علمی و فناوری

این هفته در بازی ها: Doom با تأخیر تا ماه مارس ، Call of Duty را 175 گیگابایت نصب کنید

فضای خود را آزاد کنید. اخبار این هفته همه چیز در مورد Call of Duty و Red Dead و ردپای نصب گسترده آنها ، به علاوه مشکلات بلیزارد با چین ، اسپین جدید Surviving Mars (19459006) است ، Doom تأخیر ، یک بازی کارآگاه که شامل Picross و موارد دیگر می شود.

این اخبار بازی برای 7 تا 11 اکتبر است.

Survival ارزان است

این هفته فروشگاه های Epic Freebie همراه است کمک اخبار پارادوکس با دادن سازنده شهر فضاى هائیمونت Surviving Mars همراه با سال گذشته مسابقه فضایی گسترش داد. من از اولین روزها برنگشته ام ، اما مسابقه فضایی و آخرین مورد Green Planet را شنیدم که این بازی بازی را در وضعیت بسیار بهتری نسبت به زمان شروع اجرا قرار داده است. . و سلام ، مثل همیشه: این برنامه رایگان است.

به هر حال ، تبلیغی با اخباری مبنی بر برچسب Surviving در یک سری کاملاً پر رنگ از بین می رود. ما قرار است جزئیات بیشتری را در کنوانسیون سالانه فن پارادوکس بشنویم ، اما در حال حاضر عنوانی در دست داریم: Surviving the Aftermath— و یک تریلر تیزر بعد از آخرالزمانی.

قتل توسط اعداد ، 1 2 3

دوستی که به من در مورد قتل توسط اعداد گفت: "این یک بازی کارآگاهی است که در آن شما با پیکروس جنایات را حل می کنید" و این تنها چیزی است که من باید بدانم. توسعه یافته توسط تیم در پشت کبوتر sim sim Hatoful Boyfriend ، Murder by Numbers در حال حاضر یکی از نسخه های مورد انتظار من در سال 2020 است. آیا شما حتی می دانید چقدر زمان را در Pictopix قرار داده ام؟

اندازه دارای اهمیت است

بازگشت به سال 2017 من مقاله ای نوشتم که شکایت دارد در مورد نصب سریع بازیهای تورمی. در آن زمان ، من در مقابل بازی هایی که به علامت 100 گیگابایتی نزدیک می شدند ، نرده می کردم. اکنون ، دو سال بعد ، تقریباً عجیب به نظر می رسد.

این هفته ، نسخه های آینده Call of Duty: Modern Warfare و Red Dead Redemption 2 الزامات خود را منتشر کردند. Red Dead ؟ 150 گیگابایت جنگ مدرن ؟ 175 گیگابایت اگر درپوش دیتا دارید- و بیشتر ایالات متحده آمریکا- این یک سوم از حد مجاز ماهانه شما برای دو بازی است. دو . کاملاً پوچ است و به نظر می رسد که نسل بعدی بهتر نخواهد بود ، همانطور که آخرین مقاله پلی استیشن 5 سیم می گوید کنسول نسل بعدی از 100 گیگابایت دیسک های Blu-ray استفاده خواهد کرد.

بهتر برای یک نبرد آماده شوید. با انحصار کابل محلی خود در یک یا دو سال در اینجا.

Spec Ops

صحبت از Modern Warfare ، Infinity Ward بالاخره بازگشت حالت تعاون "Ops Special" را در این هفته نشان داد. . مورد علاقه من از روزهای Modern Warfare 2 ، به نظر می رسد که این آخرین تکرار به همکاری چهار نفره گسترش خواهد یافت و شامل "چهار تجربه چند مرحله ای … در یک فضای شهری گسترده در اطراف شهر وردانسک. " همچنین مأموریت های مستقل ، انفرادی قابل پخش و یا همکاری مشترک وجود دارد. من روزها زمان زیادی را به Spec Ops فرو کردم ، بنابراین من بسیار هیجان زده می شوم که حداقل یک سال است که جای جابجایی زامبی ها را بگیرد.

اگر این کافی نباشد Modern Warfare ، همچنین یک تریلر پرتاب جدید براق وجود دارد. و فکر کنید ، حتی دو هفته دیگر هم آزاد نمی شود.

جهنم بیش از حد

یخ زد. حداقل یک استراحت برای هارد دیسک شما حداقل: Doom Eternal به تأخیر افتاد . در ابتدا برای تاریخ انتشار 22 نوامبر تنظیم شد ، و اساساً عقب سال 2019 را به ارمغان آورد ، اکنون به 20 مارس 2020 سوق داده شده است. این خبر بسیار خوبی برای ماه نوامبر است ، زیرا می توانید روی Red Dead Redemption 2 () و باغ وحش سیاره ) در صلح. این البته خبرهای وحشتناکی برای آینده شما خواهد بود ، زیرا در حال حاضر Doom به زمین فرو رفته است بین Wasteland 3 ، Gate Baldur ، Dying Light II ، Cyberpunk 2077 ، و تمام بازی های دیگر برای نیمه اول سال 2020 برنامه ریزی شده اند.

فکر می کنم زمان بندی آن روزهای بیمار را شروع کنید.

