علمی و فناوری

آمازون حتی با آمازون پرایم ، بیشتر حمل و نقل های فنی را حدود یک ماه به تأخیر می اندازد

متأسفانه آمازون در حال بازگشت به تاریخ های حمل و نقل آمازون نخست بسیاری از کالاها است ، که نتیجه آن اولویت جدید کالاهای خانگی "اساسی" است.

اگر تاکنون دفتر خانه خود را ذخیره نکرده اید ، این بدان معنی است که ممکن است فناوری شما نیاز به راه اندازی کار جدید از خانه شما ممکن است تا یک ماه یا بیشتر به تاخیر بیفتد ، حداقل از طریق آمازون. گزینه های دیگری وجود دارد ، از جمله فروشگاه های قدیمی آجر و ملات قدیمی.

برخی از محصولات فنی آمازون برای هفته ها به تعویق می افتند

به اندازه کافی عمیق درون سطل های فناوری در سایت آمازون حفر کنید ، و لیست هایی مانند این را مشاهده خواهید کرد [مرکز مرکز USB-C دوجداره HD-C ، یک ترکیب عالی برای راه اندازی کار با صفحه نمایش دوگانه. توپی که در انبار موجود است و توسط آمازون تکمیل شده است ، در حدود یک ماه ، در روز سه شنبه ، 21 آوریل به اعضای نخست ارسال می شود. به نظر می رسد این مورد در مورد بسیاری از محصولات فنی در سراسر سایت وجود دارد. تاخیر نخست وزیر عصر یکشنبه ، گزارش داد که برخی از محصولات در یک پنجره پنج روزه تحویل داده می شوند ، اما برخی دیگر نیز به پنجره های حمل و نقل طولانی تر منتقل می شوند. به نظر می رسد این فناوری مقوله ای است که به پایان کوتاه این چوب می رسد. (آمازون به درخواست اظهار نظر PCWorld پاسخ نداد.)

آمازون در مورد چالش های خود و تغییر در اولویت های خود برای رفع نیازهای مهم در طول گسترش کوروی ویروس عمومیت داشته است. یک پست وبلاگ آمازون از تاریخ 13 مارس گفت ، "ما تدارکات ، حمل و نقل ، زنجیره تأمین ، خرید و خرید و فروش شخص ثالث را تغییر داده ایم تا اولویت بندی جوراب زنانه ساقه بلند و تحویل کالاهایی را که اولویت بالایی برای مشتریان ما دارند. . این باعث شده که برخی از وعده های تحویل ما طولانی تر از حد معمول باشند. " نامه مدیرعامل آمازون ، جف بزوس در 21 مارس نوع کالاهای مورد اولویت را با دقت بیشتری تعریف می کند: "کالاهای اساسی مانند لوازم خانگی ، ضد عفونی کننده ها ، فرمول کودک و لوازم پزشکی."

همچنین بخوانید:  ال جی ماه آینده تولید نمایشگرهای OLED را در چین آغاز می‌کند

در اینجا محصولات فنی وجود دارد که آمازون به تأخیر می اندازد

ظاهراً وسعت وسیعی از تجهیزات کار از خانه و رایانه های شخصی DIY تحت تأثیر قرار گرفته است.

همانطور که از لیست آمازون نمونه می گرفتیم ، شروع به کار با انواع تجهیزات فنی کردیم. فرض می کنید که همیشه در دسترس باشد: هاب های USB-C ، کابل های اترنت ، کابل های HDMI ، حتی یک "انتخاب آمازون" که در لیست قرار گرفته است هارد اکسترنال Seagate 2TB در زمان مطبوعات ، تمام محصولاتی که از هر گروه نمونه گرفتیم ، قرار بود در تاریخ 21 آوریل ، دقیقاً زیر یک ماه از بازار ، وارد بازار شوند. و این فقط لوازم جانبی نیست: WD's 1TB WD Blue SSD داخلی همچنین یک ماه حتی با عضویت نخست وزیر حذف شده است. درایوهای سخت داخلی در حال چرخش مانند این WD 4TB NAS drive همچنین در تاریخ تاریخ 21 آوریل همانند کلیدهای USB نیز قرار دارند. به نظر می رسد کارتهای فلش برای دوربین های دیجیتال به طور مشابه تحت تأثیر قرار می گیرند.

از آنجا ، ما به برخی از قطعات اصلی کامپیوتر منتقل شدیم ، و این اخبار نیز در همانجا بسیار ناخوشایند است: همه مادربردهایی که ما کلیک کردیم ، مانند این MSI Z390-A PRO مادربرد ، همچنین قرار بود حدود یک ماه ارسال شود. ریزپردازنده هایی مانند Ryzen 5 3600 همچنین برای همین مدت بیرون رانده شدند.

استثنائاتی نیز پیدا کردیم: Core i7-9700 Intel را حذف کنید ، در انبار و در دسترس ما تا روز پنجشنبه این پنجشنبه. AMD Ryzen 5 1600 نیز قرار بود تا جمعه ارسال شود.

