علمی و فناوری

اکنون YouTube Music اشعار آهنگ را برای آهنگهای انتخاب شده نمایش می دهد

برنامه موسیقی YouTube YouTube Google به صفوف پخش کننده های موسیقی در حال پخش پیوست که اشعار آهنگ در حال پخش را نشان می دهد ، اگرچه این ویژگی در مقایسه با رقابت از ویژگی اصلی برخوردار نیست.

اولین بار توسط The Verge اکنون اشعار در نسخه های iOS و Android برنامه YouTube Music ظاهر می شوند. برای دیدن اشعار ، کافی است روی دکمه "i" در سمت چپ عنوان آهنگ در رابط پخش موسیقی YouTube YouTube ضربه بزنید ، و متن کامل متن (تهیه شده توسط LyricFind) روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

در حالی که می توانید بصورت دستی پیمایش کنید. از طریق اشعار موجود در رابط موسیقی YouTube ، اشعار به صورت خودکار پیمایش نمی شوند یا کلمات را برجسته نمی کنند ، بنابراین می توانید در طول یا حداقل آن ها را دنبال کنید.

همچنین بخوانید:  باتری جدید دانشمندان کره‌ای برد رانندگی خودروهای برقی را دوبرابر می‌کند

Spotify ، Apple Music و Amazon Music از قبل متن های خود را ارائه می دهند. برنامه های موسیقی برای iOS و Android ، و متن آهنگ آنها به طور خودکار آهنگ ها را پخش می کند و برجسته می کند.

 متن آهنگ youtube ui Ben Patterson / IDG

YouTube Music اکنون اشعار آهنگ را در برنامه های iOS و Android خود نمایش می دهد ، اما اشعار به طور خودکار کلمات را همراه با موسیقی پیمایش نمی کنند یا برجسته نمی شوند.

همه آهنگ های برنامه موسیقی YouTube در این مرحله اشعار را نشان نمی دهند. در طی یک جلسه گوش دادن کوتاه ، ترانه های "The Man" و "Look What You Made Me Do" از تیلور سویفت را دیدم ، اما نه برای "نگرانی درباره من" توسط الی گولدینگ یا "ME!" ، آهنگ تیلور سویفت با Brendon Urie.

همچنین بخوانید:  دومین نمایشگاه کار ایران برگزار می‌شود

متن آهنگ در برنامه موسیقی YouTube برای مشترکین رایگان و پولی ظاهر می شود. برنامه اشتراک "Premium" YouTube Music که آهنگهای تبلیغی و آفلاین را ارائه می دهد ، ماهانه 10 دلار می رود ، در حالی که یک برنامه خانوادگی حداکثر تا پنج عضو خانواده 15 دلار در ماه هزینه دارد.

YouTube Music هنوز هم جالبه دارد. وقتی به اندازه مبلغ مشترکین پرداخت شده خود می آید. ماه گذشته گوگل اعلام کرد که YouTube Music و YouTube Premium دارای 20 میلیون مشترک مشترک با پرداخت هستند ، رقمی که توسط 124 میلیون مشترک پریمیوم حق بیمه Spotify کم رنگ شده است. اپل موزیک با 60 میلیون مشترک مشترک پرداخت شده در رتبه بعدی قرار دارد ، در حالی که 55 میلیون کاربر آمازون گزارش داد که شامل 55 میلیون کاربر رایگان و پرداخت شده است (اگرچه آمازون تأکید می کند که "تقریباً همه" از این مشترکین ، کاربران پرداخت شده اعم از آمازون موزیک و اعضای آمازون نخست هستند)

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image