علمی و فناوری

این همان چیزی است که سامسونگ میتواند گوشی هوشمند با قابلیت بستن Galaxy Fold را تعمیر کند

گوشی هوشمند سامسونگ بلندپروازانه و آینده نگر – سامسونگ Galaxy Fold ، اولین گوشی هوشمند قابل انعطاف این شرکت، در نهایت در سالهای پس از آن در حال توسعه بود.

با این حال، فقط چند روز قبل از تلفن شرکت فروش 19459004 گوشی هوشمند Galaxy Fold را بر اساس بازخوردی که از کاربران اولیه از دستگاه در رابطه با مسائل مربوط به صفحه نمایش دریافت کرده است را به تعویق انداخت.

 Samsung Galaxy Fold [19659002] در آن زمان، شرکت به سادگی گفت که راه اندازی جدید گوشی هوشمند Galaxy Fold به زودی اعلام خواهد شد که دستگاه را کاملا کنترل می کند. در حالی که این شرکت اعلام کرده است که این مسائل را حل خواهد کرد، نشان داد که چگونه این کار را انجام می دهد.

همچنین بخوانید:  موفقیتی بی‌سابقه در ویرایش مستقیم ژن‌های سلول‌های بنیادی

یک گزارش جدید از Yonhap News ادعا می کند که این شرکت قصد دارد روی صفحه نمایش محافظ لایه به بدن. این به جلوگیری از حذف کاربران کمک می کند، که بعضی از کاربران آن را به عنوان محافظ صفحه محسوب می کنند. علاوه بر این اضافه می کند که سامسونگ شکاف های بالای و پایین لولایی را نیز برای جلوگیری از آسیب رساندن به نمایش صفحه نمایش قابل انعطاف تلفن متوقف خواهد کرد. [1965،9002] این شرکت گزارش داد که گوشی های هوشمند را در شبکه های کره ای آزمایش می کند. گزارش همچنین می افزاید که انتظار می رود که سامسونگ در ماه ژوئن Galaxy Fold را راه اندازی کند اما هنوز تایید نشده است و شرکت می تواند زمان بندی راه اندازی را تغییر دهد.

همچنین بخوانید:  قابلیت Face Time eye contact correction از ARKit استفاده می‌کند

 Samsung Galaxy Fold چند وظیفه سه برنامه ای

مشخصات گوشی هوشمند Galaxy Fold سامسونگ Galaxy Fold دارای صفحه نمایش 7.3 اینچی Infinity Flex با رزولوشن 1536 * 2152 است. در این حالت می توانید از سه برنامه در همان زمان استفاده کنید که سامسونگ با چند وظیفه سه نفره تماس می گیرد.

هنگامی که در حالت تلفن قرار می گیرد، صفحه نمایش 4.6 اینچ 840 x 1960 ارائه می شود. این ویژگی با نام Continuity App که به طور خودکار برنامه را تنظیم می کند زمانی که صفحات را تغییر می دهید. مدیر عامل سامسونگ می گوید:

مدیرعامل سامسونگ می گوید، سرنوشت گوشی های هوشمند Galaxy Fold سامسونگ در چند روز تصمیم گرفته شده است. تلفن همراه با یک دوربین ماژول ساخته شده است که از دوربین 16 مگاپیکسل فوق العاده، دوربین 12 مگاپیکسل و دوربین 12 مگاپیکسلی با زاویه دید دیگر ساخته شده است. در سمت جلو، آن را با یک سنسور 10MP می آید. این آخرین رابط کاربری سامسونگ یک با سیستم عامل 9 پیک آندروید خارج از جعبه اجرا می شود. این گوشی دارای یک باتری 4،380 میلی آمپری است که به دو واحد تقسیم می شود.

همچنین بخوانید:  مشکل اپل حتی با کاهش قیمت آیفون در چین نیز به پایان نخواهد رسید

((19459014) منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image