علمی و فناوری

اپل در حال کار بر روی مودم داخلی برای اپل است، اما انتظار ندارد که آن را به زودی راه اندازی کند

اپل اپل توسط پردازنده های داخلی طراحی شده است. تا زمانی که آیفون 7 بود، از GPU PowerVR Imagination استفاده میکردند، قبل از اینکه به GPU داخلی خود برسند و با آیفون 8 شروع کنند. این حرکت فنآوریهای Imagination را بدون کسب و کار کنار گذاشت، زیرا اپل مشتری اصلی آنها بود. اپل در حال حاضر در حال کار بر روی مودم های شخص ثالث است و برنامه های خود را توسعه می دهد و اخیرا این برنامه را تأیید می کند.

 Apple Logo

با توجه به Apple Insider ، اپل لیست کاری را در آغاز ماه دسامبر برای یک معمار سیستم سلولی در سن دیگو. برای کسانی که نمی دانند، سن دیگو مقر اصلی کوالکام ، یک تولید کننده تراشه و مودم است که دارای چند امتیاز برای حل و فصل با اپل در رابطه با نقض حق ثبت اختراع است.

همچنین بخوانید:  بهترین لامپ های هوشمند هوشمند برای سال 2018: بررسی و رتبه بندی شده است

لیست کاری یکی است بسیاری از چندین سال گذشته که تایید کرده اند اپل در حال توسعه مودم همراه خود است که تلفن های خود را در اختیار دارد. در سال 2014، اپل حداقل 30 کارمند داشت که برای Qualcomm و Broadcom کار کرده بودند. این شرکت همچنین یکی از نمایندگان سابق کوالکام را استخدام کرد که در حال حاضر مدیر بخش تراشه خود و یکی دیگر از مدیران اجرایی به نام برند آدلر است که برای تیم مودم اینتل کار کرده است.

خواندن بیشتر: پرونده Qualcomm: دادگاه اپل را از وارد کردن و فروش مودم های همراه اپل هنوز چند سال پس از راه اندازی است، بنابراین ما نباید انتظار داشته باشیم که آن را در اسرع وقت ببینیم.

همچنین بخوانید:  خوردن انار در بارداری؛ چه مقدار و چه زمان؟

( Via] )Source link by [author_name]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image