علمی و فناوری

انتقال Google Stream به شما امکان می دهد پخش را بین دستگاه های هوشمند جابجا کنید

هرچه بیشتر خانه داران اولین بلندگوی هوشمند یا تلویزیون هوشمند خود را انتخاب می کنند ، دیگران در حال خرید یک ثانیه یا یک سوم یا بیشتر هستند. اگر متعلق به دسته دوم باشید ، Google ویژگی جدیدی دارد که باعث می شود پخش در بین دستگاه های شما آسان شود. با نام انتقال جریان ، شما قادر خواهید بود پخش (پادکست ها ، موسیقی و فیلم ها) را بین دستگاه های هوشمند سازگار جابجا کنید.

انتقال جریان استفاده آسان است ، ساده ترین راه این است که با دستیار Google تماس بگیرید و به آن بگویید که چه چیزی را تغییر دهید شما در حال تماشای یا گوش دادن به بلندگو یا تلویزیون هوشمند هستید که در آن می خواهید. به عنوان مثال ، می توانید بگویید "Hey Google ، آن را در تلویزیون اتاق نشیمن بازی کن" و آنچه را که در اتاق خواب یا در Nest Hub Max مشاهده می کنید ، شروع به بازی در تلویزیون اتاق نشیمن خواهد کرد. همین امر در مورد پخش صوتی نیز صدق می کند.

همچنین بخوانید:  این اولین مجموعه ای از تلفن های دریافت EMUI 9.1 و زمانی است

راه دیگر برای استفاده از انتقال جریان ، رفتن به برنامه Google Home است ، روی دکمه بازیگران ضربه بزنید تا لیستی از دستگاه های خود را نشان داده و انتخاب کنید کدام دستگاه یا گروهی را که می خواهید پخش را نیز جابجا کنید. [19659003] انتقال جریان با YouTube برای فیلم ها و موسیقی YouTube ، Spotify ، پاندورا و موارد دیگر برای موسیقی کار می کند. این ویژگی در همه بلندگوهای هوشمند Chromecasts ، Google Home و Nest شروع به کار کرد و دیروز نمایش داده می شود.

همچنین بخوانید:  مانیتور ۲۷ اینچی جدید UltraSharp دل با دقت رنگ بسیار زیاد معرفی شد

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image