علمی و فناوری

اپل قصد دارد به دلیل موفقیت AirPods ، ترکیب هدفون Beats را کنار بگذارد

اپل بیت الکترونیک را در تاریخ 1 اوت 2014 به قیمت 3 میلیارد دلار در معاملات نقدی و سهام بدست آورد. این معامله بزرگترین موفقیت در تاریخ اپل بود و از آن زمان به بعد ، این مارک تجاری همچنان به بالاتر و بالاتر می رود. با این حال ، گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه غول فناوری ایالات متحده قصد دارد برند Beats را بازنشسته کند.

صدای جیر جیر از جان پروسر نشان می دهد که اپل در حال کار بر روی چندین محصول بیت محور برای خط AirPod است. هدف نهایی مشاهده این است که موجودی به عنوان بخشی از پروژه بلند مدت کاهش موجودی بیت کاهش می یابد. AirPod X یکی از محصولات آینده است و از لحاظ ظاهری شبیه به هدفون های BeatsX با کابل اتصال برای ورزش و کار خواهد بود. هدفون با طراحی ممتازی عرضه می شود و با قیمت 350 دلار به خرده فروشی می رسد. این محصول در تلاش است تا بخشی از بازار خود را از Bose and Beats کسب کند. در همین راستا ، Totally Wireless Powerbeats Pro که کمتر از یک سال از زمان راه اندازی آن است ، در حال حاضر به 50 دلار کاهش قابل توجهی در قیمت خود در وب سایت رسمی بدست آورده است. اپل همچنین تصمیم گرفته است که قیمت هدفون بالای گوش خود Beats Solo Pro را نیز 50 دلار کاهش دهد. همچنین به کارمندان اپل 40٪ تخفیف در محصولات Beats ارائه می شود. این به عنوان تلاشی برای کاهش موجودی تلقی می شود.

همچنین بخوانید:  اشتباهی تاریخی در مورد یک مزیت ویتامین D

اپل در اواخر سال 2016 هدفون های بی سیم واقعی مارک خود را راه اندازی کرد و این یک ضربه بزرگ بود. AirPods در مدت زمان کوتاهی به پرفروش ترین هدفون های بی سیم در سطح جهان تبدیل شد. نسخه نسل دوم در مارس 2019 به بازار عرضه شد و AirPods Pro با ویژگی های لغو سر و صدا در اکتبر 2019 به بازار عرضه شد. این محصولات به اپل کمک کردند تا با 54.7 درصد حمل و نقل سال گذشته ، سهم بازار را به 54.4 درصد برساند. رشد خط AirPods وظیفه تصمیم شرکت آمریکایی مبنی بر کنار گذاشتن برند Beats است. در حال حاضر ، به نظر می رسد اپل در تلاش است تا موجودی را کاهش دهد و Powerbeats 4 ممکن است آخرین محصول تحت نام تجاری باشد.

همچنین بخوانید:  علامت های تجاری HMD نوکیا 4.2 و 3.2 اعلام LED دکمه قدرت دکمه

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image