علمی و فناوری

اپل 10 میلیون دلار از صندوق تولید پیشرفته به COPAN Diagnostics اهدا می کند

کوپرتینو ، کالیفرنیا – اپل امروز اعلام کرد 10 میلیون دلار از صندوق تولید پیشرفته خود را به COPAN Diagnostics ، رهبر بازار در مجموعه های مجموعه نمونه اهدا می کند که نقش اساسی در آزمایش COVID-19 دارد. این بودجه به COPAN Diagnostics کمک می کند تا سرعت تولید مجموعه های نمونه را برای بیمارستانها در سراسر ایالات متحده سرعت ببخشد و تولید را از چند هزار امروز به بیش از یک میلیون کیت در هفته تا اوایل ژوئیه گسترش دهد. به عنوان بخشی از این تلاش ، اپل از تجهیزات COPAN Diagnostics به تأسیسات جدید و بزرگتر در جنوب کالیفرنیا ، با تجهیزات پیشرفته ای که اپل در طراحی کمک می کند ، پشتیبانی خواهد کرد. پیش بینی می شود این گسترش بیش از 50 شغل جدید ایجاد کند.

همچنین بخوانید:  فروشگاه Audible از دستیار صوتی الکسا برای پشتیبانی مشتریان خود استفاده می‌کند

جف ویلیامز ، مدیر عامل اپل گفت: “ما احساس مسئولیت عمیقی می کنیم تا هر کاری را انجام دهیم تا به کارمندان پزشکی ، بیماران و جوامع از پاسخ جهانی به COVID-19 حمایت کنیم.” “COPAN یکی از مبتکرترین تولید کنندگان کیت های مجموعه نمونه در جهان برای آزمایش COVID-19 است ، و ما از همکاری با آنها ابراز خرسندی می کنیم تا بتوانند در تلاش برای حل این مسئله مهم برای کشورمان گسترش یابند. من نمی توانم به خاطر آوردن تمام انرژی ، اشتیاق و روحیه ابتکاری خود در حمایت از پاسخ COVID-19 کشور ، افتخارآمیز باشم.

نورمن شارپلز ، مدیرعامل COPAN Diagnostics گفت: “ما هیجان زده شده ایم تا این رابطه جدید را با اپل به وجود آوریم ، که تیم های ما قبلاً با تلاش های ما برای افزایش تولید مجموعه های نمونه و بسته های حمل و نقل ما تفاوت بزرگی ایجاد می کنند.” کیت های جمع آوری و حمل و نقل یک مؤلفه مهم در مبارزه با COVID-19 است. در COPAN ، ما از این همکاری با اپل هیجان زده و سپاسگزار هستیم زیرا عقاید جدی ما در مورد نوآوری ، کیفیت و برتری در ساخت و طراحی کاملاً مطابقت دارد. تخصص عملیاتی اپل به ما کمک می کند تا تحویل ابزار مهم قبل از تجزیه و تحلیل برای متخصصان پزشکی در سراسر کشور در این زمان بحرانی را افزایش دهیم. ”

همچنین بخوانید:  هدفون بی سیم Xiaomi Mi True Wireless 2 نسخه جهانی Mi AirDots Pro 2 است

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image