علمی و فناوری

این هفته در بازی: World of Warcraft کلاسیک وارد بتا می شود، یکی دیگر از Vampire: The Masquerade game

خوب، تنظیم برنامه E3 و … صبر کنید Netflix؟ واقعا؟ Netflix در E3 در سال جاری است

این خبر، به علاوه Ubisoft یک بازی طول می کشد و جوک های دیگر، یک ثانیه Vampire: Masquerade بازی اعلام شد، World of Warcraft Classic باز می شود بتا ثبت نام، مترو جزئیات دو گسترش خود را، و KFC می تواند توسط Respawn جای خود را. Sigh

این اخبار بازی برای 13 تا 17 می باشد.

Ski Free

اساسا تابستان است که باعث می شود این زمان کمی شبیه به خرید یک کت زمستانی در فروش در پایان فصل باشد – اما اگر شما برای دامنه ها اشتیاق دارید و نیاز به چیزی برای گذراندن تا پاییز آینده دارید، Steep در حال حاضر از طریق Uplay آزاد است. این شبیه ساز اسکی / اسنوبورد / wingsuit / paraglide Ubisoft است، اگر شما نیاز به یک تازه کار دارید. در اواخر سال 2016 منتشر شد، من آن را یک یا دو ساعت پس از آن بازی کردم و آن را کمی سفت یافت، اما سخت به گسل رایگان است. شما می توانید کپی خود را اینجا ، در هر زمان قبل از 21 ماه مه.

دزدان دریایی، مانع

اخبار بیشتر Ubisoft در این هفته وجود دارد، بنابراین بیایید حق را به آن. اولین بار، جمجمه و استخوان دوباره به تعویق افتاده است ، این بار به برخی از زمان نامعلوم. کاملا شگفت آور، با توجه به این که نسخه ی نسخه ی آزمایشی آن در E3 2017 بود، ورد خواهد بود، حتی در E3 در سال جاری ظاهر نخواهد شد، که حقیقتا حیرت انگیز است.

این به این معنی است که احتمالا برای بهتر شدن است. آخرین بازی که من انجام دادم، آن را کمتر Assassin's Creed IV: Black Flag spinoff من خواستم و بیشتر یک بازی چند نفره متمرکز بر مبارزه با همان مبارزه کشتی. شاید تاخیر نشان دهنده یک دریای دزدان است و جهان از آن ساخته شده است، گرچه بر اساس واقعگرایانه Assassin's Creed سبک هنری ساخته شده است. این … ممکن است جالب باشد شاید

رستگاری رید

در یک یادداشت مثبت، اولین حمله هشت بازیکن در بخش دوم در این هفته زندگی می کرد. نسخه دوبله شده "Operation Dark Hours"، نسخه ی کنترل Black Tusk را از آنچه که من تصور می کنم، می گوید: فرودگاه ملی ریگان، واشنگتن دی سی است. اولین تیم ضرب و شتم آن را فقط در عرض پنج ساعت انجام داد، بنابراین اگر برای انتخاب آن تلاش می کنید آماده باشید، و من امیدوارم که شما خیلی دوستانی داشته باشید، زیرا متأسفانه ما برای کسانی که دوستشان داریم، هیچ سازنده ای نیستیم ویژگی در حال جستجو برای گروه هنوز نه حداقل

همچنین بخوانید:  آفریقای استوایی کلید حل معمای متان است

بسیار خفا

خاتمه دادن به اخبار Ubisoft این هفته، مدیر خلاق به نام جولیان گریتی توییت در مورد وجود یک Splinter Cell بازی این هفته قبل از Ubisoft به سرعت با Uh پوشش داده شد، "جولیان به وضوح شوخی بود." جدی نیست، این بیانیه Ubisoft داد به PC Gamer .

به نظر می رسد مانند چیز عجیب و غریب در مورد شایعات دیوانه کننده شوخی لگد زدن در اطراف، اما بعد دوباره اینستاگرام EA پر از اسکیت 4 نظرات بنابراین فصل و همه. برای دیدن اینکه آیا یک Splinter Cell جدید وجود دارد، در ماه آینده بررسی می کنم و حدس می زنم آیا Julian Gerighty در حال کار بر روی آن است یا خیر.

SteamWorld Quest

من مشتاقانه منتظر هستم SteamWorld Quest در رایانه شخصی خود از ماه نخست امسال نینتندو سوئیچ خود را برای اولین بار در انتظار. من عاشق SteamWorld Dig 2 ، و وزوز من در مورد این شنیده ام قتل اسپیر ، ماجراجویی عجیب و غریب از دوستان تبدیل شده است مثبت است. خوشبختانه ما مجبور نیستیم خیلی طولانی تر صبر کنیم، با Image & Form از تاریخ انتشار 31 مه یا فقط دو هفته دیگر از آن استفاده کنیم.

Net-gamez

ما قبلا می دانستیم Netflix در حال کار بر روی [19459006[چیزهایغریب بازی، حتی پس از مرگ تیلتال در سال گذشته. اما ظاهرا سازگاری بیشتری در آثار وجود دارد، یا حداقل این موضوع است که Netflix تایید کرد که در سال جاری E3 در حال میزبانی است و توییت در مورد اعلامیه های بازی وجود دارد. من تلاش می کنم که به خواص دیگر Netflix فکر کنم که برای بازی های خوب ساخته می شوند، اما … She-Ra RPG؟ A Taxi Crazy عاقبت جایی که شما در واقع جری Seinfeld هستید و شما قهوه زیادی را دوست دارید؟ داستان او ، اما این Mindhunter است؟ گروه راک ، اما تنها آهنگ های متی کریو است

همچنین بخوانید:  زمین خانه ما: از سیاره آبی چه می‌دانیم؟ (قسمت دوم و پایانی)

حدس بزنید که ما به زودی پیدا خواهیم شد.

