علمی و فناوری

اپل بزرگترین بروزرسانی Logic را از زمان عرضه Logic Pro X رونمایی کرد

کوپرتینو ، کالیفرنیا – اپل امروز با نسخه حرفه ای Loops Loops ، یک گردش کار کاملاً مجدداً طراحی شده و ابزار جدید ساختن رونمایی کرد Logic Pro X . Logic Pro X 10.5 با مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند خلاقانه ، انتشار گسترده ای را برای همه نوازندگان از جمله کسانی که تولید موسیقی الکترونیکی دارند ، خواهد بود.

Susan Prescott ، معاون رئیس جمهور شرکت اپل در بازاریابی محصولات گفت: “Mac و Logic Pro X ابزارهای ضروری هستند که توسط نوازندگان برتر دنیا و تولید کنندگان برای ایجاد موسیقی مورد نیاز همه ما ایجاد می شوند.” Logic Pro X 10.5 بزرگترین بروزرسانی منطق را از زمان راه اندازی Logic Pro X ، با ابزارهای جدید و قدرتمندی که باعث الهام بخش هر هنرمند می شود – از کسانی که تازه با Logic شروع کرده اند ، به کسانی که قبلاً از آن برای تولید آلبوم های برنده جایزه گرمی استفاده می کنند. ما نمی توانیم صبر کنیم تا بشنویم که بعدی این هنرمندان چه می کنند.

همچنین بخوانید:  کاهش ضریب نفوذ اینترنت پهن‌باند کشور در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷

نوازندگان و تهیه کنندگان حرفه ای در حال حاضر ابراز هیجان خود را برای Logic Pro X 10.5 ، گفت:

“Logic Pro X همیشه DAW من بوده است. گردش کار بی نظیر است و کتابخانه های صوتی داخلی از ابتدا برای موسیقی من ضروری بوده اند. اکنون با اضافه شدن Quick Sampler و طراح ماشین درام ، ساعتهایی برمی گردم که قبلاً در ساختمان استودیو می گذرید برای تلفن های موبایل و کیت. این به من اجازه می دهد تا وقت بیشتری را صرف نوشتن آیات جدید و ویرایش آوازهای 70 نفری کنم. ” – Finneas O’Connell ، تهیه کننده برنده جایزه گرمی: بیلی الیش ، “مرد بد” و آلبوم “وقتی همه ما می خوابیم ، کجا می رویم؟”

همچنین بخوانید:  حکمرانی الگوریتم‌ها بر جهان؛ آمازون

“Logic Pro X 10.5 شیوه نزدیک شدن به موسیقی را تغییر داده است. ما با تمام ویژگی های جدید کار کرده ایم ، از ضبط صداها با میکروفن داخلی MacBook Pro به طور مستقیم در Quick Sampler ، تا تنظیم سریع آهنگ ، همزمان ضبط کردن هنرمندان با استفاده از شبکه Live Loops. منطق سالهاست که در تمام محصولات ما استفاده می شود و نسخه جدید باعث می شود آهنگ های ماندگار را برای ما ایجاد کند. ” – Denzel Baptiste و David Biral of Take a Daytrip ، تهیه‌کنندگان نامزد گرمی: Lil Nas X ، “Panini”؛ شک وس ، “مو بمبا”؛ تراویس اسکات و کید کودی ، “اسکات”. آبمیوه WRLD ، “افسانه ها”؛ دوا لیپا ، “خوب در رختخواب”؛ و YBN Cordae ، “کونگ فو”

همچنین بخوانید:  GeForce GTX 1650 انویدیا یک کارت گرافیک 150 دلاری است که برای اتصال و بازی در هر کامپیوتر ساخته شده است

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image