علمی و فناوری

آخرین پیش نمایش Insider ویندوز 10 به Task Manager یک پیشرفت ذخیره سازی ساده، ستاره ای می دهد

در چهارشنبه، پیش نمایش ویندوزی Insider 18898 نشان داد که یک بهبود عملکرد Task Manager کوچک اما هیجان انگیز در آینده به نسخه بعدی ویندوز 10 نشان داده شده است: برگه Performance به شما خواهد گفت اگر یک درایو حالت جامد یا یک دیسک سخت سختافزاری مکانیکی باشد.

توانایی تفاوت بین SSD و HDD "در مواردی که شما دارای چندین دیسک ذکر شده است، به طوری که شما می توانید بین آنها تفاوت کنید،" می گوید.

در واقع، این به همین دلیل است که من در مورد این علاوه بر مشتاق. درایوهای ذخیره سازی اغلب از PC ساخته می شوند، بنابراین سیستم Franck DIY من با انواع مختلف درایو از ماشین های گذشته بارگیری می شود. (و سلام، SSD های ذخیره شده با حافظه ارزان تر می شوند). در حال حاضر، مدیر Task تنها با هر علامت درایو اختصاصی خود را برچسب گذاری می کند. شناسایی نوع دیسک همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، باید بسیار راحت باشد که اطلاعات مربوط به آن درایو ذخیره سازی را پیگیری کند. بله لطفا

همچنین بخوانید:  اپل اعلام کرد که ویژگی های بهداشتی را در اختیار سربازان قرار می دهد
 ssd مدیر وظیفه مایکروسافت

مدیر وظیفه این دیسک را به عنوان یک SSD در پیش نمایش سازگار با ویندوز در 18898 شناسایی می کند.

اکنون برای اخبار بد: با ویندوز 10 مه 2019 به روز رسانی فقط در اطراف گوشه، پیش نمایش ویندوز خود را در حال ساخت تست شده هستند برای آزادی در آینده تعیین شده است. دور در آینده – نیمه اول سال 2020، دقیق خواهد بود. افسوس

این تنها یکی از ویژگی های تازه در ساخت 18898 بود که همچنین در برخی از رفع اشکالات و کمک های سنگین از مسائل شناخته شده بسته بندی شده بود – این ها بسیار روزهای اولیه برای این پیش نمایش هستند. لبه خونریزی همیشه زیبا نیست.

همچنین بخوانید:  نوزادان متولدشده در فضا شبیه دیگر انسان‌ها نخواهند بود

اگر شما احساس خطرناکی در زندگی خود دارید، به برنامه پیش نمایش ویندوز خود وارد شوید ، اما مطمئن شوید که این ساختارهای اولیه در رایانه های غیر انتقادی نصب شده است. همچنین باید توجه داشت که پس از نصب پیش نمایش ساخت 18898، رها کردن «حلقه سریع» عمدتا شخصی نیست، به طور معمول با انتظار به روز رسانی در ماه مه 2019 در انتظار نیست. مایکروسافت به شما هشدار می دهد: "شما قادر نخواهید به زنگ های Slow یا Release Preview را بدون انجام یک نصب تمیز در رایانه خود تغییر دهید."

چرا این مهم است: ویندوز Task Manager قدیم قدیمی نیست خیلی خسته کننده دیگر. مایکروسافت بی سر و صدا قابلیت های خود را با ویژگی های دوست داشتنی ایجاد می کند، ابزارهایی مانند مدیر برنامه راه اندازی و بخش مانیتورینگ GPU را در برگه Performance اضافه می کند. به روز رسانی های ویندوز 10 ممکن است باعث ناپدید شدن آنها شود، اما پیشرفت های جزئی می تواند به طور کلی به یک سیستم عامل بسیار بهتر ارتقا یابد.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image