علمی و فناوری

آمازون، روکو و تلویزیون کانال های اپل یک ظرف غذای خوب هستند

در این هفته، اپل سومین پلتفرم جریان برای راه اندازی بازار خود برای اشتراک ویدئو بود.

با کانال های تلویزیون اپل ، شما می توانید به طور مستقیم از طریق برنامه تلویزیون برای خدمات مانند HBO و Showtime ثبت نام کنید در اپل، iPads و تلویزیون های اپل. شما لازم نیست که برنامه های جداگانه ای را برای شروع استفاده از این سرویس ها دانلود کنید و شما می توانید تمام اشتراک های خود را از طریق پرداخت آیتونز مدیریت کنید. کانال های تلویزیونی اپل همچنین از مشاهده آفلاین در iOS پشتیبانی می کند، بنابراین شما می توانید دانلود Game Thrones قسمت ها قبل از پرواز بعدی خود را

ابتدا یک نقطه دسترسی واحد برای جریان اشتراک ویدئو فراهم می کند. کانال های آمازون خدمات مشابهی را به مشترکین Prime از اواخر سال 2015 ارائه کرده است و Roku در اوایل سال جاری با Premium Subscriptions در کانال Roku

وارد شده است. اما در تلاش برای ساده سازی این ویدیوهای ثبت شده از طریق ویدئو، این سرویس های "کانال ها" عوارض جدیدی ایجاد کرده اند. هر سرویس دارای مجموعه ای متفاوت از ویژگی های همراه با محدودیت های مختلف که در دستگاه های شما می توانید استفاده کنید. آنها همچنین می توانند گران تر از برنامه های منحصر به فرد باشند که اشتراک سالانه دارند. و به این دلیل که بزرگترین سرویس های جریان از بازارهای این کانال ها پشتیبانی نمی کند، شما هنوز هم باید با برنامه های متعدد و سیستم های صدور صورت حساب در پایان کار کنید.

خدمات کانال ها توضیح داده شده

نقطه فروش اصلی این کانال ها "خدمات ساده است. به عنوان مثال، اگر شما در یک فلیپ فلاش Amazon هستید، می توانید یک نمایش مانند Game of Thrones را جستجو کنید و فقط با چند کلیک وارد سیستم HBO شوید. همه چیز از طریق حساب آمازون شما می گذرد، بنابراین نیازی به ایجاد یک رمز عبور جدید و وارد کردن هر گونه اطلاعات صورتحساب جدید نخواهید داشت. بعد از آن می توانید از طریق تلویزیون آتش یا هر وسیله دیگری که برنامه Prime Video Amazon را دارد، به نمایشگرهای HBO دسترسی پیدا کنید. هنگامی که می خواهید اشتراک را لغو کنید، Amazon مدیریت کانال های ویدئوی اول شما به شما اجازه می دهد تا چندین اشتراک را از یک مکان لغو کنید.

همچنین بخوانید:  هیجان‌انگیزترین رخدادهای دنیای موتورسیکلت در سال ۲۰۱۹

خدمات اشتراک Premium اشتراکی Roku مشابه است. فقط برنامه رایگان Roku Channel را در هر بازیکن Roku باز کنید و سپس به بخش «مرور حق اشتراکها» بروید، در آنجا می توانید خدماتی مانند Starz، Epix و HBO را با هر نوع کارت اعتباری Roku در پرونده. پس از آن میتوانید کانالهای موجود در هر دستگاه را با برنامه کانال Roku تماشا کنید که در حال حاضر شامل پخش کنندههای Roku و تلویزیونهای هوشمند، تلویزیونهای سامسونگ، iOS، Android و وب است. Roku صفحه حساب مکان مرکزی برای لغو اشتراک ها را فراهم می کند.

 rokupremiumsubscriptions Roku

همانند آمازون و اپل، Roku اکنون اشتراک ویدیو را از طریق برنامه کانال Roku خود به فروش می رساند

اپل، شما می توانید از خدمات تلویزیون در iOS، Apple TV و تلویزیون های هوشمند سامسونگ به خدماتی مانند HBO، Showtime و Starz مشترک شوید. فقط به "کانال های موجود تلویزیون اپل" بروید و می توانید تنها با شناسه اپل خود ثبت نام کنید. لغو اشتراک از طریق iTunes کمی مشکل است ، اما میتوانید از این این میانبر برای پرش مستقیم به صفحه مدیریت مدیریت اشتراک در دستگاه iOS استفاده کنید.

مشکل با "کانالها"

در حالی که این همه در نظریه فوق العاده است، بازارها "کانال ها" هنگامی که شما در حال تلاش برای ثبت نام برای خدمات ویدئویی هستند، لایه جدیدی از سردرگمی ایجاد می کنند. به عنوان مثال، برای تماشای HBO در تلویزیون اپل، اکنون می توانید از طریق کانال های تلویزیون اپل، کانال های آمازون (از طریق نرم افزار Prime Video)، برنامه مستقل HBO Now یا انواع بسته های تلویزیونی زنده که HBO را به فروش می رسانند، اشتراک کنید. خودشان همانطور که در مورد Roku است، به جز با کانال Roku به جای کانال های تلویزیون اپل به عنوان یک گزینه.

 hbochannels جاراد نیومن / IDG

یک نمایش، سه HBOs. هیچ چیز گیج کننده در مورد این مورد نیست.

