علمی و فناوری

اختراع نشان می دهد گوشی های سیاه سیاه در حال حاضر دارای یک دوربین ضربه ای و ToF هستند

فقط هفته گذشته Black Shark گوشی هوشمند جدیدی را به نام Black Shark 2 راهاندازی کرد. این سومین تلفن بازی خود را از زمان ورود به کسب و کار تلفن در سال گذشته وارد شده است. امروزه نمودارهای ثبت شده از آنچه که ممکن است گوشی بعدی آن به صورت آنلاین صورت بگیرد، به صورت آنلاین ظاهر می شود و برخی از تغییرات بزرگی را که در خط سیاه سیاه رخ می دهد، نشان می دهد.

ثبت اختراع طراحی در دسامبر 2018 توسط Xiaomi دفتر حقوقی مالکیت معنوی (WIPO) پیش از آن که هفته گذشته منتشر شد.

 حق ثبت تلفن تلفن بازی سیاه و سفید کوسه

تمام تلفن های بازی Black Shark منتشر شده تا به امروز هیچ قطعه ای ندارند، اما کوسه سیاه 3 یا هرچیز دیگری که نامش نامیده می شود ممکن است بر اساس نمودار باشد. یکی از آنها دارای یک قطره waterdrop است و دیگری دارای پهنای گسترده تر است. از آنجا که یک نکته وجود دارد، قابها از بین رفته اند.

همچنین بخوانید:  چای داغ خطر ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد

تلفن های بازی Black Shark از کنترلرهای خارجی پشتیبانی می کنند که به طرف تلفن متصل می شوند، بنابراین شما نباید نگران دست های خود باشید که روی صفحه را در حین بازی نگه دارید

یکی دیگر از ویژگی های جدید گوشی بعدی ممکن است دوربین های عقب سه گانه باشد. دوربین سوم گفته شده است که یک حسگر ToF برای اسکن 3D شیء، AR و عکاسی سه بعدی است. از آنجا که این یک بازی تلفن است، ما شگفت زده نخواهیم شد اگر توسعه دهندگان بازی اشیاء 3D را که می توانند در بازی هایشان مورد استفاده قرار بگیرند را منتشر می کنند.

همچنین بخوانید:  موج دوم شیوع کرونا در ۶ استان کشور آغاز شده است

به عنوان مثال، شما می توانید یک مجسمه برای شخصیت یا سلاح جدید خریداری کنید و همه شما باید انجام دهید این است که یک اسکن 3D با دوربین که پس از آن شخصیت یا سلاح را به مشخصات خود اضافه می کند. بنابراین شما یک شخصیت / سلاح جدید برای استفاده در بازی دارید و همچنین یک مجسمه که می تواند بخشی از یک مجموعه باشد.

همچنین نمودارهایی وجود دارد که تلفن را با دو دوربین نشان می دهد. بنابراین شگفت زده نخواهم شد اگر Xiaomi سنسور ToF را اضافه نکند.

خواندن بیشتر: Xiaomi Black Shark 2 vs Vivo iQOO vs Nubia Red Magic Mars: مقایسه مشخصات

همچنین بخوانید:  نگاهی کوتاه به کلکسیون خودروهای فردی مرکوری

اختراع نشان می دهد که این دستگاه به نام "آسمان" نامگذاری شده است. ما مطمئن نیستیم که کدام نام است یا شاید نام تجاری بازاریابی باشد. اما دیدن مدل که پس از کوسه اصلی کوسه نامیده می شود، Helo نامیده می شود، ما نمی توانیم شگفت زده شویم اگر مدل بعدی کوسه سیاه 3 نیست اما آسمان کوسه سیاه

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image