علمی و فناوری

اپل کارت ممکن است اعلامیه انقلابی ترین در اپل ساخته شده در رویداد "نمایش زمان" است

ما ممکن است یک آیفون یا AirPower جدید در رویداد "Show Time" دوشنبه دریافت نکرده باشیم، اما اپل محصول جدیدی را به نمایش گذاشت: این به نام Apple Card است و مطمئنا همه چیز را لرزاند.

بر اساس موفقیت Apple Pay، که در اواخر سال 2019 در بیش از 40 کشور جهان در دسترس خواهد بود، اپل کارت – که شامل سرویس و کارتهای تیتانیوم براق و نازک است با اشتباه معمول در اطراف کارت های اعتباری برای ساده سازی و ساده سازی معاملات مالی و همچنین ایجاد یک تجربه بر خلاف هر کارت دیگر در سیاره.

این فقط ممکن است اعلامیه انقلابی اپل ساخته شده در روز دوشنبه است. اپل گفت که تا پایان سال، از زمان تأسیس شرکت اپل پرداخت بیش از 10 میلیارد معاملات را انجام خواهد داد، اما اپل کارت وعده داده است که بیش از یک برگه دیگر در کیف پول دیجیتال باشد. این اپل دقیقتر، سادهتر، دوستانه تر و فیزیکیتر از کارتهای اعتباری است که از جمله کارتهای اعتباری Barclaycard اپل با Rewards اپل است.

چاپی خوب نیست

اپل بر روی پنج نقطه تمرکز کرد تا کارت اعتباری جدید خود را بر خلاف سایر موارد : برنامه های ساده، بدون هزینه، نرخ بهره پایین، برنامه های پاداش روشن، حریم خصوصی و امنیت. و البته، آن را با آی فون آغاز می شود.

 معاملات کارت اپل Apple

برگه اپل کارت در برنامه Wallet شما یک نمای کلی از هزینه های شما را نشان می دهد.

شما تفاوت را از لحظه ای که اعمال می کنید کل فرآیند بر روی آیفون متاسفانه، کاربران آندروید انجام می شود و اپل می گوید برنامه شما در عرض چند دقیقه تایید شده است. و از آنجا که بسیاری از خرید شما در برنامه Apple Pay انجام می شود، مجبور نیستید منتظر استفاده از کارت خود باشید. به محض تایید تاییدیه، کارت اپل در برنامه کیف پول ظاهر می شود و شما می توانید از آن استفاده کنید هر جا که پرداخت اپل پذیرفته شود.

همچنین بخوانید:  چگونه ترس پرواز با هواپیما را از بین ببریم؟

همچنین معاملات، تاریخ پرداخت و ماهانه شما را مشاهده خواهید کرد گزارش هزینه در برنامه Wallet. اگر شما نیاز به پشتیبانی دارید، مجبور نیستید از طریق یک مرکز تماس خودکار گزاف گویی کنید تا زمانی که به یک فرد واقعی برسید. شما قادر خواهید بود پیام ها را راه اندازی کنید و از یک پرسش 24/7 با استفاده از چت کسب و کار بپرسید. این همان ساده است.

صرف پول و صرفه جویی در پول

اگر شما نوعی از افرادی هستید که هزینه های خود را دنبال می کنید، بیشتر از چیزی که اپل کارت آن را کامل می کند. اول و مهمتر از همه، اپل هزینه های خود را از دست داده است – همانطور که در هزینه های سالانه، اتهامات دیرپز، هزینه های ارز خارجی و هزینه های بیش از حد تعیین شده است. این بخش بخشی از تمرکز بر زندگی مالی سالم است که در آن کارت اعتباری اپل واقعا از بسته جدا شده است.

 کارت اپل کارت Apple

کارت اپل به شما کمک خواهد کرد که یک طرح پرداخت را انتخاب کنید هر بار که برنامه Wallet را باز کنید، می بینید که چه مقدار از شما و چه زمانی باید پرداخت کنید، و همچنین لیستی از معاملات اخیر خود را ببینید.

. خرید ها به دسته ها سازماندهی می شوند، بنابراین شما به سرعت می توانید آنچه را صرف کرده اید مشاهده کنید. علاوه بر این، معاملات از یادگیری ماشین و داده های موقعیت مکانی برای نمایش اسامی واضح و قابل تشخیص استفاده خواهد کرد و هنگامی که صورتحساب شما به حساب می آید، هر گونه علاقه ای که شما جمع آوری کرده اید در زمان واقعی به روز می شود. شما همچنین می توانید با طیف وسیعی از گزینه های پرداخت، نه تنها حداقل مبلغ پرداختی ارائه شده، به طوری که شما قادر خواهید بود تصویری واقعی از نحوه پرداخت هایی که بر صورتحساب های آینده تاثیر می گذارند، مشاهده کنید. شما حتی می توانید برنامه های مکرر و تکراری را برنامه ریزی کنید تا مانده های خود را حفظ کنید.

