علمی و فناوری

افزودن بخشی اختصاصی جهت آموزش به یوتیوب

توجه یوتیوب به آموزش موجب شده تا این وبسایت به فکر افزودن بخشی با محتوای آموزشی اختصاصی کند. این بخش به گونه ای فعالیت می کند که پس از اتمام یک ویدئو آموزشی، وارد ویدئو دیگری نشده و یا پیشنهادهایی جهت مشاهده ویدئوهایی با محتوای غیر مرتبط به کاربر نمی دهد.

اعتراض ها به یوتیوب مبنی بر ارائه پیشنهادها جهت مشاهده ویدئوهایی با محتوای نامناسب تنها به منظور افزایش ترافیک سایت و بیننده موجب شده تا این وبسایت به فکر افزودن بخشی اختصاصی با عنوان لیست های بخش یادگیری بیفتد. لیست های پخش یادگیری یوتیوب شامل موضوعاتی از جمله ریاضی، علوم، موسیقی و زبان می شوند و طبقه بندی مفاهیم بر اساس مبتدی تا پیشرفته صورت گرفته است. یوتیوب در سال گذشته با سازمان های بسیاری جهت بهبود و توسعه محتوای آموزشی خود مشارکت داشته است که موجب شده تا این وبسایت دست به یک سرمایه گذاری 20 میلیون دلاری در این حوزه بزند.

همچنین بخوانید:  مشخصات گلکسی A60 سامسونگ فاش شد؛ نمایشگر ۶.۷ اینچی و دوربین سه‌گانه‌ ۳۲ مگاپیکسلی

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک نیوز، کانال هایی از جمله Crash Course برای آموزش شیمی و Coding Train برای آموزش جاوا اسکریپت تا به حال فعالیت خود را آغاز کرده اند. یوتیوب خبر از همکاری با سازمان های منتخب جهت توسعه محتوای آموزشی می دهد. مدیر ارشد محصولات یوتیوب بر اهمیت اجرای صحیح این بخش آموزشی تاکید داشته و می گوید که یوتیوب در حال حاضر با سازمان هایی از جمله Khan Academy ، TED-Ed و Crash Course مشارکت می کند. نیل موهان از تغییر الگوریتم یوتیوب خبر داده و افزودن بخش آموزش به سایت را گام مثبتی جهت بهبود می داند.

همچنین بخوانید:  وای فای 6 به‌طور رسمی عرضه شد

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image