خون آشام: The Masquerade – (Not) Bloodlines

خون آشام: The Masquerade – Bloodlines 2 ممکن است اخیرا همه سرفصلها را به خود جلب کند، اما به نظر می رسد یک بازی در حال توسعه در حال حاضر، این یکی از The Council توسعه دهنده Big Bad Wolf است. با توجه به این که شورا بازی کرد مانند یک بازی تلطلای از انواع، من انتظار داشتم این خون آشام: مسابقات بازی برای گفتگو سنگین تر است، سبک تر از عمل یکی از در توسعه در Paradox . حتی اگر شورا نوعی از هم دور از هم جدا شد

و ناشر Bigben نیز این هفته اعلام کرد که آن را Cyanide گرگینه: The Apocalypse بازی از تمرکز نیز ، برای سه بازی در حال توسعه با استفاده از تنظیمات "جهانی تاریکی". هیچ چیز برای دیدن، اما یک لوگو در حلقه در زیر وجود دارد، اما هی، خنک دیدن Bigben رمپ کردن فروشگاه آن است.

خوب، این است Bloodlines

صحبت از خون آشام: Masquerade – Bloodlines 2 ، Paradox یک تریلر متحرک دیگر را امتحان کرد، این هفته نمایش قبیله Toreador را به نمایش گذاشت. اگر شما کنجکاو هستید، اینها مورد علاقه شما هستند.

دکمه تنظیم مجدد

World of Warcraft در ماه نوامبر 15 سال است، اگر بتوانید آن را باور کنید. نمیتونم Blizzard هفته جاری اعلام کرد که در تاریخ 27 اوت World of Warcraft Classic منتشر خواهد شد و به شما امکان می دهد زمان زیادی را برای آماده سازی یک جشن در بازی با تمام نزدیکترین دوستان خود به شما ارائه کنید. با این حال بهتر است یک بتا بسته بلافاصله در این هفته آغاز شود و شما می توانید برای این که بتوانید در آن در اینجا ثبت نام کنید ثبت نام کنید. من میل کمی به بازگشت به آن را به خود می گیرم، اما برای کسانی که از شما برای روزهای خوب پیراهن؟ خوب، ممکن است هسته شما همیشه Molten یا هر چیز دیگری باشد.

و در مدرن World of Warcraft … خوب، این سینمایی جدید، مطمئنا باعث می شود نگاه Thrall ممکن است از دوران بازنشستگی باشد.

بیشتر مترو

Metro Exodus سه ماه پیش منتشر شد و من صادقانه فراموش کرده بودم انبساط در حال آمدن بود. من نمی دانم چرا، از آنجا که Deep Silver فروخته یک گذر توسعه با نسخه های گران تر از بازی، اما آرامش بعد از آزادی به من حس تعلق داشت. سکوت در این هفته به پایان رسید، هر چند Deep Silver دقیق دو گسترش مترو را در 2019/2020 مشخص کرد. اول، "دو سرهنگ"، ستاره کلبنیکوف را ستاره می کند و به نظر می رسد که در یک سیستم واقعی مترو به جای نقشه های بازتر Exodus اتفاق می افتد. دومین عنوان "داستان سم" است و از Spartan Ranger Sam، تنها آمریکایی گروه، به دنبال تلاش برای بازگشت به ایالات متحده از A.

همچنین بخوانید:  گوگل برای توسعه تراشه های خود آماده می کند؛ استخدام مهندسین در هند

و هی، برای کسانی که برای برگزاری انتشار Steam در سال آینده ؟ DLC احتمالا در همان روز به عنوان بازی اصلی وجود خواهد داشت.

هیو لیو بی

Total War: سه امپراطوری از هفته آینده است و من به سختی توانستم انگشت شست پا را به آن بچرخانم. زمان انتظار برای هیچ بازپرس وجود ندارد، و به همین ترتیب یک تریلر راه اندازی با تمرکز بر Liu Bei، شخصیت من از بیشتر لذت بردن از تا کنون، زیرا داستان او همه چیز در مورد ساختن دوستان با مردم، و دیپلماسی قطعا سه امپراطوری '[19459007 از آنچه من بازی کرده ام .

کنجکاویان کنجکاوی سرخ شده

این هفته را به پایان می رسانیم که KFC ظاهرا یک حساب توییتر "KFC Gaming"، یک سطح از نام تجاری رسانه های اجتماعی جهنم من نمی دانستم تا کنون وجود داشته است. به هر حال، این هفته برای در حال ارسال یک یادداشت در مورد چگونگی Apex Legends به سرعت به اندازه کافی به روز نمی شود، که Respawn با بیان بسیار مودبانه پاسخ داد که می توانم به عنوان "هی KFC در آتش سوخت. "خیلی خوب، توسعه دهنده Rayme Vinson واقعا نوشته بود: :

" ما چیزهای زیادی به دست آورده ایم، اما وقت کم است. ما نمی توانیم بیش از حد سرخ شده یا فلاش فلمب یا کوره تزریق کنیم و یا هر چیزی که شما را به خوک پرنده خوک خود بسپارید … خوردن برخی مرغ ها، ما به زودی خواهیم دید. »

توییتر اشتباه بود.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا ما Twitter feed بازدید کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image