همچنین بخوانید:  Xiaomi Mi MIX 3 زمین در اسپانیا و ایتالیا برای € 549

اما جالب ترین ویژگی ممکن است کارت فیزیکی شما باشد. در مد اپل واقعی، آن را حداقل و زرق و برق دار است، اما به نظر می رسد که بخشی از درخواست تجدید نظر است. اگر آن را از دست بدهید، نباید نگران لغو کارت خود یا تغییر شماره خود باشید: کارت اپل شماره کارت ندارد، CVV، تاریخ انقضا ندارد و هیچ امضای. همانطور که استیو جابز می گوید، "این فقط کار می کند."

 کارت اپل فیزیکی اپل

کارت اپل فیزیکی حداقل است و ساخته شده از تیتانیوم است.

اپل نیز برنامه پاداش خود را برای اپل کارت به جای چرخش مراقبت و یا یک سیستم امتیاز، اپل هر بار که از کارت خود استفاده می کنید، به صورت روزانه پول نقد را به شما می دهد. شما 3 درصد در فروشگاه اپل یا iTunes خرید می کنید، 2 درصد در تمام خرید های دیگر و 1 درصد در خرید با کارت های فیزیکی (برای زمانی که Apple Pay در دسترس نیست).

و به زودی به عنوان خرید پاک، پاداش به عنوان پول نقد نشان می دهد. این بدان معنی است که اگر شما یک آیفون XS 1000 دلاری را در فروشگاه اپل خریداری کنید، در کیف پول خود 30 دلار دریافت خواهید کرد. با این وجود اپل (اپل نمی گوید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما مجبور باشید آن را بازگردانید) و هیچ محدودیتی در میزان روزانه نقدی که می توانید دریافت می کنید وجود ندارد، بنابراین نیازی به پیگیری تقویم ها یا سطوح پاداش نیست. پول نقد یک ویژگی جدید با برنامه پاداش کارت اعتباری نیست، اما برنامه پاداش روشن و درهم و برهمی اپل کارت تازه ای برای دیدن است.

همچنین بخوانید:  سنگ‌های جمع‌آوری‌شده از ماه، هنوز هم دانشمندان را به هیجان می‌آورند

درست مانند آی فون، حفظ حریم خصوصی و امنیت در کارت اپل پخته می شود. مانند کارت های دیگر، هنگام خرید با استفاده از Apple Pay، احراز هویت توسط شناسه Touch ID و Face ID انجام می شود و هر پرداخت از یک کارت امنیتی پویا یکبار استفاده می کند. علاوه بر این، شماره کارت ها به دستگاهی که در عنصر ایمن آیفون صادر شده اند، منحصر به فرد است.

 پاداش کارت سیب Apple

پاداش های اپل کارت به صورت روزانه و ماهانه منتشر می شوند.

اپل و صدور گوگل گلدمن ساکس همچنین به اطلاعات شخصی شما دست پیدا می کنند. از آنجایی که همه ردیابی های پرداخت از طریق دستگاه هوشمند استفاده می کنند، هرگز نمی داند که چه چیزی خریداری کرده اید، جایی که آن را خریداری کرده اید یا چه چیزی پرداخت کرده اید. و Goldman Sachs وعده داده است که هرگز اطلاعات خود را به فروشندگان شخص ثالث به اشتراک ندهد یا فروش ندهد.

آینده اعتبار

کارت اپل تا تابستان موجود نخواهد بود، اما تاثیر بر شرکتهای کارت اعتباری ممکن است قبل از آن دیده شود سپس. ایده یک کارت مجازی با پاداش فوری یک جالب است و با صدها میلیون کاربر آیفون از آن خارج شده است؛ تهدیدی که اپل به گارد قدیمی می دهد واقعی است.

با شرایط روشن، هزینه های پنهان، پشتیبانی آسان کارت های اپل توانایی تغییر نحوه کار شرکت های کارت اعتباری را دارند. VP Jennifer Bai، VP، کارت اعتباری تیتانیوم را "کارت زیباترین کارت طراحی شده" نامیده است و ممکن است درست باشد. اما زیبایی واقعی کارت اپل ممکن است در چگونگی ظاهر آن باشد، اما چگونه کار می کند.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image