علمی و فناوری

اولین IC های مدیریت انرژی همه در یک صنعت گلکسی جوانه + به طور قابل توجهی گوش های گوش TWS را بهبود می بخشد

در هنگام راه اندازی سری Galaxy S20 در ماه فوریه ، سامسونگ همچنین گوش های جدید TWS را به نام [جوانههایگلکسی+ اعلام کرد. گوشواره های جدید تقریباً دو برابر عمر باتری گلکسی جوانه های سال گذشته و بدون تغییر در ابعاد هستند. می خواهید بدانید که سامسونگ چگونه توانسته است آن را از بین ببرد؟

 Galaxy Buds +
Galaxy Buds + Thom Browne Edition – همان ابعادی کهک گلکسی جوانه ها اما تقریباً دو برابر عمر باتری

طبق اعلامیه مطبوعاتی این فن آوری آنها غول پیکر توانستند باتری بزرگتری را در گلکسی جوانه ها قرار دهند + در حالی که ابعاد جوانه های گلکسی 2019 را در نتیجه مدارهای مجتمع مدیریت انرژی همه در یک (PMIC) که آنها برای گوشواره طراحی کرده اند ، حفظ کنند.

IC های قدرت همه در یک ، به نام های MUA01 و MUB01 ، اولین نوع از آنها در صنعت هستند و بطور ویژه برای استفاده در گوشواره های TWS بهینه شده اند.

همچنین بخوانید:  UMIDIGI Upods: اولین نگاه به گزینه جایگزین بسیار جذاب ارزان برای AirPods اپل (ویدئو)

 سامسونگ همه در یک PMIC

آنچه سامسونگ با IC ها به آن دست یافته است ، هیچ شاهکار کوچکی نیست. آنها توانسته اند چندین مؤلفه (حداکثر 10) را در یک تراشه واحد ترکیب کنند و به این ترتیب فضای بیشتری برای باتری بزرگتر برای لاله های گوش ایجاد می کنند. برای درک بیشتر مقیاس کارهایی که انجام داده اید ، تصور کنید که سامسونگ تصمیم گرفته است ظرفیت باتری را افزایش ندهد ، بلکه اندازه گوش را کاهش دهد ، بنابراین باعث می شود آنها ضمن حفظ عمر باتری نسل قبلی ، کوچکتر شوند.

سامسونگ می گوید در حالی که MUB01 IC برای شارژ موارد طراحی شده بود ، MUA01 IC برای گوشواره گوش طراحی شده است. بخشی از مؤلفه هایی که PMIC ها شامل آنها هستند شامل شارژرهای سوئیچینگ و مدارهای تخلیه است. با انجام این کار ، آنها فضای بیشتری را که برای اجزای باتری بزرگتر اشغال شده بود ، آزاد کردند.

همچنین بخوانید:  قاتل Xiaomi Mi A3 ، Umidigi X با قیمت 179.99 دلار در تاریخ 26 آگوست رسمی شد

 PMIC همه در یک PMIC

این PMIC ها نیز برای اولین بار در جهان هستند که از بی سیم پشتیبانی می کنند ( استاندارد QP 1.2.4 WPC) و شارژ بی سیم در یک تراشه واحد. MUA01 که برای هدفون طراحی شده است ، حتی دارای یک واحد میکروکنترلر (MCU) و Flash تعبیه شده (eFlash) نیز می باشد تا گزینه اصلاح سیستم عامل خود را برای کار با سایر برنامه های کاربردی فراهم کند.

در انتشار مطبوعات سامسونگ نیز مشخص شد که IC ها از قدرت پشتیبانی می کنند. ارتباط خط (PLC) که به آنها امکان می دهد تا از طریق پین های شارژ با یکدیگر صحبت کنند و اطلاعاتی از قبیل میزان باتری و اینکه آیا هدفون در داخل کیس قرار دارند را به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید:  همه چیز در مورد معاملات یکی بخر دوتا ببر

MUA01 و MUB01 قبلاً تولید انبوه شده اند و در حالی که آنها قبلاً هستند. در Galaxy Buds + ظاهر می شود ، ممکن است در آینده آنها را در سایر گوشواره های TWS مشاهده کنیم.

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image