علمی و فناوری

آخرین ساعت هوشمند Swatch Tissot T-Touch Connect Solar است

شرکت سازنده ساعت مچی ساعت مشهور سوئیسی ، Swatch دارای چند ساعت هوشمند به نام خود است اما آنها به اندازه این شرکت که امیدوار بودند موفق نبودند. با این حال ، این برند با راه‌اندازی Tissot T-Touch Connect Solar ، تهاجم دیگری را در بازار ساعت هوشمند آغاز کرده است.  Swatch Tissot T-Touch Connect Solar Hybrid

همانطور که از این نام پیداست ، ساعت هوشمند یک ساعت هیبریدی است که علاوه بر داشتن باتری ، از انرژی خورشیدی نیز بهره می برد. انرژی خورشیدی عمر باتری طولانی را به دستگاه می دهد که گفته می شود حداکثر شش ماه طول بکشد.

درست مانند اکثر ساعت های هوشمند ، Tissot T-Touch Connect Solar را می توان با یک تلفن هوشمند جفت کرد. همچنین دارای توابع ردیابی مانند ردیابی تناسب اندام ، اعلان ها و عملکرد ساعت سنتی – چک زمان است. علاوه بر این ، گفته می شود ساعت هوشمند روی سیستم عامل کم قدرت خودمختار سوئیچ (SWALPS) سوئیس کار می کند. این شرکت همچنین قول GPS Navigation را در این ساعت داده است.

همچنین بخوانید:  تولید پورشه 911 کلاسیک با پیشرانه فرمول یک

این ساعت هوشمند دارای یک بدنه دایره ای 47 میلیمتری است که به نظر بزرگ می رسد و ممکن است برای هرکسی که یک ساعت بزرگ را دوست ندارد مناسب باشد. بدن از تیتانیوم یا سرامیک ساخته شده است. این ساعت همچنین با سازگاری با سیستم عامل iOS و اندروید و همچنین سیستم عامل Huawei Harmony همراه است. گنجاندن پشتیبانی HarmonyOS قطعاً به پذیرش چین کمک خواهد کرد. جزئیات دیگر کمی هستند اما انتظار داریم که وجود سنسور ضربان قلب در بین دیگران وجود داشته باشد.

Swatch اخیراً شاهد کاهش درآمد آن بود و تسلط شدید بازار اپل واچ به دلایلی از این دست انگشت شد. ساعت هوشمند جدید ممکن است تلاش این شرکت باشد تا در آن بخش فشار بیاورد تا بتواند یک قطعه از پای آن را بگیرد.  ترکیبی خورشیدی Swatch Tissot T-Touch Connect

همچنین بخوانید:  Xiaomi به یاد می آورد مایکروسافت روروک مخصوص بچه ها (M365) بیش از مسئله ایمنی

در مورد قیمت ، هیبرید خورشیدی Swatch Tissot T-Touch Connect خورشیدی با 1000CHF (حدود 1000 دلار) می آید. این مقایسه با سایر رقبا مانند Apple ، Xiaomi و Huawei بسیار گران است. انتظار می رود این محصول در ماه ژوئن یا ژوئیه عرضه شود.

( از طریق )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image