علمی و فناوری

اکنون می توان Ubuntu Touch را روی Redmi Note 7 نصب کرد

روزهایی که مودینگ در میان علاقه مندان به گوشی های هوشمند اندرویدی برگزار شد ، گذشت. اگرچه جامعه همچنان پابرجاست ، اما به دلیل تغییر مکان مجدد اندروید در طی سال ها محدود است. با این گفته ، بوت کردن یک سیستم عامل متفاوت در کل با تلفن هوشمند اندرویدی همیشه کار دشواری بوده است. خوشبختانه ، یک توسعه دهنده با نام erfanoadbi در توسعه دهندگان XDA با موفقیت Ubuntu Touch را برای [RedtNote7 Redmi Note 7 منتقل کرده است.

تلفن های هوشمند از ابتدا همیشه در جامعه تعدیل کننده محبوب بوده اند ، به ویژه تلفن های چیپست Qualcomm . بنابراین ، Redmi Note 7 نیز از این قاعده مستثنا نیست و از رام های زیادی که بصورت رسمی پشتیبانی می شوند پشتیبانی می کند. از هم اکنون ، تمام سیستم عامل های سفارشی موجود برای این دستگاه ، دقیقاً مانند هر گوشی دیگر ، مبتنی بر Android است. اما اکنون ، پس از گذشت یک سال از انتشار آن ، به لطف توسعه دهنده شناخته شده erfanoabdi ، می تواند در نهایت Ubuntu Touch را بوت کند.

توسعه دهنده موفق شد با استفاده از درگاه موجود Fxtec Pro 1 مبتنی بر Project Halium توسط NotKit توسعه دهنده. او همچنین از درختان دستگاه های اولیه Redmi 4X Ubuntu Touch ساخته شده توسط یک توسعه دهنده دیگر به نام Danct12 برای این منظور استفاده کرد. همچنین ، در صورتی که کسی علاقه مند به آزمایش آن باشد ، او قبلاً تصاویر از پیش ساخته را برای امتحان کردن عموم بارگذاری کرده است. با این حال ، این پروژه فقط یک اثبات مفهوم در حال حاضر است که هم اکنون فقط WiFi و همچنین آهنگساز لمسی و سخت افزاری (نمایش با شتاب) کار می کنند.

و گفت که ، فرایند نصب برای یک جو متوسط ​​به طور مستقیم ساده نیست ، بهتر است منتظر ساخت با ثبات در آینده و همچنین یک روش نصب آسان باشید (امیدوارم).

( منبع )

Source link

همچنین بخوانید:  عملکرد آیپد پرو 11 اینچی مدل ۲۰۲۰ در بنچمارک انتوتو منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image