علمی و فناوری

از KingWear KW88 30 دلار تخفیف بگیرید و تخفیف های ویژه دیگر KingWear را دریافت کنید

تولید کننده ساعتهای هوشمند مبتنی بر شنژن Kingwear با Gearbest همکاری می کند تا برخی از ساعتهای هوشمند خود را با قیمت پایین به فروش برساند.

به عنوان بخشی از این به تازگی شرکت KingWear Smartwatches Flash Sale، درصد تماشای KW88 دیده می شود. به غیر از این، تعداد زیادی از ساعتهای هوشمند به همان اندازه آرزو از جمله KingWear KW18، KingWear KW10، و غیره برای کاهش فروش در زیر رده KingWear Smartwatch افزایش یافته است.

به خاطر مثال، KingWear KW88 3G Smartwatch تلفن به طور معمول شما را به یک پنی زیبا در هر دو آنلاین و همچنین فروشگاه های آنلاین را باز کنید، اما شما هم اکنون می توانید آن را فقط برای 75.99 دلار از Gearbest خریداری کنید. این کاهش 26 درصدی قیمت اصلی دستگاه با قیمت 103.28 دلار است.

همچنین بخوانید:  استارتاپ کلاودفلر ۱۵۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرد

به همین ترتیب شما می توانید 22 درصد تخفیف در گوشی Smartwatch Phone KingWear KW18 را که معمولا به قیمت 51. 50 دلار فروخته می شود، دریافت کنید. با تشکر از تخفیف فوق، شما می توانید دست خود را در ویژگی های غنی KW18 Smartwatch تلفن برای قیمت کاهش تنها 39.99 دلار.

در این نزولی، این تخفیف فقط برای 91 واحد اول معتبر است. علاوه بر این، تبلیغ تنها به مدت سه روز پایان می یابد.

بخش دیگری که "Watch More Watch" نامگذاری شده، ویژگی های Kospet Optimus Pro، S906، SN58 و چندین ساعت هوشمند از سایر تولید کنندگان محبوب را دارد. مهمتر از همه، شما می توانید دست خود را بر روی این smartwatches بدون هزینه زیادی هزینه کنید.

همچنین بخوانید:  Huawei P30، P30 Pro در چین اعلام کرد؛ قیمت و مشخصات

به عنوان مثال، Lenovo Watch 9 Bluetooth 5.0 Hybrid Smartwatch معمولا برای 40.38 دلار فروخته می شود، اما شما می توانید آن را برای قیمت پایین تنها 25.99 دلار خریداری کنید. این 36 درصد تخفیف برای نسخه سفید ساعت هوشمند تنها برای مدت زمان محدودی معتبر خواهد بود.

طرفداران Xiaomi میتوانند تخفیف 45٪ معقول در Amazfit Stratos / Pace 2 Smartwatch را که معمولا قیمت گذاری 310.67 دلار . به عبارت دیگر، شما می توانید ساعت هوشمند Xiaomi مارک را برای قیمت های شدید تخفیف فقط 169.99 دلار خریداری کنید.

شما می توانید اینجا را کلیک کنید برای بازدید از صفحه ارتقاء و بررسی بقیه ساعتهای هوشمند که رفته اند پیش فروش فروش فلش به فروش می رسد قیمت Gearbest کاهش می یابد

همچنین بخوانید:  بلاکچین؛ بزرگ‌ترین اختراع بعد از اینترنت!

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *