل تهدید عروق کرونوی ویروس در خانه ، یک معالجه غیر منتظره اما خوش آمدید از استودیوهای هالیوود به دست می آورند: انتشار زودهنگام به درخواست های ویدئویی (VOD) برخی از بلوک های اخیر ، از جمله برخی فیلم ها هنوز در سینماها (معدود

به دنبال بسته شدن بی سابقه سینماها در سراسر جهان برای کمک به مهار انتشار COVID-19 ، استودیوهای فیلم با بی مهری برنامه های خود را تغییر داده اند و برخی از بزرگترین نسخه های آنها را به تعویق انداختند (مانند هیچ وقت برای مردن ، یک مکان ساکت و آرام 2 ، و F9 ) برای ماه ها یا حتی تا سال آینده.

اما هالیوود نه تنها کتاب قانون تا آنجا که نسخه های آینده آنها می رود؛ آنها همچنین در حال شکستن پنجره سنتی سه ماهه تئاتر ایالات متحده در هنگام انتشار فیلم های اخیر و حتی کنونی هستند.

این بدان معنی است که به جای انتظار تا زمانی که (به احتمال زیاد) ممکن است اثر را اجاره کند. فیلم ترسناک The Man Invisible در iTunes یا Amazon Prime Video ، Universal پیش رفت و آن را در اواسط ماه مارس منتشر کرد ، پیش از موعد برنامه.

لیستی از فیلم های بزرگ هالیوود را که زود می آیند منتشر کنید. به VOD در ایالات متحده ، با اطمینان بیشتر به دنبال:

Artemis Fowl

US تاریخ انتشار تئاتر: در ابتدا برای 29 مه

تاریخ انتشار VOD: برای اعلام

قیمت: رایگان برای مشترکین دیزنی + مشترکان

این کنت شعبه- کارگردانی نخهای ماجراجویی در مورد یک نبوغ 12 ساله در تلاش برای پیدا کردن پدرش قرار بود اواخر ماه مه در سینماها فرود بیاید. واضح است که دیگر این اتفاق نمی افتد ، بنابراین در عوض شرکت اقدام مستقیم در Disney + اولین شرکت خواهد کرد ، اگرچه هنوز تاریخ مشخصی تعیین نشده است.

Call of the Wild

ایالات متحده. تاریخ انتشار تئاتر: 21 فوریه 2020

تاریخ انتشار VOD: 27 مارس

قیمت: 20 دلار برای خرید ( iTunes ، Amazon ، Vudu )

آخرین بازسازی رمان کلاسیک جک لندن نقدهای مختلفی را به همراه داشت که منتقدین به ظاهر "غریب" CGI نگاه می کردند. شخصیت اصلی سگ ، اما عملکرد هریسون فورد از لحاظ شخصیتی و در عین حال خونگرم ، تحسین گسترده ای را به دست آورد. Call of the Wild در گیشه تلاش کرد ، اما انتشار اولیه VOD آن به همراه فضای گسترده در فضای باز ممکن است فقط چیزی باشد که ما الان به آن نیاز داریم.

Downhill

U.S. تاریخ انتشار تئاتر: 14 فوریه 2020

تاریخ انتشار VOD: 27 مارس

قیمت: 15 دلار برای خرید ( iTunes ، Amazon ، Vudu )

بازسازی یک فیلم سوئدی در سال 2014 ، Force Majeure ، که بسیاری از منتقدین آن را کلاسیک می نامند ، Downhill جولیا لوئیس-دریفوس و ویل فارل را به عنوان زوجی که رابطه صمیمی او به دنبال تصادف در پیست اسکی در معرض آزمایش قرار می گیرد ، ستاره می کند. بله ، کمدی است ، هرچند سیاه و سفید ، و به نظر می رسد که اجماع این است که اصل سوئدی بهتر بود. با این وجود ، طرفداران لوئیس دریفوس و فارل ممکن است از تماشای این بازیگران همه کاره در سرزمین های تاریک لذت ببرند.

همچنین بخوانید:  حسگر چراغ راهنمای ایودی با قابلیت ردیابی چراغ سبز

The Lovebirds

ایالات متحده. تاریخ انتشار تئاتر: در ابتدا برای 3 آوریل برنامه ریزی شده بود

تاریخ انتشار VOD: هنوز جزئیاتی در مورد

قیمت: رایگان برای مشترکین نتفلیکس

Lovebirds اولین فیلم با انتشار اولیه VOD را در لیست ما نشان می دهد تا یک جهش مربوط به COVID-19 را مستقیماً به نتفلیکس بکشاند. بازیگران کومیل نانجیانی و عیسی را به عنوان یک زوج روی صخره که در یک راز قتل با هم مخلوط می شوند ، The Lovebirds قرار بود در تاریخ 3 آوریل در سینماها فرود بیاید ، اما در عوض انتظار می رود که در نتفلیکس ، با تاریخ انتشار به زودی اعلام می شود.

پسران بد برای زندگی

ایالات متحده تاریخ انتشار تئاتر: 7 ژانویه

تاریخ انتشار VOD: 31 مارس

قیمت: 20 دلار برای خرید ( iTunes ، آمازون ، Vudu )

بازگشت ویل اسمیت و مارتین لارنس به بلاکچین خود Bad frans بزرگترین حق امتیاز از سال تا کنون ، و آن را در تاریخ 31 مارس ، ماه خوب یا قبل از آن که به طور معمول فرا رسید ، به VOD رسید.

Sonic the Hedgehog

ایالات متحده تاریخ انتشار تئاتر: 25 ژانویه

تاریخ انتشار VOD: 31 مارس

قیمت: 20 دلار برای خرید ( iTunes ، آمازون ، Vudu )

Sonic دنیا را نجات می دهد (دوباره) ، این بار برنامه های شیطانی دکتر روبوتنیک (جیم کری) را خنثی می کند. کمک از Donut Lord (جیمز مارسدن). اگر این معنی ندارد ، فقط از بچه های خود بپرسید ، که از شنیدن آنها هیجان زده می شوند که Sonic the Hedgehog به عنوان نسخه اولیه VOD در تاریخ 31 مارس در دسترس خواهد بود.

به بعد

U.S. تاریخ انتشار تئاتر: 6 مارس

تاریخ انتشار VOD: 20 مارس در 5 بعد از ظهر. PT ( iTunes ، Amazon ، Vudu )

قیمت: 20 دلار برای خرید [1965900] ] با صداپیشگی تام هلند ، کریس پرات ، جولیا لوئیس-دریفوس و اکتاویا اسپنسر ، به بعد انتقادات محکمی از منتقدین دریافت کرد ، به این معنی که در غارهایی که قبلاً از کلاس های پیکسار استقبال کرده اند ، انتقادهای خوبی را به دست آورد. هنوز هم ، این داستان انیمیشن از یک جفت الف ها که برای رستاخیز پدر خود راهی سفر شده اند ، باید فرزندان خانه خود را سرگرم نگه دارد و به دنبال تعظیم VOD در جمعه شب ، به دیزنی + در آوریل برود. 3.

راه بازگشت

ایالات متحده تاریخ انتشار تئاتر: 6 مارس

تاریخ انتشار VOD: 24 مارس ( iTunes ، Amazon ، Vudu )

همچنین بخوانید:  از مراسم رونمایی تسلا مدل Y چه انتظاراتی داشته باشیم؟

قیمت: 20 دلار برای خرید

درام درباره کارگر ساخت و ساز الکلی و ستاره سابق بسکتبال دبیرستان که پیش از این با استفاده از مربیگری همان تیمی را که برای او بازی می کرد ، رستگاری می کند. ، این وسیله نقلیه بن افلک بررسی های خنده دار و بازده آفیس را دریافت کرد ، اما منتقدین عملکرد متمایز افلک را مشخص کردند. این فیلم VOD در در 24 مارس ، تنها چند هفته پس از انتشار اولیه تئاتر ایالات متحده ، رفت.

من هنوز هم اعتقاد دارم

ایالات متحده. تاریخ انتشار تئاتر: 13 مارس

تاریخ انتشار VOD: 27 مارس

قیمت: هنوز جزئیاتی در دست نیست

این اعتقاد مذهبی مبتنی بر خواننده مسیحی است جرمی کمپ ، نویسنده نویسنده و همسرش ، ملیسا لین هنینگ کمپ ، که قبل از ازدواج می آموزد که از سرطان تخمدان رنج می برد. در حالی که فیلم به دلیل تهدید رو به رشد coronavirus تکان نیافته در سینماها ایجاد نکرد ، شانس بهتری پیدا می کند که مخاطبان خود را پیدا کنید وقتی که در 27 مارس به راه VOD رفت .

Bloodshot

ایالات متحده انتشار تئاتر: 13 مارس

تاریخ انتشار VOD: 24 مارس

قیمت: 20 دلار برای خرید (iTunes ، Amazon ، Vudu)

Vin Diesel's PG فیلم ابرقهرمانی با درجه -13 ممکن است تقریباً هفته گذشته در اولین بازی های گیشه خود بمباران کرده باشد ، اما سخت است که بگوییم مخاطبان از آنجا دور شدند زیرا علاقه ای نداشتند یا چون شلوغ شدن به سینمای سینما دیگر ایده خوبی نبود. . در هر صورت ، این ماتریس ماتریس / Robocop به نظر می رسد که یک انحراف خوش آمد گویی برای طرفداران پپی ، علمی تخیلی پایین و کثیف است و برای خرید آنلاین در دسترس قرار گرفت. با شروع 24 مارس ، فقط یک هفته پس از تعظیم تئاتری.

Birds of Prey

US تاریخ انتشار تئاتر: 7 فوریه

تاریخ انتشار VOD: 24 مارس

قیمت: 20 دلار برای خرید (iTunes ، Amazon ، Vudu)

This R حماسه ابرقهرمانه (یا سرپرست) با مارگوت رابی به عنوان هارلی کوین نتوانست یک دندان بزرگ را در گیشه بسازد ، اما هنوز جای تعجب دارد که برادران وارنر تصمیم گرفت را برای چند ماه پیش VOD منتشر کند. برنامه.

