علمی و فناوری

اگر یک پیکسل اصلی خریداری کرده اید ، Google 20 دلار به شما بدهکار است و شاید خیلی بیشتر

پیکسل های Google ممکن است یکی از بهترین تلفن های اندرویدی باشد که می توانید خریداری کنید ، اما آنها بدون مشکل آنها نیست. در میان نقص های قابل توجه با پیکسل اصلی مشکلی بود که میکروفون در هنگام ضبط آن ضبط نکرد ، و اکنون گوگل برای پرداخت درست 7 میلیون دلار پرداخت می کند. [19659002] این بدان معناست که هرکسی که تا به حال Google Pixel یا Google Pixel XL را خریداری کرده باشد ، حتی اگر تلفن شما هرگز مشکلی را تجربه نکرد ، واجد شرایط پرداخت 20 دلار می باشد. شما این را صحیح خواندید: هرکسی که یک پیکسل اصلی را در اندازه یا ظرفیت خریداری کند ، واجد شرایط دریافت 20 دلار است.

همچنین بخوانید:  سوانح مرگبار و تردید در رابطه با کنترل خودکارهواپیماها

اگر واقعاً در مورد Pixel خود میکروفون را تجربه کرده اید ، پرداخت آن به طور بالقوه می تواند بسیار بیشتر باشد. گوگل 350 دلار به کاربرانی که در یک تلفن مشکل داشته اند و 500 دلار در صورت آسیب دیدن چندین تلفن ، 350 دلار پیشنهاد می کند. و اگر مبلغی را که برای تعمیر یک پیکسل با ضعف میکروفون پرداخت کرده اید ، پرداخت کردید ، گوگل مبلغی را نیز پرداخت می کند.

پرونده در حال حاضر در انتظار تصویب است ، اما شما مشکلات خود را تأیید می کنید و از طریق سایت های Girard Sharp LLP و Chimicles Schwartz Kriner & Donaldson-Smith LLP به روزرسانی می کنید . مهلت دعاوی در حال حاضر 7 اکتبر است ، بنابراین فرم ها باید به زودی تمدید شوند.

همچنین بخوانید:  وحشت دانشمندان از نتایج آزمایش نخستین نوزادان اصلاح ژنتیکی

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image