در آمازون ، چاپگرها نیز در معرض تاریخ کشتی جدید ماه آوریل هستند. اگر ناامید هستید ، سعی کنید لیست های "سایر فروشندگان" را مرور کنید ، که به نظر می رسد برخی از آنها خرمای حمل و نقل راحت تر را طی چند روز ارائه می دهند ، مانند این HP OfficeJet Pro 8025

جوهر چاپگر ممکن است یک کیسه مخلوط باشد: در حالی که این بسته 19 کارتریج جوهر HP 63 قرار بود ظرف سه روز ارسال شود ، این کارتریج تونر برادر TN660 قرار بود در تاریخ 21 آوریل ارسال شود. همه کاغذ چاپگر ما در 21 آوریل روی کشتی ها کلیک کردیم.

حتی دنده شخصی AmazonBasics آمازون نیز تحت تأثیر قرار گرفته است ، زیرا این [کابل کابل HDMI سه بسته تا اواخر 15 ماه مه به کاربران نخست ارسال می شود. در تاریخ 7 آوریل موجود در انبار است. اگر یک محصول جدید را در انبار موجود نیستید ، ممکن است به عنوان بخشی از برنامه آمازون یا برنامه "تجدید شده" آمازون در دسترس باشد. در حالی که آمازون می گوید که این مادربرد Asus ROG Strix X570-F در اواخر ماه آوریل ارسال می شود ، به عنوان مثال ، نسخه تجدید شده

همچنین بخوانید:  آیا واقعا جنگل‌های آمازون ۲۰ درصد اکسیژن ما را تامین می‌کند؟

این چیزی است که آمازون هنوز در انبار موجود دارد

اگر پدر و مادری هستید که از خانه کار می کنید و فهمیدید که لپ تاپ یا Chromebook باستانی شما از این ارواح دست کشیده است ، وجود دارد. خبر خوب: اگر تعداد زیادی لپ تاپی که آمازون برای فروش دارد موجود نیست ، تقریباً در عرض چهار روز عرضه می شوند ، نه بلافاصله.

نمونه خوب این محبوب Acer Aspire 5 : در حال حاضر قرار است تا 27 مارس ارسال شود. خبر بد این است که آنها هنوز هم در حال جابجایی هستند. در مثال Acer Aspire ، نسخه های Ryzen 5 و Ryzen 7 به صورت موجودی موجود نیستند. (ناامید نشوید: این دوم Aspire 5 دارای تراشه 10 هسته ای Intel Core در داخل و نه بیشتر ، و هنوز رسیدن به راه در طی چهار روز است. »

به نظر می رسد کروم بوک ها تحت فشار کمی بیشتری قرار دارند ، و در بعضی موارد خرمای کشتی به هفته آینده منتهی می شود. به عنوان مثال ، این Chromebook Lenovo 11.6 اینچی در تاریخ 1 آوریل ارسال می شود. به نظر می رسد پیدا کردن Chromebook های محبوب ، مانند ASUS C100PA-DB01 Chromebook Flip ، فقط از طریق فروشندگان شخص ثالث در دسترس است.

نمایش ها نیز یک کیف مخلوط هستند. اگرچه این نمایشگر HP 1200p به اواخر ماه آوریل منتقل شده است ، به نظر می رسد تعدادی از گزینه های نمایشگر در کوتاه مدت مانند این MSI Optix 34 ارسال شده اند. -inch ultrawide ، که در آخر هفته موجود است. نمایشگرهای 1080p معمولی مانند این نمایشگر IPS 22 اینچی IPS نیز به زودی در انبار و حمل و نقل قرار داشتند ، به این معنی که اگر در بازار هستید به یک ثانیه اضافه کنید. نمایش به تنظیم WFH – و باید! شما ممکن است بخواهید سریع عمل کنید.

در اینجاست که در حال حاضر به دنبال تجهیزات فنی می گردیم

یک سال پیش ، زنجیره تأمین کارآمد آمازون به معنای این بود که می توانند همه چیز را به همه تحویل دهند. اکنون این شرکت در اولویت های خود دوباره استفاده کرده است.

این بدان معنی است که شما ممکن است بهتر باشد به دنبال یک تهیه کننده با فن آوری متمرکز باشید. Newegg تاریخ حمل و نقل را در صفحات محصول خود منتشر نمی کند ، اما Best Buy به طور کلی تاریخ های خاص کشتی را در صفحات محصول خود قول می دهد ، همانطور که برای این کار انجام شده است. قطعه USB-C . در مورد Best Buy ، زمان ارسال کشتی فقط چند روز است. (به عنوان نمونه دیگر ، Asus می گوید: این مادربرد Asus ROG Strix B450 را طی سه روز حذف کنید.) همچنین می توانید محصولاتی را از فروشگاه های بهترین خرید خریداری کنید ، گرچه این تنها ارائه می دهد " وانت برای جلوگیری از امنیت

آمازون به طور سنتی راحتی استثنایی را به عنوان منبع کالاهای الکترونیکی و همچنین ضدعفونی کننده دستی ارائه داده است. اما در حال حاضر ، فروشگاه های جایگزین ممکن است بهترین منبع برای تجهیزات فنی شما باشند. امیدواریم که آنها آنها را دنبال نکنند و زمان تحویل را به تاخیر بیاندازند.

توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.
همچنین بخوانید:  فیلم های هالیوودی که در هند فیلمبرداری شده‌اند

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image