اما

ایالات متحده تاریخ انتشار تئاتر: 21 فوریه 2020

تاریخ انتشار VOD: 20 مارس

قیمت: 20 دلار اجاره ( iTunes ، Amazon ، Vudu )

اقتباسی بی نظیر و معتبر از رمان کلاسیک جین آستین ، Emma هنوز مشغول به کار ثابت بود. سینما وقتی اولین بسته شدن فیلم روی پرده سینما افتاد ، و اکنون یونیورسال کاری را انجام می دهد که غیرقابل تصور است: فیلم را در 20 مارس به عنوان اجاره 20 دلار به VOD منتشر کرد.

Frozen II

US انتشار تئاتر: 22 نوامبر 2019

تاریخ انتشار VOD: هم اکنون در دیزنی موجود است [

قیمت: شامل قیمت دیزنی + اشتراک

من این مقاله را خیلی تایپ می کنم ، دختر هفت ساله ام تقریباً سه فوت فاصله دارد و تقریباً هر 30 ثانیه یک سؤال از من می پرسد. از دیزنی متشکرم ، که تصمیم گرفت تا [سه ماه پیش از برنامه] دنباله "منجمد" را به عنوان دیزنی + اختصاصی منتشر کند. در مورد هویج مناسب برای متقاعد کردن راهکارهای خود برای به پایان رساندن تکالیف ریاضی یادگیری از راه دور ، صحبت کنید.

همچنین بخوانید:  خطوط تولید گوشی‌های هواوی به‌حالت تعلیق درآمدند

The Hunt

U.S. تاریخ انتشار تئاتر: 13 مارس 2020

تاریخ انتشار VOD: 20 مارس

قیمت: 20 دلار اجاره ( iTunes ، Amazon ، Vudu ]

در پاییز سال گذشته برای انتشار تئاتر ترجیح داده شد ، اما از میان برنامه بحث برانگیز پیرامون موضوع خشن آن ، هانت سرانجام اولین تئاتر خود را کمتر از یک هفته پیش انجام داد. این چیزی است که VOD Hunt VOD را در 20 مارس ، تنها یک هفته پس از فرود در سینماها ، چنین سرگردانی فراهم می کند.

 مرد نامرئی جهانی

مرد نامرئی است. از مجموعه ای از فیلم های hit اخیر که نسخه اولیه VOD را بدست می آورند.

The Man Invisible

US تاریخ انتشار تئاتر: 28 فوریه 2020

تاریخ انتشار VOD: 20 مارس

قیمت: 20 دلار اجاره ( iTunes ، Amazon ، Vudu )

یکی دیگر از ضربه های عجیب و غریب از یونیورسال ، این فیلم ترسناک الیزابت ماس ​​با بازی قبلی بود. وقتی تئاترهای سراسر جهان شروع به خالی کردن کردند. به طور معمول ، قبل از رفتن VOD در تابستان ، طولانی مدت از صفحه بزرگ لذت می برد. در عوض ، Man Invisible هم اکنون در دسترس است برای اجاره آنلاین با 20 دلار ، پیش از موعد برنامه.

Star Wars: The Rise of Skywalker

U.S. تاریخ انتشار تئاتر: 20 دسامبر 2019

تاریخ انتشار VOD: 13 مارس 2020

قیمت: 20 دلار برای خرید ( iTunes ، آمازون ، Vudu )

فصل پایانی (و برای خیلی ها ، تحت تأثیر آن) حماسه Skywalker دقیقاً وارد فضای فوقانی نشد. شرایط پرش از پنجره انتشار تئاتر معمولی خود را دارد ، اما ظهور Skywalker توانست چند روز اوایل بر روی سکوهای بزرگ VOD فرود بیاید. [ازآناستفادهکنید،ماخواهیمکرد

تور جهانی Trolls

ایالات متحده. تاریخ تئاتر: در ابتدا برای 10 آوریل برنامه ریزی شده بود

تاریخ انتشار VOD: 10 آوریل

قیمت: هنوز تأیید نشده است

Trolls وقتی در سال 2016 به سالن های سینما رفت و برگشت زیادی پیدا کرد (به وضوح بسیاری از بچه ها آن را دوست داشتند ، اما منتقد فیلم هفت ساله من به آن "آه" می دهد) ، بنابراین انتظارات زیاد بود که عاقبت آن باشد ، تور جهانی ترولز ، برای تاریخ انتشار تئاتر 10 آوریل سال 2020 برنامه ریزی شده بود. خوب ، این اتفاق نخواهد افتاد ، اما یونیورسال برنامه جدیدی دارد: نسخه VOD به اصطلاح "روز و روز" برای بچه های با بودجه بزرگ.

توجه: وقتی چیزی را خریداری می کنید بعد از کلیک کردن روی لینک ها در ما مقالات ، ما ممکن است یک کمیسیون کوچک درآمد کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image