علمی و فناوری

آمادگی برای گواهی AWS دانش خود را با این مجموعه 49 $ دوره

فن آوری های مبتنی بر ابر، مانند وب سرویس های آمازون، همچنان محبوبیت بیشتری به دست می آورند. اما متخصصان ماهر که می دانند که چگونه همه کار می کنند سخت است. برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در تقاضا و کار حرفه ای هستند، AWS Solutions Architect Certification Bundle شما پوشش داده شده و فروش آن تنها 49 دلار است.

AWS Solutions Architect Certification Bundle دارای 32 ساعت آموزش در زمینه محاسبات ابری. این شامل بیش از 1600 دلار ارزش است که به شما نشان می دهد که چگونه به طراحی، ساخت و اجرا سیستم مبتنی بر ابر نشان می دهد. و هنگامی که تکمیل شد، شما می توانید مهارت هایی را برای تعدادی از امتحانات گواهینامه AWS داشته باشید.

همچنین بخوانید:  هدفون های سامسونگ گلکسی: نسبتا قابل قبول

شش دوره در این بسته همه در دسترس هستند آنلاین. این بدان معنی است که شما می توانید برنامه خود را تنظیم کنید. و از آنجا که شما از دسترسی به محتوای برای زندگی لذت می برید، می توانید تا زمانی که می خواهید هر یک را تکمیل کنید. این مناسب برای کسانی است که می خواهند برای حرفه ای تربیت شوند اما ممکن است وقت و پول برای تحصیلات کالج سنتی نداشته باشند.

اگر می خواهید برای حرفه ای که دوستانه آینده باشد آموزش دهید، این ممکن است فقط همان چیزی باشد که دکتر دستور داد در حال حاضر با یک بسته بندی صدور گواهینامه معماری راه حل AWS شروع به کار کنید، که مدت زمان محدودی بیش از 90 درصد به 49 دلار می رسد .

AWS Solutions Architect Certification Bundle – $ 49

همچنین بخوانید:  این Xiaomi Mi TV 5 & It Pretty Thin است

See Deal

مانند این معامله؟ اتمام Vault – شما چهار ابزار حقوقی از جمله NordVPN و Dashlane دریافت خواهید کرد تا امنیت آنلاین خود را برآورده کنید. کد را برای VAULTONE وارد کنید تا فقط 1 دلار آن را امتحان کنید!

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا توییتر feed ما بازدید کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image