فیلم و موسیقی

اعتراف بی‌بی‌سی فارسی به شکست کامل نشست ورشو +فیلم

ویدئویی را مشاهده می‌کنید که در آن خبرنگار اعزامی شبکه بی‌بی‌سی فارسی به لهستان، صراحتاً اعلام می‌کند کنفرانس ضدایرانی ورشو شکست خورده است.

به گزارش سینماخبر روز جمعه بیست‌ویکم دی ماه امسال بود که مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد قرار است در تاریخ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه کنفرانسی بین‌المللی با تمرکز بر موضوعات مربوط به ایران در «ورشو» پایتخت لهستان برگزار کنند. پمپئو به تازگی ضمن اعلام خبر میزبانی مشترک آمریکا و لهستان از این نشست ضدایرانی، مدعی شد واشنگتن تلاش می‌کند ده‌ها کشور از مناطق مختلف جهان را برای حضور در این نشست گرد هم آورد و این همایش برای ارتقای ثبات، امنیت و آزادی در منطقه غرب آسیا و با هدف کاهش نفوذ منطقه‌ای ایران برگزار می‌شود.

همچنین بخوانید:  ماجرای مهمانان خاص «فرمول یک» چه بود؟

اکنون که این نشست با محوریت آمریکا برگزار شد و به پایان رسید، وقت آن است بگوییم این نشست یک نمایش مضحک از سوی بزرگترین عامل ناامنی منطقه خاورمیانه یعنی آمریکا بود. نمایشی که بانیان آن سردمداران رژیم آمریکا بودند و عمده هدف از پیگیری آن را فشار به جمهوری اسلامی ایران تلقی می‌کردند؛ خبرنگار اعزامی شبکه بی‌بی‌سی فارسی که به محل این نشست در ورشو اعزام شده بود، در پایان این کنفرانس دو روزه ضدایرانی، در ارتباط زنده‌ای که با این شبکه داشت، صراحتاً به شکست کامل آن اذعان کرد؛ وی مدعی شد: «علیرغم حرف‌های تند و مواضع شدیدی که در طول این نشست علیه ایران صورت گرفت اما در پایان نشست شاهد هیچ توافق مشترکی که به تایید اعضا رسیده باشد، نبودیم.»

همچنین بخوانید:  عشق و خیانت در سرزمین شیرها/ «شیرشاه» چگونه به قدرت رسید

بنابراین همانطور که مشاهده شد این‌ بار هم ایالات متحده آمریکا و کشورهای هم‌پیمانش با وجود تبلیغات گسترده و هزینه‌های فراوان در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند و اینچنین موجبات سیرک نامیده شدن این کنفرانس را فراهم آوردند.

در ادامه ویدئویی که حاوی اعتراف شبکه بی‌بی‌سی فارسی به شکست این کنفرانس است را مشاهده می‌کنید.

انتهای پیام/

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image