علمی و فناوری

اپل اولین بار جوایز موسیقی اپل را اعلام کرد

معرفی جوایز موسیقی اپل ، جشنی از بهترین و جسورترین نوازندگان سال 2019 و تأثیر عظیم آنها در فرهنگ جهانی امسال. جوایز موسیقی موسیقی اپل موفقیت های افتخاری در موسیقی را در پنج گروه مجزا کسب می کنند و برندگان از طریق فرآیندی انتخاب می شوند که منعکس کننده دیدگاه تحریریه این سرویس ، همراه با آنچه در سراسر دنیا بیشتر دوست دارند ، باشد.

برندگان جایزه جهانی هنرمند سال ، ترانه سرا سال و پیشرفت هنرمند سال توسط تیم تحریریه جهانی متخصصان و طعم دهنده های اپل موزیک انتخاب شدند و به هنرمندانی که اشتیاق واقعی به کار خود دارند ، که با جسارت از کنوانسیون های این گروه سرپیچی می کنند و آنها حس انسانی را در خود جای می دهند ، جایی که شنوندگان به همان اندازه به موسیقی خود جذب می شوند. جوایز آلبوم سال و آهنگ سال بر اساس داده های پخش شده و بازتاب آنچه مشتری های موسیقی اپل امسال گوش داده اند (در تکرار) است.

همچنین بخوانید:  UMIDIGI F2 که 23 سپتامبر راه اندازی می شود ، اطلاعات بیشتری منتشر می کند

“جوایز موسیقی اپل طراحی شده است تا شور و شوق ، انرژی و خلاقیت هنرمندان مورد علاقه جهان را بشناسد” ، گفت: الیور شوسر ، معاون رئیس جمهور اپل موسیقی و محتوای بین المللی. وی گفت: “گروه موسیقی متنوعی از برندگان افتتاحیه گفتگوهای عمیق اجتماعی برانگیخته اند ، بر فرهنگ تأثیر گذاشته و به مشتریان ما در سراسر جهان الهام بخشند. ما نمی توانیم از آنها تجلیل کنیم. ”

و برندگان هستند …

هنرمند سال: بیلی الیش

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image