با استثناهایی نادر، هیچ یک از این سرویسها با یکدیگر هم صحبت نمی کنند. اشتراک یک کانال آمازون به کانال های تلویزیون اپل یا اشتراک های Roku Premium اضافه نمی کند، به این معنی است که شما باید پیگیری کنید که چگونه برای چه چیزی ثبت نام کردید، خصوصا اگر شما انواع مختلف دستگاه های جریان را داشته باشید. و در حالی که مشترکین کانال های آمازون می توانند به برنامه های HBO Now و Showtime Anytime وارد شوند، اینها به استثنای قانون است. هیچ یک از کانال های دیگر آمازون به شما اجازه ورود به برنامه های شخصی را نمی دهد و نه اشتراک های Roku Premium یا کانال های تلویزیونی اپل به طور کامل برای ورود به سیستم برنامه های کاربردی شخصی امکان پذیر است.

همچنین بخوانید:  سونی اکسپریا 4 برای جایگزینی سری های جمع و جور با نسبت ابعاد 21: 9 سر و کار دارد

من معتقدم که تعداد زیادی از مردم همه اینها و در نتیجه با اشتراک های تکراری به پایان می رسد. این حتی ظاهرا با کاربر در Reddit در تعطیلات آخر هفته پس از ثبت نام برای CBS All Access در Fire TV ظاهر شد و سپس در تلاش برای ورود به Roku بود. تمایز بین نسخه های مختلف اشتراک یکسان برای همه واضح نخواهد بود.

اختلافات ویژگی

حتی اگر شما در حال پیگیری موقعیت مکانی خود باشید، انتخاب یک سرویس "کانال ها" بر روی یکی دیگر از پیامدها است. اگر شما به CBS All Access از طریق کانال های تلویزیون اپل مشترک شوید، نمیتوانید در Roku، Amazon Fire TV، Chromecast یا Android TV تماشا کنید زیرا برنامه تلویزیون اپل در آن سیستم عاملها نیست. (اپل می گوید این برنامه تلویزیونی را برای Roku و Fire TV پخش می کند، اما زمانی که گفته نمی شود.) و اگر شما از طریق اشتراک Roku Premium اشتراک خود را به Showtime تقدیم کنید، نمی توانید تماشا کنید در Fire TV، Apple TV، Chromecast،

 channelsappsupport Jared Newman / IDG

پشتیبانی از دستگاه برای کانال آمازون، اشتراک Roku حق بیمه، و کانال های تلویزیون اپل.

انتخاب شما از سرویس "کانال ها" نیز بر ویژگی های دستگاه شما تاثیر می گذارد. لذت ببرید. به عنوان مثال، با استفاده از کانال های آمازون در فایرفاکس، مانند Star Trek: Discovery در ردیف "Recents" در صفحه اصلی ظاهر می شود، بنابراین شما می توانید به سرعت انتخاب کنید تا جایی که ترک کردید و می توانید راه اندازی کنید قسمت های مستقیم با دستورات صوتی Alexa . با این حال، در تلویزیون اپل، شما نمی توانید از دستورات صوتی Siri برای راه اندازی کانال های آمازون استفاده کنید، و در Roku، نمایش کانال های آمازون در نتایج جستجو به هیچ وجه نمایش داده نمی شود. ثبت نام برای دسترسی به طور مستقیم از طریق CBS به شما اجازه استفاده از صدا در هر سه سیستم عامل، اما پس از آن شما می خواهید ادغام سطر "Recents" را در Fire TV از دست بدهند.

همچنین بخوانید:  انویدیا شرکت تولیدکننده تراشه ملانوکس را با قیمت ۶.۹ میلیارد دلار خرید

کل مفهوم فقط از آنچه که در حال حاضر وضعیت به طور بالقوه گیج کننده است، و در پایان بسیار کمک نمی کند، زیرا اکثر سرویس های جریان به هیچ وجه کانال ها را پشتیبانی نمی کنند. Netflix همچنان دارای برنامه و سیستم صدور صورتحساب خود است، مانند Hulu، آمازون نخست، و هر سرویس پخش مستقیم تلویزیونی.

علاوه بر این، بیشتر خدمات ارائه شده در این کانال ها مطلوب نیست. خارج از کانال های حقوقی کلاسی مانند HBO، Showtime، Starz، Epix، و CBS All Access، اکثریت قریب به اتفاق این کانال ها، سرویس های جریان دیجیتالی است که احتمالا هرگز از آن خبر ندارید (که آماده پرداخت برای Echo ) یا ضبط از شبکه پشتی شبکه های تلویزیونی ( NickHits ، History Vault )

با این حال، یک پوشش نقره وجود دارد: با همه این جدید بازار های اشتراکی می تواند توانایی های بیشتری را برای محاکمه آزاد کند. فقط برای محاکمه به HBO از طریق کانال های آمازون ثبت نام کنید، بلافاصله لغو کنید، و از هفته رایگان مراقبت از زایمان بری لذت ببرید. شستشو و تکرار با کانال های تلویزیونی اپل و اشتراک های Roku حق بیمه، و سپس حرکت به پایین خط به خدمات دیگری مانند Showtime و ستاره.

آیا در مورد این احساس گناه؛ اگر شبکه های تلویزیونی و شرکت های فن آوری قصد دارند تمام این سردرگمی اضافی را در زندگی جادوگرها معرفی کنند، آنها نیز ممکن است برای آن هزینه کنند.

برای خبرنامه هفتگی Jared's Cutter برای دریافت این ستون و دیگر اخبار بریده بریده، بینش و معاملات ارائه شده به صندوق پستی خود را.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای TechHive، از صفحه فیس بوک یا ما توییتر خوراک.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image