IOI

Hitman 2 [ماهگذشتهنقشهراهپسازانتشار1945بستهشد،بنابراینوقتآناستکهمشتاقانهمنتظرپروژهبعدیIOباشیمچیست؟ایدهاینیست،اماWBوIO این هفته را تأیید کردند که آنها برای انتشار بازی دوم ، یک قرارداد انتشار را امضا کرده اند ، یک کلمه "دنیای جدید" a.k.a. نه Hitman 3. آخرین باری که IO از استراحت کرد از Hitman ساخت کین و لینچ بود ، بنابراین … خوب ، امیدواریم که این بار موفق تر باشد.

تک آهنگ [19659004] این روزها نادر است که به جمعیت شلوغی توجه می کنم ، اما کر (19459006) یک قلاب بزرگ یک جمله ای دارد که علاقه من را جلب می کند: این یک موسیقی است. موسیقی تعاملی موسیقی. می توانید نمونه ای را در تریلر شکل مشاهده کنید ، که در آن شخصیت اصلی با آهنگ مینوتور در ترانه روبرو می شود ، با گزینه های گفتگوی سبک تلتال که اشعار را تغییر می دهد. بسیار جالب ، هر چند به نظر می رسد که ساخت آن جهنمی است. کمپین تبلیغات جمعیتی را در شکل ، جایی که آنها امیدوار هستند 600 هزار دلار برای پایان بازی در بازی قبل از نسخه 2021 جمع کند ، پیدا خواهید کرد.

"تأخیر منفی"

حماسه Stadia نگه می دارد. خسته شدن این هفته ، ماد بیکر گوگل مصاحبه ای را با Edge انجام داد که در آن ادعا کرد: "در یک یا دو سال دیگر بازی هایی خواهیم داشت که سریعتر در حال اجرا هستند و نسبت به محلی که بیشتر احساس می کنند بیشتر از همه احساس ابر واکنش نشان می دهند." پاسخ "تأخیر منفی" یا پیش بینی اقدامات احتمالی بازیکن قبل از وقوع است. ممکن است مثل جادو به نظر برسد ، اما در واقع بسیار معمول است. بسیاری از تیراندازهای چند نفره در حال حاضر از این مفهوم برای محکم کردن نت کد خود استفاده می کنند. گفته می شود ، این ادعا که بازی های Stadia نسبت به رایانه شخصی شما احساس مسئولیت بیشتری می کنند؟ این یک پل خیلی دور است. به نظرم چند سال دیگر خواهیم دید.

درحال راندن انگشتان پا

بزرگترین داستان این هفته بدون شک چین است. به طور خاص ، رابطه چین با صنعت بازی ها ، بیشتر از طریق ناشر Tencent. من قصد ندارم به داستان خیلی عمیق بپردازم ، اما اساساً جدول زمانی چنین است:

1) Hearthstone بازیکن "blitzchung" بعد از یک برد مسابقات مصاحبه شد و فرصتی برای گفتن " "هنگ کنگ را آزاد کنید" ، در حمایت از اعتراضات مداوم. Inven Global این کلیپ ویدئویی را حفظ کرد ، که به طور گسترده در جاهای دیگر گرفته شده است.

2) بلیزارد برنده جایزه Blitzchung شد و او را به مدت یک سال از بازی مسابقات متوقف کرد. بلیزارد همچنین روابط خود را با دو بازیگر مصاحبه کننده قطع کرد ، و گفت "ما می خواهیم تأکید دوباره بر مسابقات و رفتار بازیکنان در Hearthstone اجتماع را از بازیکنان و استعدادها بگذارد."

3) مردم عصبانی شدند. این پدیده در تمام هفته گسترش یافته و تعداد بیشتری از Hearthstone کاسترها به طور علنی انصراف داده اند ، تیم هایی که تورنمنت ها را ترک می کنند ، افرادی که World of Warcraft اشتراک خود و سایر حرکات نمادین را به حالت تعلیق در می آورند ، حماسه را احساس می کنند که باید ادعا کنند این کار را با هیچ جوانب مثبت Fortnite و کارمندان خود Blizzard ظاهراً در حال راهپیمایی نیست. (از طریق The Verge و [Beat Daily Beast )

پس چه می شود؟ هیچ کس واقعاً نمی داند. چین هم از طریق پایگاه پخش گسترده خود (و هم در حال رشد) و همچنین روابط رسمی تر بین Tencent و ناشران مختلف در ایالات متحده و اروپا – از جمله Riot، Epic، Frontier، Paradox، Discord، Ubisoft، Activision- پول زیادی در بازی کسب کرد. بلیزارد و موارد دیگر. و در حالی که هیچ نشانه ای وجود ندارد (تا آنجا که من آگاه هستم) که Tencent مجبور شد بلیزارد را متوقف کند که این حمله رعد اسا را ​​متوقف کند … خوب ، توهین به چین به وضوح بد برای تجارت است. به اندازه کافی بد است که بلیزارد تصمیم گرفت به جای آن ضربه PR را بگیرد. انتظار دارید که اصطکاک بیشتری در آینده ایجاد شود.

توجه: هنگامی که پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته را بخوانید.

Source link

همچنین بخوانید:  تلفن مشکوک Sony Xperia مشکوک در پایگاه داده آزمایش HTML5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image